Back to Question Center
0

Kādi ir izmaksu ziĦā SEO vietēšanas principi?

1 answers:

Meklē vienkāršu veidu, kā iegūt pareizos atslēgvārdus lokalizētajā saturā? Neskatoties tālāk par šo rakstu! Šodien mēs jums pateiksim, kā veikt rentablu SEO lokalizāciju, izmantojot dažus noderīgus SEO datu rīkus.

Kad jums izdodas veikt pamatus, varat pielīmēt to pašu darba plūsmu uz visām atlikušajām valodu vai valstu versijām, kuras vēlaties. Tātad, sāksim.

cost effective seo

7 līmeņu rokasgrāmata izmaksu efektīvai SEO lokalizācijai:

Optimizēt avota tekstu SEO lokalizācijai

Semalt eksperti iesaka sekot šiem soļiem, sagatavojot avota tekstu SEO lokalizācijai:

  • Pārliecinieties, ka atslēgvārdu blīvums ir mazāks par 2. 5%;
  • Kopēšanā iekļaujot dažādus atslēgvārdus un tēmas;
  • Ieskaitot jūsu eksemplārā visus atslēgvārdus, kas attiecas uz jūsu uzņēmumu.

Apsveriet avota valodas terminbāzes izveidi

Šis solis prasa, lai jūs iet caur avota tekstu un ekstrakta galvenos terminus, tostarp:

  • zīmola atslēgvārdi;
  • Produkta / pakalpojuma atslēgvārdi ar visiem esošajiem ekvivalentiem;
  • Informatīvie atslēgvārdi, tostarp produktu īpašības, problēmas, risinājumi un bieži uzdotie jautājumi;
  • Darbības vārdi, īpašības vārdi un vārdi, kas raksturo jūsu biznesu;
  • Transakciju atslēgvārdi.

Kad esat pabeidzis to, sarakstiet visus izvilktus terminus un izveidojiet terminu bāzi. Tad klasificējiet atrastos atslēgvārdus, lai tos vēlāk varētu savienot ar precīziem ekvivalentiem.

Veikt kompleksu atslēgvārdu izpēti

Šo parasti veic, pievienojot atbilstošās tēmas mērķa valodā avota valodas terminiem. Jūs varat pievienot papildu tēmas, kas saistītas ar jūsu pakalpojumu, kā arī atslēgvārdu transkripciju un biežus kļūdainus rakstus. Pēc pievienošanas pabeidziet ieteikumu sarakstu. Semalt speciālisti iesaka izmantot ClickStream rīku, lai analizētu meklēšanas apjomus.

Atbilst jūsu atslēgvārdiem

Vēl viena lieta, kas jums jādara, ir lūgt dzimtā valoda, lai palīdzētu jums atrast atbilstību starp visvairāk avota noteikumiem ar jaunatklātiem. Ja vietnei ir vairākas iespējas, izvēlieties visbiežāk meklēto terminu. Gadījumā, ja ir daļēja atbilstība, lūdziet vietnei sadalīt mērķa atslēgvārdu vairākos vārdos un pēc tam saskaņot.

Meklēt tulkotāju ar CAT instrumentiem

CAT rīki ļauj tulkotājiem tulkošanā izmantot terminu bloku reālajā laikā. Tie piedāvā atbilstošu terminu no terminbase ikreiz, kad tas notiek avota tekstā. Turklāt šiem rīkiem ir iebūvēti jautājumi un atbildes sadaļa, kas ļauj pārbaudīt, vai termina lietošana ir pareiza vai nepareiza.

Šodien, proz. com tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem tulkotāju katalogiem. Tas ļauj lietotājiem precizēt viņu CAT rīku prasības izmeklēšanā. Termbāzes faila formāta norādīšana ir ļoti ieteicama, jo lielākā daļa tulkotāju var novērtēt, cik viegli vai grūti būs importēt izvēlēto failu CAT rīkā, kuru tie izmanto.

effective local seo

Uzrakstiet uzdevuma korektors

Tiklīdz esat saņēmis tulkojumu ar galvenajiem termiņiem un frāzēm, tas ir augsts laiks, lai izveidotu korektora uzdevumu. Uzdevuma mērķis ir pārliecināties, vai mērķa teksta stils ir dabisks, un visi galvenie tulkojuma nosacījumi ir pareizi rakstīti un saskaņoti.

Final SEO Tune-Up

Pēdējais solis ir visu par mērķa teksta rediģēšanu un, ja vajadzīgs,. Arī lokalizējiet NAP informāciju un shēmas atzīmi. Tieši tā.

Vai jums ir citas idejas par to, kā padarīt SEO lokalizāciju rentablu? Esiet laipni gaidīti, lai dalītos ar Semaltu komandu Source . Mēs vienmēr mīlam dzirdēt no mūsu lasītājiem!

December 22, 2017