Back to Question Center
0

Kas jāņem vērā, optimizējot vietni meklētājprogrammām?

1 answers:

Es jums neko nezinu, ko jūs nezināt par meklētājprogrammu optimizācijas nozīmīgumu. Mūsdienās gandrīz ikviens, kurš strādā digitālā tirgū, zina, kā SEO var uzlabot savu uzņēmējdarbību. Tomēr, runājot par reālu praksi, nevis par teoriju, daži uzņēmumi kļūst neapmierināti, ņemot vērā informācijas apjomu un metodes, kas tām jāīsteno, lai iegūtu labu rezultātu.

Ir daudz SEO ceļveži, grāmatas un konsultācijas, kas var būt informatīvs. Tomēr lielākā daļa no tiem ir milzīgi un pat mulsinoši. Tāpēc viņi var maldināt neprofesionālus vietņu īpašniekus, nevis novirzīt viņu pareizajā virzienā. Šodien mēs runāsim par dažām vienkāršām lietām, ko varat darīt, lai sāktu optimizēt vietni meklētājprogrammām.

optimizing your website for search engines

Vietne SEO pamats

Jums vajadzētu zināt, ka visi svarīgākie meklētājprogrammu elementi ir ievietoti jūsu vietnē, un jūs varat pastāvīgi kontrolēt tos. Ārpus vietas optimizācijas pakalpojumi nebūs efektīvi, ja nav optimālas vietnes optimizācijas. Tomēr ir viens svarīgs noteikums par optimizāciju uz vietas, ja nevajadzētu pārspīlēt to, jo meklētājprogramma var aizdomas, ka jūs esat krāpnieks. Piemēram, tam nevajadzētu būt mērķim savā lapā ievietot pēc iespējas vairāk atslēgvārdu. Jums ir jāievieto pareizais visatbilstošāko meklēšanas vienumu skaits pareizajās vietās. Tā ir nozīmīgākā meklētājprogrammu optimizācijas vieta vietnē.

Pirmkārt, jums ir nepieciešams veikt visaptverošu atslēgvārdu izpēti paši vai ar profesionālu SEO speciālistu palīdzību. Lai to izdarītu efektīvi, vispirms jāveic tirgus niša un konkurentu analīze. Tas sniegs jums ideju par atslēgvārdiem, kas ideāli atbilst jūsu vietnei. Lai izveidotu sarakstu ar visatbilstošākajiem un mērķtiecīgākajiem meklēšanas nosacījumiem, izmantojiet tiešsaistes optimizācijas rīkus, piemēram, Semalt Auto SEO. Tas sniegs jums pareizus ieteikumus un vienkāršotu atslēgvārdu pētniecības procesu.

Lapas optimizācijas otrajā posmā jums ir pareizi jāievieto meklēšanas vienumi savā saturā, lai meklēšanas boti varētu viegli pārskatīt jūsu vietni un parādīt to potenciālajiem klientiem SERP. Tāpēc jums ir jāpievērš liela uzmanība nosaukumiem un meta aprakstiem, jo ​​tie kalpo kā priekšskatījums klientiem un sniedz nedaudz vairāk ieskatu par to, kas jūsu lapās ir.

optimize your website

Ja jūsu vietne ir balstīta uz WordPress satura vadības sistēmu, jums ir paveicies. Lai padarītu jūsu darbu vieglāku, ir vairāki spraudņi.

Turklāt jūsu vietnes saturam ir jāievieš šādas optimizācijas metodes, lai optimizētu jūsu vietni meklētājprogrammām, piemēram, Google, Bing vai Yahoo.

  • Sasaiste

Saikne ar iekšējo vietni nav tik nozīmīga kā ārējā saikne. Jūs palīdzēsiet meklēšanas rāpuļprogrammās pārskatīt jūsu vietni, iekšēji saistot to ar citām jūsu vietnes lapām jūsu saturā. Turklāt tas uzlabo lietotāju pieredzi jūsu vietnē, dodot viņiem iespēju bez īpašām grūtībām pārvietoties no vienas vietnes sadaļas uz otru.

  • Virsraksta tagi

Lai uzlabotu satura struktūru, izmantojiet dažādu līmeņu. Tas palīdzēs meklētājprogrammām iegūt plašāku informāciju par to, kāda ir katra satura sadaļa. H1 tagi tiek izmantoti galvenajiem nosaukumiem. Šeit jums ir jāpasaka, kāds ir jūsu raksts īsā un aizraujošā veidā. Turklāt jums ir jāizmanto H2 un H3 tagi subtitriem. Tas palīdzēs gan Google robotprogrammatūrām, gan lasītājiem izkliedēt jūsu saturu sagremojamās sadaļās Source .

December 22, 2017