Back to Question Center
0

Kā es varu apstrādāt Instagram SEO?

1 answers:

Nav nepieciešams ieviest šo ļoti populāro tiešsaistes platformu, kurā katrs lietotājs var justies kā profesionāla programma. Šeit nāk Instagram pati, nodrošinot vairāk nekā 50 miljonus fotoattēlu, kas tiek kopīgoti katru dienu. Un pastāvīgā auditorija abonentiem par Instagram turpina paplašināties, jo arvien vairāk un vairāk cilvēku atzīst tās unikālo lietotāja pieredzi, kas ir pilnībā saistīta ar fotografēšanas tēmu, un veiksmīgi apvienojot labāko sociālo saišu top elementus. Tāpēc ideja par Instagram SEO, lai popularizētu zīmola autoritāti, palielinātu organisko satiksmes plūsmu vai jebkuru citu platformu ciparu mārketinga kampaņai, nav nekāds jauns secinājums.


Izveido spēcīgāku izpratni par jūsu zīmolu

Būtībā Instagram piedāvā ērtu platformu draugiem, lai savstarpēji koplietotu fotoattēlus, kas pieejami rediģēšanai ar dažādiem efektiem vai filtriem, kā arī gatavs iegulšanai ar atslēgām, ļaujot katram lietotājam atlasīt mērķauditoriju. Šeit ir tikai jebkura fotografēšanas prasme - sākot no pašizvēles ar dažiem vintage filtriem līdz profesionālām tiešsaistes foto studijām. Tas nozīmē, ka, izmantojot sociālo kontu pakalpojumā Instagram, jūsu biznesam var piedāvāt plašākas reklāmas iespējas, pievēršoties potenciālajiem klientiem vairāk individuālā līmenī.

instagram seo

Darba sākšana

Veicot individuāli zīmola kontu Instagram, ir dabiski vienkāršs uzdevums. Tomēr jums vajadzētu paturēt prātā šādas lietas pirms delving uz uzņēmējdarbību. Pirmkārt, šeit nav vajadzības publicēt tikai kvalitatīvus attēlus, kas jūsu zīmolu pārstāv katru dienu. Pakalpojuma pamatjēdziens ir tas, ka, ņemot vērā tēlu, tas ir vairāk dabiski, jo spēcīgāka reakcija ir lielāka iespēja saņemt. Nekad nedrīksti rīkoties pārāk oficiālā veidā, jo lietotāji ar to nekad netiks piesaistīti. Starp visbiežāk lietojamām lietām, piemēram, domājot par vizuāliem risinājumiem un tā tālāk, vienkārši neaizmirstiet iegultu jaunizveidoto profilu ar tiešu saiti, kas savieno to ar jūsu uzņēmuma vietni.

Iesakiet konkursos

Instagram fotokonkursa organizēšana, iespējams, ir vienkāršākais veids, kā pastiprināt vietējo tiešsaistes klātbūtni, atcerieties, ka katrs lietotājs, kas piedalās jūsu pasākumā, tiek automātiski sākts reklamēt savu zīmolu ar hashtags un viņa paša sekotāji vai draugi. Un tā ir veselīga tendence, ka arvien pieaug fanu skaits. Iesniedzot pieteikumu par hashtags, iesaku klausītājiem iepazīties ar galvenajām detaļām pāris nedēļas pirms nākamā pasākuma. Lai padarītu tavu konkursu vairāk saistošu, nevilciniet to, lai piedāvātu saprātīgu atlīdzību, lai nopelnītu reālu darbību. Tādējādi jūs plānojat iegūt skaistu nelielu reklāmu, neiztērējot centu, bet jūs varat sajust savas mērķa auditorijas reālo dzīvi un vēlmes.

seo instagram

Veikt vairāk, iesaistīties vairāk, un organisko satiksme pieaugs

Galvenā jēdziena šeit ir domāt par hashtags par Instagram kā SEO atslēgvārdi un meta tagi. Atcerieties, ka būtu "Instagram SEO", ir nepieciešams tīrs entuziasms un radošums, kas vienmēr ir saistīts ar jūsu galvenajām tēmām un attiecīgiem sekotājiem. Just samaksājiet pietiekami daudz laika, lai ātri saglabātu grafiku dažiem interesantiem satura ziņojumiem un atsauksmju komentāriem. Nav jāuztraucas - oriģināli tekstu raksti labi sekmē Instagram SEO, tāpat kā citi tradicionālie sociālā mediju līdzekļi. Tomēr ņemiet vērā, ka Instagram ir vieta, kur kopīgot atmiņas, uzturēt jaunāko informāciju par mūsdienu tendencēm un gleznainiem produktiem vai pakalpojumiem Source .

December 22, 2017