Back to Question Center
0

Ko SEO padomus var ieteikt jūsu speciālisti vietnes izvēlnei?

1 answers:

Vietnes izvēlne ir visizplatītākais palīglīdzeklis navigācijai jūsu vietnē, un tas tiešā veidā ietekmē vietnes izmantojamību un lietotājdraudzīgumu.Tā kā lietotāji izmanto tīmekļa avotu, ko Google uztver kā būtisku faktoru, jums ir jāpiedalās šajā tīmekļa vietnes optimizācijas aspektā. Tātad, ja jums ir jautājums, kāpēc jūsu vietne nedarbojas efektīvi, ir pienācis laiks rūpīgi izpētīt dažādos navigācijas veidus. Ja jūsu vietne izskatās pievilcīga, tas nenozīmē, ka ir viegli orientēties. Ja jūsu apmeklētāji un potenciālie klienti nevar atrast ceļu uz kādu vietni vai kādu noteiktu produktu, ko viņi meklē, jums ir jāpārstrādā vai jāuzlabo vietnes navigācija.Tas palīdzēs jums uzlabot atlēcienu līmeni un palielināt reklāmguvumu. Bez efektīvas navigācijas izvēlnes, jūsu vietne SEO var būt bezjēdzīga. Jūs riskējat sajaukt potenciālos klientus un pārslēgties uz jūsu konkurenta tīmekļa avotu. Šajā īsajā rokasgrāmatā jūs atradīsit dažus noderīgus padomus, kā izveidot optimālu vietnes navigācijas izvēlni un uzlabot vietnes SEO.

seo your website

Jūs mājas lapā SEO uzlabošana


  • Nepārslogojiet savu izvēlni

Ir dots pieņēmums, ka tīmekļa vietnei ir jābūt tikai vienai izvēlnei. Visām mūsdienu vietnēm ir jābūt noderīgām nelielām saitēm tīmekļa vietnē augšējā joslā. Šīs saites atklāj vietnes struktūru un ļauj lietotājiem vienlaikus atrast nepieciešamo. Vairumā gadījumu e-komercijas tīmekļa avotiem ir divi izvēlņu joslas. Pirmais attiecas galvenokārt uz navigāciju, izmantojot vietņu lapas un sadaļas, savukārt citā joslā ir saites uz ārējām lapām, piemēram, sociālo mediju profiliem vai abonementu biļeteniem. Es iesaku jums izvairīties no viss vienā ēdienkartē. Pretējā gadījumā jūsu galvenajā izvēlnē būs slikta jūsu struktūras atspoguļojums. Veidojot vietnes navigācijas izvēlni, jums vajadzētu koncentrēties uz visatbilstošāko un nozīmīgāko informāciju, kā arī uz jūsu biznesa mērķiem. Piemēram, ja jūs vēlaties, lai jūsu klienti sazinātos ar jums pa e-pastu vai tālruņa numuru, vietnes galvenē ievietojiet saiti "Kontaktpersona".

website seo

  • Atlasīt vispiemērotākās pogas

Lai uzlabotu jūsu vietnes SEO, jums ir jāizvēlas pogas, kas būs visnoderīgākās jūsu potenciālie klienti. Lai izvēlētos vispiemērotākās pogas, jums ir jāveic pētījumi, jāraugās savā tīmekļa vietnē analytics un jāatrod, kurām lapām ir visaugstākais lietotāja pieprasījums.Pārliecinieties, ka šādas pogas ir "Klientu atbalsts", "Pasūtīšana ar vienu klikšķi", "Abonēt", "Portfolio" utt. tiek ievietoti galvenajā tīmekļa izvēlnes joslā. Nepareizs šo pogu izvietojums var mazināt jūsu uzņēmējdarbību un palielināt atlēcienu līmeni. Lai pārliecinātos, ka jūs piesaistāt lietotājus ar labo pogu, jums ir jāpārskata visu jūsu neefektīvo elementu popularitāte, izmantojot karstuma karti Source .

December 22, 2017