Back to Question Center
0

Kā vislabāk pārvaldīt Web un SEO attīstību?

1 answers:

Ja vietnes reklāma jūsu vietnē veicina lokālo trafiku kā lokomotīves spēku, jums jāapsver šāda īsa diskusija. Es uzskatu, ka katrai tiešsaistes ranga reklāmas kampaņai vienmēr ir jābalstās uz pareizo Web un SEO attīstību, kas ir cieši saistīta ar rokām. Let's face it - meklētājprogrammas optimizācija ir vairāk par atslēgvārdu izpēti, kam ir atbilstoša satura mārketinga stratēģija. Taču joprojām ir pārāk daudz tehnisko aspektu, kas bieži vien nāk aiz skatuves. Bet īpaši šie tehniskie jautājumi nosaka katru tīmekļa vietņu rangu SERP sarakstā. Es domāju, ka, veicot jūsu SEO, jums vienmēr ir jāņem vērā pareizais kodēšanas process katram jūsu mājas lapā no paša sākuma.

seo development

Esiet laipni gaidīti par indeksēšanu

Pirmā lieta, kas jādara gan mājas lapai, gan SEO attīstībai, ir pārliecināties Katra jūsu vietnes sadaļa ir vismaz pieejama indeksēšanai, es domāju, ka nekas nav, lai bloķētu rāpojošos robotus no "lasīšanas" katra satura datu daļas. Šādi rīkojoties, iesakām izmantot komandu "Ielādēt" Google meklēšanas konsoles rāpuļprogrammā, lai pārbaudītu vietnes sākotnējo izskatu meklētājprogrammu skatījumā.Šeit ir tikai viens galvenais ieteikums - mēģiniet visu saglabāt HTML formātā, vienkārši izvairieties no Flash vai Silverlight izmantošanas jūsu svarīgākajām tīmekļa lapām.Ja viss izskatās pareizi un jūsu vietne ir vismaz indeksējama, zemāk redzēsit dažus īsus padomus, lai uzlabotu lietotāju pieredzi, kā arī potenciāli augstāku rangu, ko meklētājprogrammas piešķirs.

Ir tīri URL

Jūsu tīmekļa lapas URL ir galvenie elementi gan attiecībā uz Web un SEO attīstību, gan labāku lietotāja pieredzi. Padariet savus URL tik viegli, kā meklēšanas portālu "saprot", kā arī izlasa reāli lietotāji. Atbrīvojieties no nevajadzīgiem URL datiem, kas var radīt neskaidrību vai nu pašai Google, vai cilvēkiem, kuri apmeklē jūsu tīmekļa lapas. No vienas puses, ja jūsu URL nav optimizēts, lietotāji mazāk varētu noklikšķināt, nevis teikt, ka to var kopīgot. Tajā pašā laikā meklētājprogrammās var rasties zināmas grūtības, saprotot tā atbilstību konkrētam atslēgvārdam.

website development

Ņemot vērā pareizu mājas lapu un SEO attīstību, jūsu URL optimizējiet ar šādiem parametriem:

  • lappuses URL jābūt pēc iespējas īsam un informatīvākam. Es ieteiktu iekļaut jūsu vietrāžus URL ar tikai pareiziem un atbilstošiem atslēgvārdiem vai frāzēm, kas ideāli atbilstu jūsu vietnes tēmai.
  • Nekad nevajadzētu, lai jūsu vietrāži URL būtu pārspīlēti ar atslēgvārdiem, pēc iespējas precīzāk saglabātu indeksēšanas ceļu.To darot, atcerieties izslēgt apstāšanās vārdus par katru cenu (piemēram, visbiežāk sastopamās: "," "," "," "," "," utt. )
  • Vienmēr izmantojiet defises, lai atsevišėi formulētu secību savā URL. Aizmirsti par pasvītrojumiem, jo ​​meklētājprogrammas tos gandrīz neatzīst. Tas, protams, rada zināmas grūtības pārmeklēšanai un indeksēšanai.
  • Saglabājiet pareizo atslēgas frāzes secību, liekot atslēgvārdus pēc būtības tuvāk katra URL sākumam. Atcerieties, ka saskaņā ar to loģiku meklētājprogrammu robotprogrammatūra lielāku uzsvaru liek uz šiem iespējamajiem startera atslēgvārdiem.

Starp citu, jums būtu vēl viens iemesls, kāpēc jūsu URL ir pēc iespējas īsāks, es. e. , saglabājot un palielinot jūsu atslēgvārdu kopējo svaru vietrāžos URL. Tomēr tajā pašā laikā, protams, pārveidojiet savus vietrāžus URL, it kā tie būtu tikai jūsu satura raksti. To darot, jūs saņemsiet jebkādu surogātpasta vai zemas kvalitātes satura problēmu, kas ir samazinātas līdz minimumam Source .

December 22, 2017