Back to Question Center
0

Cik man vajadzētu tērēt par apmaksātiem SEO pakalpojumiem?

1 answers:

Pastāv divi visbiežāk uzdotie jautājumi "Cik maksā SEO pakalpojumi?" Un "Cik ilgs laiks nepieciešams, lai novērotu pirmos SEO rezultātus?" Ja cilvēki domā par to, tas nav bez pamatota iemesla. Tas nav viegls uzdevums, lai novērtētu meklētājprogrammu optimizāciju, jo maksāto SEO pakalpojumu galīgās izmaksas ir atkarīgas no vairākiem iemesliem. SEO izmaksas ir tieši saistītas ar potenciālajiem ieguvumiem, un nozari, kurā vēlaties reklamēt savu biznesu. Cena par apmaksātajiem SEO pakalpojumiem var mainīties arī optimizācijas lieluma dēļ (globāls, valsts, valsts, pilsēta, pilsēta vai mikrorajons). Šis faktors, protams, ietekmēs SEO cenu jūsu unikālajai situācijai.

paid seo service

Šodien es gribētu izpētīt bioloģiskās meklēšanas priekšrocības, izmantojot meklētājprogrammu optimizāciju, lai skaidri skaidrotu jautājumu "Cik maksā SEO pakalpojumi?" Neatkarīgi no tā, vai vadāt lielu uzņēmumu vai vietējo uzņēmumu, šī rokasgrāmata palīdzēs jums noteikt, kādai jābūt jūsu ieguldījumam, veicot dabisko meklēšanu.

Kādi faktori var noteikt izmaksāto SEO pakalpojumu izmaksas?

Ir trīs galvenie mainīgie, kas jāņem vērā, nosakot jūsu SEO vērtību. Pirmkārt, tā ir situācija (no kurienes jūs ģeogrāfiski balstīts), mērķi (kādi ir jūsu biznesa mērķi?) Un laika skala (cik ātri jūs vēlaties uzlabot?). Visas SEO aģentūras ņem vērā šos faktorus, vienlaikus aprēķinot, cik daudz maksā SEO pakalpojumu izmaksas jūsu uzņēmumam. Tas nozīmē, ka, analizējot klienta pašreizējo situāciju, izprotot biznesa mērķus un nosakot nepieciešamo laika grafiku, meklētājprogrammu optimizācijas uzņēmums var aprēķināt cenu. Turklāt jūsu tirgus niša nosaka izmaksāto apmaksāto SEO pakalpojumu. Ja jūs nopelnat vairāk nekā 200 ASV dolāru no darījuma ar jauno svinu, varat sagaidīt, ka maksāsit mazāk, nekā tad, ja jūsu potenciālais klients ir vērts tūkstoš dolāru. Kā SEO eksperti domā par peļņu no ieguldījumiem, jūsu tirgus niša var regulēt cenu tādā pašā apjomā. Cena var būt lielāka, ja SEO aģentūra optimizācijas stratēģiju pielāgos unikālai situācijai un konkrētiem uzņēmuma mērķiem.

Apmaksāto SEO pakalpojumu tipiskās izmaksas

Lai palīdzētu plānot savu budžetu, jums jāzina, cik daudz jums būs jāpiešķir optimizācijas pakalpojumiem. Šeit ir aprakstīts izmaksu diapazons saskaņā ar trim pamatmaksājumu modeļiem (mēneša / līguma / projekta pamatā).

  • Mēneša fiksators SEO pakalpojumu izmaksas

Ikmēneša fiksatora pakalpojumi maksā apmēram $ 750 - $ 5000 mēnesī. Šeit optimizācijas pakalpojumu izmaksas var būt atkarīgas no uzņēmējdarbības vajadzību lieluma un SEO aģentūras sniegto pakalpojumu apjoma. Mazie SEO uzņēmumi, kas piedāvā ierobežotu optimizācijas pakalpojumu daudzumu, ir vairāk pieejamu cenu nekā pilnas kaudzes digitālās aģentūras. Lielākā daļa uzņēmumu maksā no $ 2000 līdz $ 5000 mēnesī SEO pakalpojumus.

  • Līgums samaksāts SEO pakalpojumu izmaksas

Cena par līguma samaksāto SEO pakalpojumus ir mainīgs. Nesen uzsāktās tīmekļa vietnes un jaunpienācēji digitālās mārketinga jomā kā sākumpunkts izvēlas līgumu par SEO pakalpojumiem. Šāda veida pakalpojumi nodrošina vietņu īpašniekiem visus pamata optimizācijas paņēmienus, analīzi un pastāvīgu atbalstu. Līgumu SEO pakalpojumi var iedalīt satura mārketinga pakalpojumos (līdz $ 0,50 par vārdu), revīzijas pakalpojumus (no $ 500 līdz $ 8000 par vienu projektu), saišu profila auditu (no $ 500 līdz $ 7500 par projektu) un SMM pakalpojumus ($ 500- 3,500 ASV dolāri).

price seo

  • Projektu cenas

Šī SEO veida cena ir atkarīga no projektu un pašreizējo vietnes situāciju. Ja noteiktā projektā ir nepieciešama īpaša pieredze un optimizācijas programmatūra, maksāto SEO pakalpojumu cenu indekss pieaug vismaz par 15%. Lielākā daļa projektu izmaksās no 1000 līdz 30 000 ASV dolāriem.

  • Stundu konsultāciju līmenis

Ik stundas SEO konsultāciju pakalpojumi maksā no $ 50 līdz $ 300 par stundu Source .

December 22, 2017