Back to Question Center
0

Vai ir tāda lieta kā slikta SEO informācija?

1 answers:

Jūs visi, visticamāk, ir saskārušies ar saturu, kas saistīts ar meklētājprogrammu optimizāciju internetā. Ja jums ir vismaz neliela pieredze šajā jomā, jūs varat nošķirt kvalitātes SEO padomus un padomus (kā paredzēts MOZ, Semalt vai Search Engine Journal) un bezjēdzīgu un pat dažkārt nepareizu informāciju par optimizācijas procedūrām, ko nodrošina neprofesionāļi. Tomēr, ja jūs esat jaunpienācējs digitālās mārketinga jomā, daži kvalitatīvi raksti varētu būt nedaudz mulsinoši un pat iznīcināt jūsu Google klasifikāciju. Šajā īsajā rokasgrāmatā es jums sniegs dažus priekšstatus par to, kas ir pilnīgi nepareizs SEO padoms, kas jums jāizvairās, lai padarītu jūsu tiešsaistes biznesu pārticīgu.

seo information

Sliktas SEO informācijas definīcija

Ja jums ir jautājums par to, kas ir slikts SEO saturs, ieteicams rūpīgi izlasīt šo punktu. Slikts SEO saturs ir viss par novecojušu, bezjēdzīgu un ārpus meklētājprogrammu standartu informācijas robežām. Ir viegli nošķirt sliktu SEO saturu, jo tas parasti sākas ar vārdiem "kā es savā vietnē uzlabo SEO vienu dienu ". Bieži vien šādiem priekšmetiem ir noteikts reklāmas apakštext. Melnā cepure SEO speciālisti ģenerē šāda veida neticamus stāstus, lai reklamētu savus pakalpojumus. Es iesaku jums neizlasīt šāda veida rakstus, jo tiem nav nekādas vērtīgas informācijas. Turklāt, jūs riskējat izpostīt jūsu mājas lapas klasifikāciju, veicot melnā cepure SEO padomus. Tāpēc apspriedīsim, kādus optimizācijas padomus mums vajadzētu izvairīties, lai nekaitētu mūsu vietnes reputācijai.

  • Atslēgvārds pildīšanai

Viens no visplašāk izmantotajiem novecojušajiem SEO padomiem ir atslēgvārdu pildīšana. Tā kā Google kļūst gudrāki katru dienu, šāda veida optimizācija darbojas tā. Mūsdienās jums ir jāizveido jūsu saturs vietnes apmeklētājiem, nevis meklēšanas robotam. Turklāt Google robotprogrammatūras var arī novērtēt jūsu satura kvalitāti un rēķināties ar atslēgvārdu skaitu. Ja jums ir vairāk nekā pieci atslēgvārdi vienā lapā, jūs riskējat saņemt Google soda naudu. Turklāt pildījuma saturs nav lasāms, un tas nevar būt noderīgs lietotājiem, jo ​​tas tika izveidots tikai reklāmas nolūkos. Tā vietā, lai jūsu saturu iekļautu ar atslēgvārdiem, jums jāizvēlas visatbilstošākās un satiksmes intensitātes atslēgu frāzes un jāievieto viņu virsrakstos, aprakstos, sākuma punktos, ALT un tekstā tikai vairākas reizes.

seo problems

  • Dublēts saturs

Daži tā sauktie SEO speciālisti raksta, ka nav dubultata satura draudu. Tomēr tas ir nepareizs spriedums. Publicējot dublētu saturu, jūs manipulēiet meklētājprogrammu, kas viņus vilina, lai redzētu lietas, kā vēlaties, nevis to, kā viņi patiešām ir.Tātad, neoriģinālais saturs var samazināt jūsu vietnes klasifikāciju. Salīdzinoši neliels procents ir tas, ka jūs varat saņemt Google sodus par satura dublēšanu. Tomēr jūs patiešām nepalielināsit savu vietnes klātbūtni tiešsaistē, izveidojot kopiju saturošu saturu, jo Google jau ir tāds pats saturs savā indeksā. Ja jums ir vajadzīgs kāds dublēts saturs jūsu vietnē, ņemot vērā to pašu uzņēmējdarbības vajadzību, jums nevajadzētu pievienot indeksu un neievērot šo saturu, lai izvairītos no negatīviem rezultātiem Source .

December 22, 2017