Back to Question Center
0

Kādi pasākumi efektīvai meklētājprogrammu optimizēšanai man jāveic?

1 answers:

Efektīva meklētājprogrammu optimizācija (vai SEO) prasa pamatzināšanas par algoritmu atjauninājumiem, kurus Google regulāri iesniedz. Katram praktiķim jābūt iespējai atšķirt, kura no desmit pastāvošajām stratēģijām ir jāīsteno, lai sasniegtu gala mērķi, kamēr beigsies SEO kampaņa.Šīs zināšanas palīdzēs jums labāk izlemt, kādus pasākumus jums vajadzētu veikt efektīvai SEO.

Šodien rakstā Semalt eksperti pastāstīs par visefektīvākajām meklētājprogrammu optimizācijas stratēģijām, kas darbojas 2017. gadā. Lasīt tālāk, lai tos visus iepazītos. Tātad, sāksim.

effective search engine optimization

Trīs piemērojamie SEO metodoloģijas jūs varat izmantot tieši tagad

1. Koncentrēšanās uz latento semantisko indeksēšanu

Latentā semantiskā indeksācija, kas pazīstama arī kā LSI, ir populāra SEO metode, kas viss ir par attiecību noteikšanu starp jēdzieniem un satura noteikumiem. Tas palīdz Google un citām meklētājprogrammām atšķirt konkrētu vārdu un frāžu vairākas nozīmes.

Vienkārši sakot, LSI meklē sinonīmus, kas saistīti ar atslēgvārdiem tīmekļa lapā.

Lai gan LSI tika izmantota vairāk nekā pirms divdesmit gadiem, šī prakse joprojām ir izdevīga šodienas SEO. LSI atslēgvārdi ir labi, lai uzlabotu Google rangu jūsu tīmekļa lapās. Turklāt tas palielina iespēju, ka jūsu resursa rinda ilgstēs SERP, kā arī aizsargās jūsu vietni no soda.

2. Ievietojiet atslēgvārdus virsrakstos

Šis ir ļoti noderīgs arī labākiem SEO rezultātiem, lai arī tas pirmo reizi tika ieviests 90. gadu beigās. Lielākā daļa SEO speciālistu iesaka iekļaut šo stratēģiju jūsu ikdienas SEO darbībās, jo meklētājprogrammas sagaida, ka virsraksti ietver arī uzziņas uz lapas galvenajām tēmām.

Jau gadiem ilgi vienīgās atbilstošās pozīcijas tagus SEO bija H1 un H2. Laika gaitā lietas ir mainījušās. Mūsdienās ir 6 galvenes tagi, sākot no H1 līdz H6 - katrs norāda uz mazāku nozīmi. H1 ir viena no vissvarīgākajām, tā būtu jāpiemēro tikai vienreiz katrā lappusē, parasti attiecībā uz amata nosaukumu. Katrs nākamais pozīcijas elements jāpiemēro kā iepriekšminētā apakškategorija.

3. Apsveriet saikni ar autorizācijas vietnēm

Netiek noliegta: izejošās saites uzlabo jūsu vietnes rangu un autoritāti, ja to izmanto pareizi. Vienkārši sakot, izejošās saites ir saites, kas norāda uz kādu citu domēnu no jūsu vietnes. Saistīšana ar autortiesību vietnēm palīdz uzņēmumam Google izprast jūsu nišu, kā arī palielina jūsu vietnes kvalitāti, kam galvenā loma ir jūsu vietnes SEO.

Saikne ar autortiesību vietnēm ir viens no labākajiem veidiem, kā kontaktēties ar tiešsaistes uzņēmumiem, kuriem ir tāda pati niša.

seo steps

Iesaiņošana uz augšu

Veicinot SEO efektīvu, nav tik grūti, jo tas var likties no pirmā acu uzmetiena. Ievērojot iepriekš minētos ieteikumus, jūs varēsiet izveidot labāku SEO stratēģiju nekā tā, kuru jūs pašlaik izmantojat.

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties dalīties ar savām efektīvajām SEO metodēm, nekautrējieties sazināties ar mūsu Semāla komandu Source .Mēs mīlam dzirdēt no mūsu lasītājiem!

December 22, 2017