Back to Question Center
0

Cik svarīgas ir kopīgas attiecības starp domēna vārdu un SEO?

1 answers:

Saskaņā ar Google trīs galvenajiem faktoriem, mājas lapas izmantojamība, satura kvalitāte un saites veidošana ir vissvarīgākās lietas, lai noteiktu, vai tā tiks klasificēta SERPs augšpusē, vai ne. Un tas ir taisnība, jo īpaši ņemot vērā to, ka potenciālo klientu lielākā daļa, visticamāk, būs viņu pirmā vizīte uz jūsu tīmekļa lapām no topu meklēšanas rezultātu saraksta.

domain name and seo

Tādējādi labu domēna nosaukumu un SEO uzturēšanu var saukt par flagmaniem, iespējams, katra mājas lapa. Ņemot vērā katru parasto domēna vārdu atsevišķi, parasti tas tiek veidots no uzņēmuma zīmola nosaukuma, kas tiek papildināts ar visatbilstošākajiem un pārliecinošākajiem atslēgvārdiem un galvenajām frāzēm.Bet jautājums par mijiedarbību starp domēna vārdu un SEO ietekmē Google klasifikāciju vienmēr ir bijis ļoti strīdīgs temats. Galu galā, vai ir kādi pierādījumi, kas liecina par pilnīgi tiešu saikni starp domēna vārdu un SEO? Tieši tāpēc es nolēmu apkopot galvenos argumentus un atbalstīt dažus autentiskus faktus zemāk.

Nav stingri noteikumi

Faktiski Google ranking faktori nekad nav bijusi stingras vadlīnijas vai oficiālās prasības, kuras mēs varētu realizēt soli pa solim. Protams, nozares gigants dara vislabāk, lai novērstu jebkādu ļaunprātīgu izmantošanu vai manipulatīvu krāpšanos. Bet viena lieta var būt pārliecināta - saskaņā ar lielāko daļu prakses testu, ir aptuveni divi simti dažādu faktoru, kas iesaistīti galīgajā algoritmā, lai noteiktu vietnes rangu meklētājprogrammas lapas rezultātu saraksts. Ņemot vērā dažus vērtīgus iepriekšējo darbinieku ieskatus, kā arī pārējās teorijas un saprātīgas idejas, ir daži diezgan iespējams rezultāti no domēna vārda un SEO apkopes nākšanas ar to.

Apsveriet tiešraidē izmantotos lietotājus, nevis meklējat roboti

Protams, pareizais domēna izvēle ir kritisks solis, kas garantē jūsu panākumus tiešsaistē ilgākā laika posmā. Un es iesaku šeit vispirms iegūt lietotājam draudzīgu domēna vārdu. Nav nepieciešams mēģināt precīzi pielāgot meklētājprogrammu preferences. Tas ir saprātīgāk domāt par reāliem lietotājiem, tādēļ es iesaku uzrādīt kopsavilkumu, pievilcīgu un neaizmirstamu nosaukumu, kas šeit būtu pilnīgi atbilstošs un atpazīstams šeit. Jūtieties brīvi to iekļaut savā uzņēmējdarbības zīmola nosaukumā, kā arī pareizos atslēgvārdus un to kombinācijas.

domain name

Proaktīvā atslēgvārdu izpēte

Apskatot atpakaļ, tie domēna vārdi, ieskaitot pareizo atslēgvārdu, kas izmantots, lai iegūtu atšķirīgas priekšrocības salīdzinājumā ar pārējo konkurenti Google meklēšanas rezultātos. Šīs reizes pagājis jau sen, un vispārējā domēna par atslēgvārdiem domēni tagad ir nomākta. Tagad meklētājprogrammās ir tendence novērtēt šīs tīmekļa vietnes, kas sniedz lietotājiem lielāku vērtību, i. e. , kam ir atbilstošāks kvalitātes saturs. Tomēr iepriekšējā atslēgvārdu domēna loģika joprojām ir spēkā, jo domēna vārdu atbilstošās atslēgas frāzes ir daudz lietotājam draudzīgākas, ļaujot apmeklētājiem veidot saikni starp atsevišķu meklēšanas vaicājumu un pašu tīmekļa lapas saturu. Nevajadzētu teikt, ka šādi vietrāži URL būtu noderīgāk kopīgam, savukārt pozitīvi ietekmējot jūsu vidējo klikšķu skaitu. Tādā gadījumā jūs varētu arī mudināt Google piešķirt jūsu vietni ar augstāku rangu. Tātad, nekad nekautrējieties, veicot aktīvāku atslēgvārdu izpēti, veidojot savu jauno domēna nosaukumu. Jūs nenožēlosit, es esmu pārliecināts Source .

December 22, 2017