Back to Question Center
0

Kādas ir labākās SEO taktikas lielākai satiksmei?

1 answers:

Šeit ir daži izmantoti pierādīta SEO taktika, lai iegūtu lielāku satiksmes un reklāmguvumu līmeni. Noteikti pārbaudiet sešus vienkāršus soļus, kā norādīts zemāk:

  • Pētījuma lietotāju dati

Aizmirstiet par meklētājprogrammas optimizāciju galvenokārt tehniskai koncepcijai. Jā, galvenais mērķis, kas ir lauvas SEO taktikas daļa, ir meklētājprogrammu robota labāka atpazīšana. Tajā pašā laikā meklēšanas optimizācija ir par mērķa auditorijas faktisko vajadzību apmierināšanu; Es domāju vienkārši noskaidrot, ko cilvēki meklē, un piešķirt tiem ar savu saturu. Tātad, jo labāk jūs zināt savu auditoriju, jo kvalitatīvāka lietotāju pieredze jums piedāvā. Un tas novedīs pie augstāka ranga SERPs. Vienkāršākais veids, kā to rīkoties, ir tieši saistīts ar jūsu apmeklētājiem, un es iesaku atbildēt uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par attiecīgo tēmu, atbalstot tos ar citiem lietotājiem, kuri sniedz arī savus risinājumus.Tāpat būtu ļoti laba ideja tikai nokopēt dažus galvenos jautājumus, lai tos tieši izmantotu emuāra ziņu virsrakstos.

seo tactics

  • Darbs pie galvenajām lapām

Visbiežāk, kad jūsu saites tiek parādītas SERP sarakstā , cilvēki pārvietojas uz vietnes mājaslapu vai jūsu atbalstošo emuāru. Bet, ja jums ir darīšana ar komerciālu projektu, piemēram, tiešsaistes veikalu, jums labāk būtu unikāla un labi optimizēta galvenā lapa, lai radītu labākus pārdošanas apjomus vai vairāk sekotāju. Galvenās lapas izveide nozīmē, ka ir jāizveido īpaša tīmekļa lapa, kuras vadība ir noteikta tēma. Attiecībā uz galveno lapu SEO taktiku, es ieteiktu šeit, veicot visus optimizācijas darbus, pakāpeniski. Vispirms, pirms sākat veidot galveno lapu, jums būs jāizvēlas lielā frāze. Tādā veidā strādājiet ar nosaukumu un meta aprakstu. Vai jūsu galvenā lapa ir veidota vismaz no 2000 vārdiem, jo ​​tā ir pierādīta salda vieta, lai paaugstinātu rangu Google meklēšanas rezultātos. Nelietojiet taupīt, ieguldot taisnīgu summu profesionālā web dizains. Visbeidzot, mēģiniet iegūt atsauksmes par jūsu galveno lapu un baudīt palikt tronī.

  • Pārveidojiet saturu

Laba SEO taktika saturam balstās uz vienu vienkāršu ideju - saturs ir karalis. Jā, es esmu nopietns šeit, jo tas ir patiešām saprātīga ideja smagi strādāt pie jūsu satura, lai sasniegtu vislabākās kvalitātes rakstus ar lielu praktisku lietotāju pieredzi. Tomēr tas varētu būt diezgan izsmeļošs un laikietilpīgs darbs. Tā vietā, lai to izdarītu, es iesaku pieteikties uz dažiem gudrākiem SEO taktikas tekstu rakstiem. Vienkārši izmantojiet to pašu saturu, kas pārveidots dažādās formās, piemēram, lai tiktu parādīts, lai efektīvāk un ērti lietotu. Es domāju, ka jūsu emuāra ziņas var pārveidot (vismaz daļēji) par vērtīgām video pamācībām, aizraujošām prezentācijām, smalkiem podkastus un infographiku vai dažiem atbalstošiem materiāliem PDF formātā. Lai iegūtu maksimālu efektu, padariet šādus noderīgus datus pieejamus koplietošanai, lai iegūtu vairāk saites un satiksmes. Jūs nekad nenožēlosiet par to laika pavadīšanu Source .

December 22, 2017