Back to Question Center
0

Vai es varu strādāt savā vietnē, piemēram, ar modernu meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumu sniedzēju?

1 answers:

Līdzīgi kā jebkura cita nozare, mūsdienu SEO ir tendences un izjūtas. Protams, ikviens pieredzējis meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumu sniedzējs to visus pazīst, jo nozares speciālisti tērē katru darba dienu, strādājot vienā jautājumā - kā iegūt labāku rangu, ņemot vērā desmitus (ja ne simtiem) dažādu faktoru. Lielākā daļa no tām ir saistītas ar ietekmi, ko rada nepārtraukti attīstot Google galveno meklēšanas algoritmu.

search engine optimisation provider

Un es uzskatu, ka vienmēr ir dažas tendences vai tradicionālās SEO shēmas, lai efektīvi izmantotu. Un neatkarīgi no tā, kurš jūs esat - vietnes īpašnieks sajūta, ka trūkst profesionālāku prasmju, vai arī iesācēju webmaster, kas vēlas un ir gatavs iegūt kādu praksi, ko izmanto ikviens cienījamu meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumu sniedzējs. Zemāk es esmu gatavojas parādīt jums dažas darba shēmas šobrīd atrasts vispopulārākais no mūsdienu SEO kopiena, gan entuziastiem un nozares gurus, kam ir mūža portfolio. Tātad, sāksim.

Izgriezumi

Visiem profesionālajiem meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumu sniedzējiem jau ir pazīstami izvilkumi, jo kopsavilkuma atbildes ir atbildes uz vaicājumu, kas parasti atrodams SERPs augšpusē. Visbiežāk rezultātu lapā var redzēt fragmentu, kas ir uzskaitīts tieši, lai katram lietotājam sniegtu noderīgu informāciju (parasti tā ir pakāpeniska rīcības plāna). Ņemot vērā, ka šie priekšmeti ir noderīgi un moderni, mēģināsim izprast to loģiku un izmantot to. Faktiski fragmentus Google iegūst tikai no tīmekļa vietnes satura, kas sniedz pilnīgu, tomēr vēl īsu atbildi uz vienu no visbiežāk pieprasītajiem lietotājiem populārajiem pieprasījumiem.

Ņemot vērā, ka fragmentus parādās aptuveni 30% meklēšanas vaicājumu un darbojas līdzīgi kā atpakaļsaišu, tas būtu lieliska ideja, ka jūsu tīmekļa vietnes saturs jāiekļauj ar dažu punktu sarakstu ar jautājuma virsrakstu, kuram atbildiet tikai uz aktuāliem un moderniem jautājumiem. Viss, kas Jums nepieciešams, ir ieguldīt laiku, lai izpētītu, kurus jautājumus jūsu mērķauditorija visticamāk uzdosies, un tad tikai mēģiniet uzrakstīt vislabāko atbildi. To darot, jums būs godīgas izredzes dažreiz vērsties tieši pie mērķa klientiem.

Lapas ar mobilajām ierīcēm

Apmēram pirms diviem gadiem Google pirmo reizi ieviesa mobilo sakaru prioritāti galvenajam ranga algoritmam. Laika gaitā prioritāte pārnēsājamām ierīcēm pārvērta par kaut ko īstu, tāpēc jums vajadzētu rūpēties arī par to, jo tagad meklēšanas rangu tagad daļēji nosaka kvalitatīva lietotāju pieredze, it īpaši, pārlūkojot viedtālruņus un planšetdatoru. Lai mobilās lapas tiktu ielādētas ātrāk, Google nesen ir piegādājis jaunu AMP tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka sacensībām par augstāku rangu būs nepieciešama jūsu vietne, lai tā jau virzītu ceļu uz dublēt mobilo ierīču reaģēšanas versiju. Tagad es iesaku labāk iepazīties ar šo jauno tendenci. Jūs varat viegli izmēģināt vienu no visdaudzīgākajiem vietnes rediģēšanas rīkiem, kas pieejami atklātajā piekļūšanā.

seo provider

Meklēšana ar balsi

Nākotne jau tuvojas mums, un mums jāpielāgojas. Es domāju, ka tagad meklēšana ar balsi joprojām nodrošina diezgan nelielu kopējā meklēšanas apjoma daudzumu. Bet esmu pārliecināts, ka mums ir jārīkojas tāpat kā katram proaktīvam meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumu sniedzējam, jo ​​lēni kļūst arvien populārāks meklēšanas balss, ko veicina vadošie IT giganti, kuri iegulda patiesi neskaitāmas investīcijas, lai beidzot pabeigtu izstrādāt Voice Search un pilnībā veicot tehnoloģijas masām.

Tātad, ko mēs ar to varam darīt? Pašlaik nav ātru atbildi, tāpēc es iesaku veikt padziļinātu izpēti un domāt par galvenajām niša problēmām, kuras mēs varējām pamatoti sagaidīt diezgan drīz, varbūt Source .

December 22, 2017