Back to Question Center
0

Vai meklētājprogrammu optimizācija ir mainījusi definīciju?

1 answers:

Cilvēks nav noslēpums, ka digitālās mārketinga sfēra ir ļoti mainīga un nepaliek. Pēdējo gadu laikā Google ir būtiski mainījis savus rangu algoritmus. Šo izmaiņu pamatmērķis ir uzlabot lietotāju pieredzi vietnēs, kas atrodas TOP. Mūsdienās Google kļūst gudrākas un var novērtēt vietņu kvalitāti, ņemot vērā faktoru skaitu. Tieši tāpēc meklētājprogrammu optimizācijas definīcijas tēma jau ir lielā pieprasījumā. Lai iegūtu augsta līmeņa pozīciju, jums jāievieš visi nepieciešamie meklētājprogrammu optimizācijas paņēmieni, kas attiecas gan uz optimizāciju ārpus mājas, gan uz vietas. Šajā rakstā mēs apspriedīsim, kā Google algoritma atjauninājumi ietekmē tirgotājus, kuri likumīgi izmanto SEO metodes un kā saglabāt vietnes pozīcijas, ja tiks mainīti SEO spēles noteikumi.

search engine optimization definition

Meklēšanas dzinēju optimizācijas pašreizējie pīlāri

Visi SEO eksperti piekrīt, ka optimizācijas jomā ir viens nemainīgs faktors - kvalitātes saturs. Ja jūs nepārtraukti izveidojat augstas kvalitātes saturu, kas nopelna atbilstošas ​​saites no citām autoritatīvām domēnām, jūsu vietne jebkurā gadījumā būs TOP. Tomēr metode ienākošo saišu skaita un kvalitātes uzlabošanai ir novecojusi. Pašlaik jums ir jāizveido reklāmas kampaņa, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta trim galvenajiem aspektiem - kvalitatīvam saturam, sociālo mediju mārketingam un saišu veidošanai. Lai panāktu visaugstāko amplifikācijas efektu klasifikācijās, jums jāapvieno visi šie optimizācijas aspekti.

  • Kvalitatīvais saturs

Mūsdienās saturs kļuvis par nopietnu pieeju tiešsaistes tirgotājiem, jo ​​Google sāk sodīt zemas kvalitātes un nokopēt saturu. Lai uzlabotu vietnes klasifikāciju, jums ir nepārtraukti jārada augstas kvalitātes un saistošs saturs, kas atbilst jūsu tirgus nišas tēmām. Pārliecinieties, vai esat pareizi ievietojis meklēšanas vienumus savā saturā, jo tas ir SEO definīcijas apakšējā rinda. Turklāt jums ir nepieciešams padarīt jūsu saturu labi strukturētu, izmantojot lodziņus, punktus un numurētos sarakstus. Google ir garš un kvalitatīvs saturs, kas ir labāks par īsu un vieglu.

  • Organisko saišu sula

Saikne ir būtiska vietnes optimizācijas stratēģija, kuru var veikt gan organiski, gan neorganiski. Organisks vai balta cepure SEO saite ēka attiecas uz saišu saites iegūšanu vietnei, izmantojot emuāru izvietošanas, saišu koplietošanas un rakstu publicēšanas metodes. Non-organic vai black-hat SEO ir viss par saites iegādi un saiti lauksaimniecību. Tas ir vienkāršs veids, kā piesaistīt lietotājus. Tomēr jums ir jāsaprot, ka lietotāji, kuri jūsu vietnei, iegādājoties saiti, nekad nevar kļūt par jūsu klientiem. Turklāt šāda veida melnā cepure optimizācija ir sodīta ar meklētājprogrammām un var kaitēt jūsu klasifikāciju. Jums vajadzētu nopelnīt saites, izmantojot apstiprinājumus, nevis par tiem maksājot.

Jums jāņem vērā, ka veids, kā iegultu atslēgvārdu bagātu enkuru tekstu tiešsaistes preses relīzēs, ir kāda vērtība mūsdienu optimizācijas realitātēs. Mūsdienās Google saista preses relīzes un citus tipiskus izdevumus ar ankera teksta saitēm kā nedabiskas vai maksas saites. Google vēlētos apturēt nedabisku saišu izveidi no preses relīzes izplatīšanas. Tomēr, ja citi cilvēki it īpaši domā, ka vadītāji raksta par jūsu produktiem vai pakalpojumiem un nodod attiecīgas saites uz to, tad tas tiek uzskatīts par likumīgi nopelnītu Google saiti.

seo definition

  • Spēcīga sociālā klātbūtne

Un katras uzvarētājas optimizācijas kampaņas pēdējais punkts ir sociālo mediju mārketings. Mūsdienās arvien vairāk lietotāju dodas uz vietnēm, izmantojot sociālo mediju kanālus, jo viņi izvēlas saņemt informāciju pievilcīgā un vizuālā veidā. Lai uzlabotu jūsu zīmola atpazīstamību, jums, protams, ir nepieciešama spēcīga sociālā klātbūtne. Tas palīdzēs jums tuvināties saviem potenciālajiem klientiem un izprast viņu vajadzības Source .

December 22, 2017