Back to Question Center
0

Kā es varu pārbaudīt savu pašreizējo SEO rezultātu?

1 answers:

Es bieži dzirdēju jautājumus par pašreizējā progresa pārbaudi vai paša vietnes SEO novērtējuma novērtēšanu. Bet vai viņiem kaut kāda jēga ir? Runājot atklāti, es neesmu pārliecināts, vai viss ir labs, vai arī slikts SEO rezultāts. Patiesībā, meklētājprogrammu optimizācijas koncepcija ir pārāk ievērojama, un katrai praktiskajai stratēģijai ir tik daudz aspektu, kurai nepieciešama tīri saprotama izpratne, lai jūsu vietnē tiktu sasniegti reāli panākumi tiešsaistes reitingā.Nu, šķiet, ka atbilde uz jautājumu par SEO rezultātu novērtēšanu kļūst gandrīz neatbilstoša. Patiesībā meklētājprogrammās nav kopīgu informācijas paneli, lai ļautu mums salīdzināt katras atsevišķas tīmekļa vietnes rezultātus ar citiem, kas attiecas uz nozares nozari, vai vismaz kādu līdzīgu tirgus nišu. Un nav neviena darba instrumenta vai vienotu platformu, kas veiktu to salīdzināmu analīzi: saites, citi sociālie signāli, galvenie SEO tehniskie aspekti, lappušu kļūdu skaits, lapas ielādes ātrums, nemaz nerunājot par dažādiem tagiem un pati satura kvalitāte. Tātad, kāda veida atbildi mēs varam iegūt? Mēs mēģināsim redzēt, ko mēs varam darīt ar SEO rezultātu pārliecināti.

seo score

Mēs varam salīdzināt būtiskos elementus jūsu vietnes SEO pret jūsu tuvākajiem konkurentiem.

Runājot par ļoti pamatiem, es iesaku salīdzināt jūsu pašreizējo mājas lapas veiktspēju pret dažiem lielākajiem jūsu pretinieku datiem. Mēs varam izpētīt to dabisko datplūsmu, kas nāk no mērķa atslēgvārdiem tajā pašā nozarē, kā arī tirgus auditoriju, izmantojot šīs galvenās frāzes, meklējot produktus vai pakalpojumus. Šādi rīkojoties, jūs vismaz varēsiet noskaidrot, vai pārvietojat pareizo ceļu, vai arī jums, iespējams, vajadzēs pieņemt darbā ekspertus, lai tos ātri novērstu.Es domāju šeit, ka jūsu SEO darbu nodošana ārpakalpojumu veikšanai reizēm var būt labi izveidota, nevis teikt vienīgo lēmumu izdzīvot.

Mēs varam izpētīt jūsu pretinieku labāko pieredzi un justies brīvi to pašu izmantot.

Es uzskatu, ka, nosakot dažus skaidrus pierādījumus par jūsu konkurentu panākumiem un pielietojot visveiksmīgākās prakses, parasti ir drošs un skaidrs risinājums, lai uzlabotu jūsu SEO rezultātu. Tomēr es nenozīmē, ka šeit darbojas kā kopija. Vienkārši koncentrējoties uz visefektīvākajām lietām un sāciet tos uz dzīvi savā tīmekļa lapās. Iedomājieties, ka jūsu spēcīgākais pretinieks gūst labus ieguvumus no dažiem tautas sociālajiem medijiem. Tātad, kāpēc neizmantot piemēru un vadīt savu SEO rezultātu ar tādiem pašiem lietošanai pārbaudītiem priekšmetiem, piemēram, patīk, pieminēt un dalīties ar Facebook?

seo

Mēs varam noteikt, ko pārliecinoši dara jūsu pretinieki.

Tāpat kā būt iesaistītai citā sacensībā, var būt patiesi laba ideja uzvarēt spēli, izprotot ienaidnieka vājās puses. Un šī shēma ir jēga vēl vairāk, kad tiek izmantots, lai precizētu jūsu pašreizējo SEO rezultātu. Tātad, nevilcinieties pareizi izmantot jebkuru pretinieku neizmantoto preci - ja tā būtu viņu satura stratēģija vai jebkurš cits meklētājprogrammu optimizācijas aspekts, ko viņi joprojām izmanto, nevis pilnībā Source .

December 22, 2017