Back to Question Center
0

Kādi ir padomi, kā uzlabot manu saturu SEO?

1 answers:

Meklētājprogrammas optimizācija un saturs ir divi savstarpēji saistīti jēdzieni, kas ietekmē vietņu klasifikāciju. Bez labi optimizēta un atbilstoša satura jūsu vietne var tikt zaudēta kaut kur trešajā vai pat desmitajā meklēšanas rezultātu lapā bez satiksmes plūsmas. Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt vietējo uzņēmumu vai emuāru, jums ir jāiet gudrāki ar savu saturu.

Viens no lielākajiem problemātiskajiem tīmekļa vietņu īpašniekiem saskaras ar satura mārketinga kampaņas veidošanu ir nepieciešamība rakstīt saturu, kas ir optimizēts meklētājprogrammai, un tajā pašā laikā piesaistīt vidusmēra lietotājus. Raksturīgs un kvalitatīvs saturs ir JĀBŪT tīmekļa vietnēm, kas paši sevi uzskata par cienījamiem un kompetentiem nozarē. Tāpēc būtiska ir cieša saikne starp meklētājprogrammu optimizāciju un attiecīgo saturu. Šajā rakstā jūs atradīsiet dažus pamata SEO copywriting paņēmienus, kas var padarīt jūsu mājas lapā redzama meklētājprogrammās.

seo content tips

SEO satura padomi

  • Izveidojiet saturu savai mērķauditorijai

ir pirmais SEO numurs, kas jums jāņem vērā, veidojot vietnes saturu. Jums ir nepieciešams izstrādāt saturu, kas piesaista potenciālo klientu intereses. Jūsu saturam vajadzētu palīdzēt lietotājiem atrisināt viņu problēmas un pilnībā atbilst viņu vajadzībām. Tas nenozīmē, ka visas jūsu amata vietas jāpiešķir saviem produktiem vai pakalpojumiem. Tomēr visiem tiem jābūt saistītiem ar rūpniecību. Jums jāuztic sevi kā nozares speciālistam, kas nodrošina lasītājiem aktuālu un kvalitatīvu informāciju. Šādi rīkojoties, jūs iegūsit jaunus abonentus, kuri vienmēr atgriezīsies, lai iegūtu sīkāku informāciju.

  • Padarīt labu pirmo iespaidu

Iedomāsimies, ka jūsu potenciālie klienti sekos jūsu vietnei no meklēšanas rezultātiem. Jums vajadzētu pārliecināt viņus palikt uz to vai dziļāk, lai iegūtu vairāk informācijas. Jūsu primārais uzdevums ir saglabāt klientu jūsu vietnē, piesaistot viņus kvalitatīvam un noderīgam saturam. Pretējā gadījumā jūsu potenciālais klients var noklikšķināt prom un pēc tam palielināt jūsu atlēcienu līmeni vietnē. Savā termiņā augsts atlēcienu līmenis radīs zemākas pozīcijas pozīcijās. Lietotāji zinātu, ar ko viņi nodarbojas. Tieši tāpēc jums ir jāsniedz viņiem visa būtiskā informācija par jūsu produktiem un pakalpojumiem, kur jūs patiešām sapratīsit sevi. Pārliecinieties, vai esat ieviesis aicinājumu uz darbību tehniku, lai vilinātu lietotājus. Turklāt jums ir jāpievieno savs saturs ar kvalitatīvām optimizētām jūsu uzņēmuma fotogrāfijām.

  • Amatniecības pievilcīgas virsraksti

Jūsu virsraksti ir priekšskatījums galvenajam kontaktam. Šī ir pirmā lieta, ko lietotāji var novērtēt. Tāpēc jūsu virsrakstiem jābūt pārliecinošiem un pievilcīgiem. Jūsu virsrakstos ir jāiekļauj visvairāk satiksmes apjoma meklēšanas vienumi, lai tie būtu redzami meklēšanas rāpuļprogrammām. Jums ir aptuveni 60 rakstzīmes, lai sniegtu svarīgāko informāciju par jūsu uzņēmumu. Papildus pievilcīgam un labi optimizētam virsrakstam pārliecinieties, ka jūsu meta-apraksti ir saistoši, būtiski un turpina sīkāk izstrādāt konkrētā satura galveno tēmu.

seo content

  • Ievieš atslēgvārdu sasniegšanas frāzes

Lai jūsu saturs būtu pieejams gan lietotājiem, gan meklēšanas robotiem, pārliecinieties, vai izmantojat atbilstošus jūsu uzņēmumam un mērķtiecīgiem meklēšanas nosacījumiem. Jums ir nepieciešams tos īstenot pareizajās vietās, piemēram, virsrakstos, metadatos, ALT tagos, vietrāžos URL, kā arī ar saturu, kurā tas izskatās dabiski. Jums jāapzinās, ka meklētājprogrammas novērtē atslēgvārdu kvalitāti un atbilstību, nevis to daudzumu. Tāpēc jums nevajadzētu ievietot jūsu saturu meklēšanas vienumiem Source .

December 22, 2017