Back to Question Center
0

Kāda veida negatīvā SEO ir tur?

1 answers:

Pirms sākam domāt par to, kā negatīvie SEO darbojas, nosakām, kāds ir negatīvs SEO.

negative seo

Negatīvā SEO būtība

Vienkārši izsakoties, negatīvs SEO ir virkne sneaky darbību, kuru mērķis ir pazemināt jūsu klasifikāciju meklēšanas rezultātos. Šis ļaunais mēģinājums, kas tiek veikts pret jūsu vietni, parasti ir izslēgts no lapas, tas nozīmē, ka jūsu vietnei nav raksturīga nedabiska saite vai tiek pārdoti jūsu vietnes saturs.

Lai gan negatīvā SEO nav bieži sastopamu pēkšņu rangu kritumu iemesls, jums labāk ir zināt, kā noteikt, vai kāds ir apzināti sabojājis jūsu klasifikāciju.

Negatīvie ārpus lapu SEO

Negatīva ārpus lapu SEO attiecas uz SEO, kas vērsta uz jūsu vietni bez iekšējas iejaukšanās. Šeit ir saraksts ar visbiežāk sastopamajām negatīvajām ārpuslapas SEO formām:

Link Farms

Ir neliela iespēja, ka surogātpasta saiti pāris sāp jūsu vietas klasifikāciju. Tomēr, kad runa ir par saimniecību saikni, tad uzbrukuma varbūtība ir ļoti augsta.

Parasti lielākā daļa šo hacker saišu izmanto to pašu enkura tekstu. Šie atbilstīgie enkuri var būt nesaistīti ar uzbrukuma vietni vai iekļaut mērķauditorijas atlases atslēgvārdu, lai resursu saites profila izskatīšana būtu tāda pati, kā īpašnieks manipulē ar to.

Lai novērstu šādu uzbrukumu, regulāri pārbaudiet saites profila izaugsmi.

SEO SpyGlass rīks var jums palīdzēt ar to, jo tas dod jums progresa diagrammas abiem:

  • Pārvietojamo domēnu skaits;
  • Jūsu profila saišu skaits.

Neparasti smaile vienā no šiem diviem gadījumiem ir pietiekams iemesls, lai izpētītu nesen iegūtās saites.

Saturs Scraping

Vēl viens veids, kā konkurenti var pazudināt jūsu klasifikāciju, skenējot un kopējot savu saturu citās tīmekļa vietnēs. Tas darbojas šādi: ja meklētājprogramma atrod identisku saturu vairākās vietnēs, tā atlasa tikai vienu versiju, lai tās varētu rast. Lai gan meklētājprogrammas ātri identificē sākotnējo versiju, vienmēr ir vietas izņēmumiem.

Ja vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu saturs netiek dublēts citās vietnēs, tad labāk to pārbaudiet regulāri, izmantojot Copyscape rīku, kas pilnīgi nosaka satura dublēšanas gadījumus. Gadījumā, ja atrodat jūsu satura nokasītas kopijas, sazinieties ar tīmekļa pārzini un lūdziet viņu noņemt.

Negatīvs on-lapu SEO

Negatīvie on-lapu SEO uzbrukumi ietver hakeru jūsu mājas lapā un mainīt lietas apkārt. Ir daudz grūtāk īstenot nekā ārpus lapu SEO uzbrukumiem. Galvenais SEO draudu hakeru uzbrukums var radīt:

Saturs modifikācija

Šāda taktika ir grūti uz vietas. Parasti hakeris vietnei pievieno surogātpasta saturu. Tā kā šīs saites bieži tiek slēptas, tās jūs neredzēsiet, ja neizskatīsit kodu.

Vēl viens iespējamais negatīvs SEO scenārijs ir tad, kad uzbrucējs maina lapas, novirzot tos uz savām tīmekļa lapām. Daži vietņu īpašnieki izmanto šo metodi, lai uzlabotu savas vietnes PageRank vai novirzītu lietotājus uz viņu vietni, kad tie mēģina piekļūt jūsu vietnei.Ja meklētājprogrammas pirms pārmeklēšanas uzzina par novirzīšanu, tās var sodīt jūsu resursus, lai novirzītu uz ļaunprātīgu vietni.Regulāra vietņu audits ar tādu risinājumu kā WebSite Auditors ir labākais veids, kā pamanīt šos uzbrukumus.

black hat seo

Vietnes de-indeksēšana

Iespējams, jūs esat pārsteigts, taču maina izmaiņas failā kā robots. txt var sabojāt visu jūsu SEO mārketinga stratēģiju. Disallow noteikums ir viss, kas ļauj meklētājprogrammai pilnībā ignorēt jūsu resursus. Skumji bet patiesi.

Par laimi, kaut ko jūs varat darīt, lai novērstu šādu praksi. Regulāras rangu pārbaudes palīdzēs jums būt pirmajiem, kas zina, vai jūsu resurss tiek de-indeksēts. Rank Tracker ir lielisks rīks, ko varat izmantot, lai ieplānotu automātiskās pārbaudes. Kad jūsu vietne pēkšņi pazūd no Google rezultātiem, slejā Atšķirība redzēsiet nokopēto piezīmi. Vienkāršs kā tas Source .

December 22, 2017