Back to Question Center
0

Kā palielināt rangu, veicot tīmekļa meklēšanas optimizāciju vietējā mērogā?

1 answers:

Vispirms noskaidrosim, kāda ir vietējā tīmekļa meklēšanas optimizācija (citādi vietējā SEO). Meklētājprogrammas optimizācija ir pazīstama ar optimizācijas darbiem attiecībā uz katru informācijas daļu, kas ievietota jūsu tīmekļa lapās, lai padarītu tās pievilcīgākas Google meklēšanas rāpuļprogrammām, lai nodrošinātu labāku redzamību internetā SERPs sarakstā.Ņemot vērā tīmekļa meklēšanas optimizāciju vietējā līmenī, tas nozīmē, ka jūsu tiešsaistes bizness ir jāuzrāda starp pirmajiem vietējo meklēšanas pieprasījumu rezultātiem. Visbiežāk šādi tīmekļa meklēšanas optimizēšanas centieni ir paredzēti, lai strādātu ar direktoriju citātiem un lokalizētu satura mārketingu, lai panāktu ātru tiešsaistes ranking veicināšanu jūsu komerciāliem darījumiem.Zemāk man būs īss apsvērums par katru tīmekļa meklēšanas optimizācijas darbu jomu vietējā līmenī.

web search optimization

Step 1

Viens no vissvarīgākajiem jautājumiem ir jūsu Google mans uzņēmums lapa un vajadzīgā tīmekļa meklēšanas optimizācija. Kāpēc tam vajadzētu būt pirmām kārtām? Tikai tādēļ, ka tiek uzskatīts, ka tas ir jūsu tiešsaistes klātbūtnes sektors, kuram ir vislielākās iespējas, ka tie tiks parādīti tieši starp pirmajiem reģionālo uzņēmumu meklēšanas pieprasījumiem. Ja notiks tas, ka nekad neesat apmeklējis savu personīgo Google mans biznesa lapu, atrodiet to vai sākat jau esošu. Šeit ir to priekšmetu saraksts, kurus ieteicams iekļaut tīmekļa meklēšanas optimizācijas veidlapā: norādiet uzņēmuma nosaukumu pilnībā, tā kopsavilkuma aprakstu ar darba grafiku un tālruņu numuriem, jūsu galvenās lapas saiti un dažus pārliecinošus jūsu komerciālā projekta fotoattēlus.To darot, jūs varat arī izmantot Google ziņas, pievienoties Google Plus un dažas mūsdienu kopienas tajā. Un neaizmirstiet mudināt vairāk lietotāju atstāt dažas atsauksmes jūsu uzņēmuma vietnē, vienlaikus ievietojot jaunu saturu un atjauninot esošos rakstus savlaicīgi.

Step 2

Tālāk, pārliecinieties, ka jūsu tīmekļa meklēšanas optimizācijas kampaņa ir derības par direktoriju citātus. Es iesaku veikt pārbaudi, izvēloties vienu no atvērtas piekļuves direktorijas skenēšanas rīkiem. Tādā veidā jūs varēsit redzēt, cik labi un kādā citā uzņēmuma direktorijā ir redzama jūsu vietne. Lielākajai daļai šo ierakstu ir jāveic tādi paši pasākumi un darbības kā tie, kurus mēs jau esam iekļāvuši pakalpojuma "Google mans uzņēmums" lapā. Es iesaku dubult pārbaudīt, jo meklētājprogrammas dod priekšroku, lai parādītu tikai precīzus rezultātus, tādēļ jums vajadzētu atbrīvoties no neprecīziem vai neatbilstošiem datiem par jūsu uzņēmumu.Nevajag sakopt savu laiku un centienus, jo, strādājot ar šīm nedaudzajām lietām, visticamāk, jūs gandrīz nekavējoties pozitīvi ietekmēsiet vietējo tīmekļa meklēšanas optimizāciju, tādējādi nodrošinot ātru uzlabojumu jūsu rangu.

search optimization

Solis 3

Visbeidzot, iesaku pienācīgi ņemt vērā sociālos profilus. Atcerieties, ka tie ir svarīgi, jo īpaši attiecībā uz vietējo tīmekļa meklēšanas optimizāciju. Nevilcinieties izveidot sarakstus dažos sociālajos profilos, piemēram, Facebook vai Twitter, ņemot vērā galvenos katalogus un saites, kas ved uz jūsu galveno vietni. To darot, pārliecinieties, ka jūsu norīkojuma darbībai ir jāveic atkārtota apstrāde un pietiekami daudz uzmanības jāpievērš kvalitatīvam saturam. Izpētiet plašas sociālā mārketinga iespējas, kuras ir labi atpazīstamas ar Google un citiem dzinējiem, un šeit jūsu centieni pilnībā ietekmēs jūsu tīmekļa meklēšanas optimizāciju Source .

December 22, 2017