Back to Question Center
0

Vai ir kādas stratēģijas čivināt SEO?

1 answers:

2017. gadā SEO ir kļuvis par milzīgu mārketinga kanālu. Šodien meklētājprogrammu optimizācija ir ne tikai par to, lai meklētājprogrammas rastos resursus. Lai labāk izprastu, kas SEO ir, jums vajadzētu vispirms saprast, kā sociālais medijs ietekmē SEO.

Ir jau pierādīts, ka sociālās plašsaziņas līdzekļu iesaistīšana ir neatņemama augsta vietņu rangu daļa. Sociālie signāli var pat palielināt jūsu vietējo SEO klasifikāciju.

twitter seo

Tas darbojas šādi: jūsu kopienas izmērs un iesaistīšanās ir vērtīgi jūsu satura vērtības un kvalitātes rādītāji. Turklāt Google meklēšanas rezultātos bieži parādās sociālā mediju saturs. Tas ir iemesls, kāpēc liels, mērķtiecīgs čivināt sekojot līdzi jūsu zīmola saturam, ir ļoti noderīgs jūsu biznesam.

Tātad, šodien Semalt eksperti pastāstīs par visefektīvākajiem padomiem čivināt SEO optimizācijai. Izmantojiet tos praksē, lai paplašinātu savu un jūsu uzņēmējdarbību.

Čivināt SEO Essentials Jums jāzina

1. Efektīvas čivināt SEO stratēģijas izstrāde


Pirmā lieta, kas jums jādara, ir izveidot veiksmīgu stratēģisko plānu. Parasti stratēģijas sākas ar vispārējiem mērķiem. Nosakiet galveno mērķi, nosakot, kādus rezultātus jūs gaidāt, izmantojot mārketingu čivināt. Varbūt jūs cenšaties palielināt zīmola izpratni, pārdot jaunu pakalpojumu vai palielināt emuāru datplūsmu?

Kad esat pabeidzis, nosakot savu mērķi, nākamais solis ir izvēlēties un pārbaudīt vispiemērotāko taktiku, lai sasniegtu šos mērķus.

2. Koncentrējieties uz zīmola balsi

Paturiet prātā: katrs čivināt atspoguļo jūsu zīmolu. Tāpēc jūsu čivināt ziņām vienmēr jābūt uzticamām jūsu zīmola balsī, kas pārstāv jūsu zīmola identitāti. Pārliecinieties, ka viņi vēršas pie mērķauditorijas.

Vēl viena būtiska lieta ir rediģēšana - rediģējiet savus tweets ne tikai par drukas kļūdām, bet, kamēr neesat 100% pārliecināts, ka katrs cipars atspoguļo katru detaļu, kuru vēlaties dalīties ar klientiem.

3. Pastāvīgi augoša Kopiena

Nevar noliegt, ka šis lielums ir svarīgs. Tomēr, kad runa ir par čivināt, iesaistīšanās ir karalis. Padariet sekotājus dalīties ar jūsu saturu, bet mēģiniet izvairīties no lētas taktikas - viņi vienkārši nav vērts ieguldīt.

Tā vietā, lai sāktu bumbu velmēt un saglabāt to pārvietoties, iesaistot gan: pašreizējo un potenciālo sekotāju. Sāciet izveidot vērtīgu saturu, ko cilvēki vēlas iesaistīties un kopīgot. Vēl viena lieta ir būt atsaucīgai - atbildēt uz jautājumiem un komentāriem, atbildēt uz tiešajiem tweets. Neaizmirstiet retweet jebkādas pieminēt, pievienojot savas piezīmes.

4. Izvēloties pareizos atslēgvārdus

Ir ļoti svarīgi padarīt jūsu saturu viegli atrast. Jums vajadzētu izturēties pret tavu čivināt tāpat kā jebkuru meklētājprogrammu. Centieties izmantot atbilstošos atslēgvārdus katrā čivināt. Neaizmirstiet par hashtags, bio un parakstus - viņi var arī palīdzēt jūsu čivināt lapā.

Atcerieties, ka vairumā gadījumu cilvēki meklējat čivināt atslēgvārdiem. Tādējādi pārliecinieties, ka jūsu konts tiek rādīts tā, kas attiecas uz jūsu uzņēmumu.

seo twitter 5. Jūsu čivināt satiksmes izsekošana

Kā saka, kas nav pasākumi, neaug. Vai vēl nav ieslēgts čivināt analytics? Tad jums vajadzētu to izdarīt pēc iespējas ātrāk, lai saņemtu tūlītēju momentuzņēmumu par to, kā jūs darāt, un izsekojiet savu iesaistīšanos katru nedēļu.
Google Analytics var arī pateikt, cik lapu apmeklējumu jūs saņemat no čivināt. Šīs zināšanas dos jums izpratni par to, cik lielu daļu no jūsu datplūsmas var izsekot čivināt.

Secinājums

Kā mēs zinām, čivināt ir pārpildīta vieta. Izveidojiet ziņojumus, kas palīdzēs jums izvairīties no sacensībām. Saglabājiet saturu vērtīgu un viegli lasāmu. Pirmām kārtām padariet to lietderīgu un lietderīgu, jo tā ir tāda, kā darbojas čivināt SEO Source .

December 22, 2017