Back to Question Center
0

Cik noderīga ir meklētājprogrammu optimizācija uzņēmējdarbībai, jo īpaši attiecībā uz jūsu nelielo pilienu nosūtīšanas projektu?

1 answers:

Mūsdienās arvien vairāk cilvēku veic pirkumus, izmantojot lielo spēku un interneta ērtības. Tāpēc dropshippers ir kļuvuši par populārākajām vietām, kur veikt darījumu tiešsaistē un iegūt gandrīz jebkuru preci, kuru meklējat. Un tagad lielākā daļa šādu pirkumu tiek padarīti vēl vienkāršāki, jo cilvēki tikai izmanto meklētājprogrammas, lai ievadītu atslēgvārdu vaicājumu, un, visbeidzot, atrast to, kas tiem nepieciešams. Un šeit nāk joma SEO! Bet kā izmantot šīs gandrīz milzīgās meklētājprogrammu optimizācijas iespējas uzņēmumiem, kurus jūs izmantojat pilnas nosūtīšanas režīmā? Es iesaku īsumā pārskatīt šos pamatpieņēmumus zemāk. Es ceru, ka viņi palīdzēs daudziem iesācēju pilotiem kuģniecības projektiem izdzīvot vardarbīgas tirgus konkurences pasaulē jau no paša sākuma. Šeit tie ir!

search engine optimization business

Veikt pareizo atslēgvārdu pētniecību ar garo asu atslēgvārdus

Vispirms, darot meklētājprogrammu optimizācija uzņēmējdarbībai, jums ir ieteicams veikt pareizu atslēgvārdu izpēti. Es domāju, ka šeit jums būs jādomā par konkrētiem vārdiem un frāzēm, kas ir vispiemērotākās jūsu uzņēmumam, kā arī, visticamāk, lietotāji tos izmantos meklēšanas vaicājumam, meklējot produktus vai pakalpojumus. Triks ir atrast visizcilāko līdzsvaru starp popularitāti un ļoti konkurētspējīgu nišu. Es domāju, ka varētu būt daudz meklēšanas pieprasījumu, piemēram, "MacBook Pro 13", bet ievērojami mazāk tiem, piemēram, "vislabākā cena par melnajām MacBook Pro 13 retina ekrāniem". Vienkārši to paturiet prātā, izvēloties pareizos tālsatiksmes atslēgvārdus jūsu vietnes saturam.

Vai saturam ir kumulatīvais efekts

Atcerieties - jūsu saturs ir karalis. Nekad nesavaldējiet savu laiku centieniem izveidot kvalitatīvu saturu, kas ir bagāts ar ilgi astiem atslēgvārdiem. Ideja ir pavisam vienkārša - jums ir nepieciešams, lai jūsu saturs būtu informatīvs (lasāms - noderīgs) apmeklētājiem, cik iespējams. Tādējādi rīkojoties, varat brīvi iegultu vietnes saturu ar dažādām lietotājam draudzīgām multivides funkcijām, piemēram, YouTube videoklipiem. Tas sniegs apmeklētājiem kādu labu padomu, pamācību vai produkta aprakstu un vadlīnijas, kā rezultātā jūsu komerciālie rezultāti būs lielāki. Vienlaikus sekojiet līdzi jūsu satura pievilcībai, jo īpaši meklētājprogrammu skatījumā. To darot, neaizmirstiet, ka jums būs vajadzīgs tas, lai to novērtētu meklēšanas rāpuļprogrammas, tās labāk indeksētu un tādējādi paaugstinātu Google meklēšanas rezultātos. Tas ir pareizais veids, kā tiešsaistē pārvietoties ar kuģniecību, kas atrodas visā pasaulē.

seo in business

Pareiza darbi Link Building

Viens no svarīgākajiem aspektiem Search Engine Optimization uzņēmējdarbībai ir saite būvniecības procesu. Tas nozīmē, ka jums ir jānodrošina kvalitātes atpakaļsaišu komplekts, kas savieno jūsu vietni ar citiem tiešsaistes avotiem, lai iegūtu vairāk apmeklējumu, tādējādi palielinot datplūsmu, paaugstinot pašreizējo pozīciju Google meklēšanas rezultātos un nodrošinot lielāku neattīstītu klientu plūsmu, ko var pārvērš īstos. Nevilciniet centienus izveidot ziņas uz forumiem, nesen augšupielādētiem YouTube videoklipiem un dažādiem sociālo saziņas līdzekļu saites. Viņi var kļūt par noteikti efektīvu rīku, ja to izmanto gudri. Manuprāt, es iesaku ekspertus pieņemt darbā, lai jūs varētu veikt šos darbus vismaz jau agrākos biznesa attīstības posmos. Lai kāds būtu tavs uzdevums, jūs to nenožēlosit, esmu pārliecināts.

Visbeidzot, reālās priekšrocības, ko sniedz meklētājprogrammu optimizācija uzņēmējdarbībai, iespējams, nevar iederēties tikai divās vai trīs daļās Source . Bet es ceru, ka manas īsās vadlīnijas palīdzēs daži iesācējiem dropshippers pietiekami, tāpēc es esmu gatavojas atvadīties šeit!

December 22, 2017