Back to Question Center
0

Kā sagatavot vietni meklētājprogrammu optimizācijai?

1 answers:

Iedomājieties situāciju, kurā esat sapņojis realitāti, un izveidojis savu tīmekļa vietni. Tagad ir pienācis laiks uzlabot jūsu klātbūtni tiešsaistē un piesaistīt potenciālos klientus jaunajā domēnā. Protams, jūsu tīmekļa vietnes veicināšanu nevar paveikt dienā, jo meklēšanas rāpuļprogrammām ir nepieciešams indeksēt jūsu domēnu. Tomēr jūs varat ietekmēt šo procesu, izmantojot meklētājprogrammu optimizāciju. Tā kā SEO ir laikietilpīgs process, jūs nesaņemat tūlītējus rezultātus. Tomēr pirmie optimizācijas uzlabojumi, kurus veicat pēc tīmekļa avota palaišanas, var būtiski ietekmēt jūsu tiešsaistes uzņēmējdarbības potenciālu. Piemēram, pareizai atslēgvārdu atlasei ir liela ietekme uz jūsu tiešsaistes tiešsaistes nākotni, jo jūsu potenciālie klienti atradīs jūsu vietni, izmantojot šos meklēšanas vienumus. Jums vienlaikus jāizveido laba optimizācijas kampaņa, lai turpmāk ietaupītu laiku un samazinātu vajadzību novērst jebkādas vietņu kļūdas.

how to search engine optimization

Šajā ceļvedī jums būs daži padomi tiem vietņu īpašniekiem, kuri tikko uzsāka savus tīmekļa avotus. Šie padomi palīdzēs jums izstrādāt labu meklētājprogrammu optimizācijas stratēģiju ikreiz, kad jūs izveidojat jaunu tīmekļa vietni, lai pārliecinātos, ka tā ir izstrādāta jau no paša sākuma, lai piesaistītu kvalitatīvu datplūsmu no meklētājprogrammām.

Kā es varu SEO manu nesen uzsāka mājas lapā?

  • Mērķliģinālais atslēgvārds

Jums ir nepieciešams, lai izveidotu savu vietni atbilstošiem atslēgvārdiem, lai uzlabotu savu klasifikāciju. Katrai jūsu vietnes lapai ir jāpievērš uzmanība saviem atbilstošiem liela apjoma atslēgvārdiem, lai palīdzētu meklēšanas robotam pārskatīt jūsu saturu. Jums ir jāsadala jūsu vietnes struktūra vairākās dažādās kategorijās. Katram veidam jābūt vērstai uz citu meklēšanas vienumu, lai paaugstinātu jūsu iespēju saņemt Google TOP ar dažādiem saistītiem jautājumiem. Tīmekļa vietnes strukturēšanai ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, tā izveido skaidru tēmu un mērķa meklēšanas vienumu katrai vietnes lapai, nevis galvenajam mērķim atlasot vairākus atslēgvārdus. Šāda mērķauditorijas atlase piedāvā vietnes maksimālo atbilstību.

  • Lietotājam draudzīgs optimizēts saturs

Šobrīd atbilstošais un kvalitatīvais saturs kalpo par nozīmīgu Google rangu faktoru. Optimizēta satura ģenerēšana ir daļa no optimizācijas vietnēs. Tas nozīmē, ka vietņu īpašnieki var pilnībā kontrolēt šo SEO daļu. Tātad, pirms sākat efektīvus SEO centienus, pārliecinieties, ka jūsu saturs ir labi strukturēts un atbilstošs jūsu nozarei un iesaistītajiem. Turklāt jums ir jāiekļauj atbilstošie atslēgvārdi savam saturam, lai tas būtu redzams meklēšanas robotos. Es iesaku jums ievietot visaugstāko apjomu un satiksmes ziņā iegūtus atslēgvārdus sadaļu virsrakstos un sākumā. Turklāt jūs tos varat izmantot aprakstos un ALT.

how to seo

Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, Google vērtē augstākas tās lapas, kurās ir vairāk nekā 2000 vārdu, tad lapas ar īsu un vieglu saturu, jo tie parasti nav noderīgi vidējiem lietotājiem "informācija. Tāpēc es iesaku rakstīt 2-3 lpp garus rakstus ar stingru strukturēšanu, piemēram, pakāpeniskas rokasgrāmatas, konsultācijas vai padomus. Pētījumi arī liecina, ka garam un vidējam saturam ir vairāk saišu, nekā īsos tekstos. Galu galā tas palīdzēs jums izveidot lielāku skaitu ienākošo saišu uz katru lapu Source .

December 22, 2017