Back to Question Center
0

Vai ir pieejams tīmekļa vietnes SEO pārbaudītājs tiešsaistē, kas var man palīdzēt ar atpakaļsaišu palīdzību?

1 answers:

Zemāk es esmu gatavojas pateikt jums, kā izvēlēties tīmekļa vietni SEO pārbaudītājs tiešsaistē, lai novērstu jebkādu iespējamu negatīvu notikumu. Es domāju šeit visbiežāk sastopamās problēmas saistībā ar Google vadlīniju pārkāpšanu, kas var novest pie sodu noteikšanas vai pat pilnīgas indeksācijas pabeigšanas visai domēna iestādei. Lieta ir tā, ka meklētājprogrammas vēro mūs, lai atklātu pārkāpumus, manipulācijas vai pelēkās shēmas, lai paaugstinātu vietņu rangu SERPs. Starp visbiežāk sastopamajām kļūdām ir kvalitatīva satura trūkums, kā arī negodīga atbildes saikne. Tāpēc būtu visnotaļ saprātīga ideja vienmēr saglabāt uzmanību organiskās saites veidošanas procesam katrai mājas lapai. To darot, jums būs jāizvēlas pareizā tīmekļa vietne SEO pārbaudītājs tiešsaistē. Un tajā ir pārāk daudz tādu rīku kā pieejams atklātajā piekļūt. Tātad, kā izvēlēties pareizo izvēli?

website seo checker online

Sāksim ar to, kas vispirms jāpārbauda. Es ieteiktu veikt dubultpārbaudi par šādiem elementiem:

 • Jūsu saišu veidošanas vēsture vismaz trīs mēnešus
 • Jūsu enkura saišu padziļināta izpēte
 • Jūsu avārijas saišu avoti
 • Pielāgota pārbaude katram jūsu saites veidam

Tādējādi, lai novērstu jebkādas Google sankcijas par negodīgu saišu izveidi, iesaku apsvērt vietnes SEO pārbaudītāju tiešsaistē no sekojoši lietošanai pārbaudīti analītiskie rīki: Serpstat, Ahrefs, Majestic vai Semalt Analyzer. Kas attiecas uz mani, es ieteiktu pārraudzīt jūsu domēna atpakaļsaišu reizi nedēļā vai vismaz reizi divās nedēļās. Izmantojot jebkuru interneta vietni, es esmu minējis iepriekš minēto, lai palīdzētu jums rīkoties pašpietiekamā veidā, gandrīz pilnā apjomā.

Lai padarītu uzraudzības saites vēl ātru un vieglāku, novērojiet tipisku saišu pārbaudi, izmantojot Serpstat, izmantojot parasto piemēru. Lai veiktu pamata visaptverošo novērtējumu, mums vienkārši ir nepieciešams apmeklēt oficiālo tiešsaistes tiešsaistes pakalpojumu sniedzēja tīmekļa vietni. Kad mēs ievadīsim mūsu domēna nosaukumu, kurš ir jāpārbauda, ​​mums īsā laikā tiks nosūtīts kopsavilkuma ziņojums. Pārskatot šo tipisko aptaujas pārskatu, mēs uzzīmējām šādu piemēru:

 • Kopējais atpakaļsaišu skaits
 • Jaunākā vēsture, kas aptver visus atjauninājumus un izmaiņas, kas notika pēdējā laika periodā līdz trim mēnešiem
 • Kopsavilkuma saraksts no tīri uzticamām saitēm, kas nāk no spēcīgākās iestādes domēnu jomām, piemēram,. edu vai. Gov, ko labi pazīst pats Google, kā arī pārējās vadošās meklētājprogrammas, piemēram, Bing un Yahoo
 • .
 • Īpašs piesardzības saraksts, kas attiecas tikai uz jaunizveidotām un nesen zaudētām saitēm gan jūsu precīzākai uzmanībai, gan pārbaude, ieskaitot indeksa datumus
 • Jaunākais datplūsmas grafiks jūsu novirzošajos domēnos pēdējo periodu laikā līdz trim mēnešiem
 • Jūsu enkura standarta saraksts, kā arī to kopējais skaits
 • Kopsavilkuma novērtējums par jūsu vietnes atpakaļsaistes veiktspēju, ko Serpstat novērtē kā uzticības rādītāju.

SEO Backlinks

Tādā veidā, mēs varētu sagaidīt pat izsmalcinātu backlinking analīzi ar standarta mājas lapas SEO pārbaudītājs tiešsaistē veikt ne ilgāk kā 10-15 minūtes. Kā es jau minēju, jums ir tikai izvēlēties veidu, kā veikt atpakaļsaistes analīzi ar vienu no četriem rīkiem, kas minēti sākumā. Kas attiecas uz mani, es atklāju savu galveno tīmekļa vietnes pārbaudītāju tiešsaistē, izmantojot Serpsat rīku. Un jūs arī varētu mēģināt izmantot Semalt Analyzer, lai vēl dziļāk ienirt jūsu vietnes ikdienas darbībā Source .

December 22, 2017