Back to Question Center
0

Kur ir pareizais SEO skaidrojums, ņemot vērā meklētājprogrammu mārketingu?

1 answers:

Es bieži varu dzirdēt neērtas atbildes no daudziem biznesa līderiem un pat veiksmīgiem, gudriem un gudriem vadītājiem. Visi no viņiem sūdzas, ka tie ir sajaukti ar meklētājprogrammu mārketinga (SEM) noteikumiem un atbilstošu SEO skaidrojumu. Patiesībā abi jēdzieni ir plaši un tāpēc nozares pārstāvji to parasti aizstāj savstarpēji. Redzēsimies, ka lielākā daļa no tām ir pārāk tālu no patiesi precīzām, tikai to radot daudz neskaidrības.

Visbeidzot, skaidri sakām lietas. Jā, meklētājprogrammu optimizācija (SEO) un meklētājprogrammu mārketings (SEM) patiešām ir adresētas meklētājprogrammām. Bet viņi to dara divos dažādos veidos, vismaz izmantojot pāris dažādus vārdus. Es domāju, mārketings un optimizācija ir ieguvuši ļoti visaptverošas un plašas definīcijas, nevis teikt to vispārēju pielietojumu. Es iesaku izpētīt īsu sarakstu ar visbūtiskākām atšķirībām starp tām, lai iegūtu pareizu izpratni par SEM, pilnīgi pabeigtu ar skaidru SEO paskaidrojumu.

 seo explanation

Pieņemsim neapstrādātu analoģiju, lai redzētu starpību uzreiz. Iedomājieties, ka jūsu digitālais mārketings ir automašīna. Lai pareizi darbotos, jūsu transportlīdzeklim ir rūpīgi jākontrolē tā dzinējs, ievērojot, piemēram, atkārtotu degvielas padevi. Izmantojot šīs iespējamās metaforas kā sākumpunktu, mēs varam turpināt vienkāršu salīdzinājumu. Jā, mans trekns salīdzinājums ir tālu no precīziem novērojumiem, bet viņiem tas jādara vismaz līdz šim.

Dzinēju apkopes apstrāde būtu paralēli meklētājprogrammu optimizācijas procesam. Tas aptver dažādus aspektus, piemēram, spiediena, eļļas, ūdens līmeņa pārbaudi, kā arī ietver daudzus citus darbus, lai saglabātu motoru darbību. Lai nodrošinātu labāku veiktspēju, jūs vienmēr varat iegūt dažas papildu daļas vai aizstāt esošās ar jaunākajām. To darot, jūs sasniegsiet visefektīvāko braukšanas pieredzi katru dienu. Tas ir tas, ko es uzskatu, ka vienkāršākais SEO skaidrojums ir. Lai padarītu šo analoģiju vēl pārliecinošāku, mēs varam vienkārši salīdzināt to ar šo patiešām nepatīkamo automašīnu īpašumtiesību aspektu, ko ienīst lielākā daļa autovadītāju, es atzīstu.

No otras puses, Search Engine Marketing var salīdzināt ar neizbēgamu un atkārtotu vajadzību likt svaiga gāze jūsu transportlīdzekļa degvielas tvertnē. Ņemot iepriekšminēto atsauci uz vienlīdz dārgiem apkopes darbiem, lai vienkāršotu SEO skaidrojumu, kļūst skaidrs, ka gandrīz visus uzturēšanas un remonta darbus, iespējams, iespējams samazināt līdz dažiem pamatstandartiem. To darot (e. g. , apstrādājot jūsu vietni tikai ar maksimālajiem SEO centieniem), jums būs iespēja atlikt lielāko daļu pārāk lielo izmaksu diezgan ilgi, bet tomēr saglabāt savu transportlīdzekli, vismaz rock-bottom līmenī. No otras puses, SMM degvielas papildināšana joprojām ir nepieciešama, tādejādi paliekot vienīgais veids, kā izmantot jūsu motoru, braukt pa ceļu tur, kur vēlaties un kad nepieciešams visu laiku.

seo marketing

Secinājums

Gan SEO, gan SEM darbojas tajā pašā jomā. Es domāju, lai jūsu tiešsaistes platformai piesaistītu vairāk apmeklētāju. Lai iegūtu skaidru skaidru SEO izskaidrojumu, labi optimizēta un uzturēta komerciāla tīmekļa vietne nodrošinās jums labāku organisko satiksmi. Tas ir ilgtermiņa un darbietilpīgs ieguldījums, kas pārliecina jūsu stabilu faktisko klientu plūsmu un tādējādi arī ieņēmumus. No otras puses, SEM derības par apmaksāto meklēšanu pastāvīgi ir jāapmaksā ar skaidru naudu. Tas tūlīt ved jūsu datplūsmu, tādējādi uzreiz parādot tūlītējus rezultātus Source .

December 22, 2017