Back to Question Center
0

Kā es varu dominēt vietējā meklēšanas SEO ar Google?

1 answers:

Atcerieties šīs vecās labās dienas, kad gandrīz katrs vietējais uzņēmums nokļūst Google vietējās meklētājprogrammas rezultātu lapu augšdaļā (SERPs), kas kādreiz bija kūka gabals? Jā, nopietni, mēs varētu uzkāpt bez tām arvien sarežģītākajām un sarežģītākajām stratēģijām, ar kurām pašlaik esam spiesti tikt galā. Lielākā daļa no visiem tiešsaistes uzņēmumu īpašniekiem varēja dominēt vietējās meklēšanas pozīcijās Google rezultātu sarakstā tikai pēc pāris ātru un vienkāršu darbību veikšanas. Viss, kas viņiem bija nepieciešams, lai paliktu pie vietējās meklēšanas SEO bija neticami viegls process. Pēc tam, kad jums bija labi izveidota vietnes struktūra, jūsu lapas tika iekļautas Google direktorijā, kā arī dažos citos citēšanas sarakstos - pēdējais solis, lai īstenotu jūsu ideālo vietējās meklēšanas SEO kampaņu, pieprasīja jūsu lapu, kas pazīstama kā Google mans uzņēmums. Tādējādi ikviens varētu pārspēt augstāku rangu pēc jebkura individuāla pieprasījuma, kas atbilda Google vietējiem rezultātiem vietējā atslēgvārdu vaicājumā, piemēram, kaut kas līdzīgs "autoceļu būvuzņēmējs Teksasā. "

local search seo

Šodien man joprojām ir diezgan neapmierinoši, ka šāda plaša un viegli veicama vietējā meklēšana SEO vairs nav izplatīta prakse. Apskatīsimies - tagad mēs runājam par noteikti sarežģītāku un arvien mainīgāku vietējās meklēšanas vidi. Tātad, ko mēs varam darīt? Nekas, bet mēģiniet pielāgoties šai jaunajai realitātei, kurai tagad nepieciešams katrs meklētājprogrammu optimizācijas aspekts, papildus jau minētā vietējās meklēšanas sfēra SEO. Tātad, mēģināsim pielāgoties jaunajiem spēles noteikumiem un darīsim visu iespējamo, lai uzvarētu sacensībās. Vispirms es iesaku noskaidrot, kādi apstākļi ir visvairāk pielāgoti, un mums ir nepieciešama precīza uzmanība pirms jebkura cita.

Īpaši konkurētspējīga vietējā konkurence

Nav nepieciešams pateikt, cik ātri tas virzās uz reālu cīņu par katru vietējo tirgu. Un pašreizējā situācija nevajadzētu būt pārsteidzoša, jo lielākā daļa tiešsaistes uzņēmēju saprot, cik svarīgi ir vietējā meklēšanas SEO, lai pabeigtu pašus pamatprincipus un virzītu uz valsts līmeņa vai pat starptautisku pārrobežu panākumu.

"Google mans bizness" vienmēr ir svarīgs

Paturot savu sākotnējo potenciālu, "Google mans uzņēmums" nesen tika piešķirts vēl lielāks uzsvars. Meklēšanas giganta sākotnējie saraksti ne tikai ieguva augstāku vērtējumu, bet tagad tie ir cieši sadarbojušies ar pārējiem sarakstiem un citātiem, kas kļuvuši visaptverošāki un informatīvāki. Tagad viņi vēlas, lai jūs pastāvīgi strādātu, rūpīgi uzraugot katru no jūsu uzskaitītajiem datiem, kuriem jābūt pēc iespējas vienotākiem, kā arī vienīgi savstarpēji salīdzināmiem.

local seo

Neaizmirstiet, ka ir vairāk tiešsaistes pārskatu

Mūsdienu vietējā meklēšana SEO ir aizvien lielāka nozīme piešķirt tiešsaistes pārskatu kvalitātei. Ne tikai tāpēc, ka jūsu labie tiešsaistes pārskati rāda ļoti aktīvu izredzi vadīt jūsu vietni vietējā meklēšanas SEO klasifikāciju vietā, bet, tā kā tiek lēsts, ka tikai viens auksts numurs - pozitīvie vērtējumi nodrošina KTR pieaugumu līdz 22%. Galu galā tiešsaistes pārskati joprojām ir spēcīgs instruments, lai jūsu biznesam piesaistītu jaunus potenciālos klientus, un tas joprojām var būt piemērots, lai attīstītu savus pašreizējos sekotājus vienlaikus. Tieši tāpēc kvalitatīvas tiešsaistes atsauksmes tagad ir vēl unikālas, tādēļ jums to nekad nevajadzētu atstāt novārtā Source .

December 22, 2017