Back to Question Center
0

Vai ir iespējams kļūt par meklētājprogrammu mārketinga ekspertu ar emuāru veidošanu?

1 answers:

Mūsdienās ir izplatīts uzskats, ka katrs veiksmīgais emuārs var attīstīt lielāku prasmi kļūt par meklētājprogrammu mārketinga ekspertu. Un cik realizējama ir šī ideja? Galu galā, vai tam ir jēga? Bet es esmu pārliecināts, ka jā. Lieta ir tā, ka kā diezgan aktīvs blogger, es nekad neesmu domājis par sevi kā par meklētājprogrammu mārketinga ekspertu. Tomēr emuāru veidošana un saraksta izveide, šķiet, ir cieši saistīta ar rokām, ņemot vērā to, ka kvalificēts emuāru autore ir aktīvi pieņēmusi lēmumu pareizi koncentrēties uz uzdevumu. Tātad, redzēsim visu stāstu.

search engine marketing expert

Pirms septiņiem gadiem es sāku savu pirmo emuāru. Mans emuāru projekts bija veltīts motocikliem, un tagad es varu justies droši vismaz par vienu lietu - to darot, man bija laimīgs, lai vislabāk panāktu karjeras izvēli. Šie laiki ir pagājuši, un es nevaru atcerēties neko īpašu, izņemot to, ka mana sajūta bija nomākta, jo man bija tikai jāgaida ar manu bijušo priekšnieku, jo par dažiem savādiem iemesliem mana ierašanās diena tika aizturēta. Bet tagad es priecājos saskarties ar šo neērts pieredzes gabalu. Galu galā, šodien es strādāju pie vairākiem lieliem jaunizveidotiem uzņēmumiem, un viņiem gandrīz nav laika atpūsties. Atceroties, ka dienās es saprotu, ka galvenokārt blogošana ir kļuvusi par neatņemamu daļu no mana pašreizējā progresa kā digitālā mārketinga speciāliste. Reizēm es grūti uzskatu, ka tā ir piepildījusies, jo pēdējos divos gados esmu iesaistījusies pārāk daudzos digitālā mārketinga moduļos, piemēram, satura, sociālo mediju un e-pasta mārketinga, meklētājprogrammu optimizācijas, integrētas digitālās reklāmas un citu starpfunkcionālu stuff, ko es pat nevarēju ielikt vienkāršā angļu valodā.

Es tikai rīkoju, lai virzītu augstas kvalitātes tiešsaistes mārketinga kampaņas atsevišķiem klientiem, kuri vēlējās, lai viņu jaunie zīmoli tiktu aktualizēti un attīstīti, sākot no get-go perioda. Man nebija personīgas intereses kļūt par speciālisti kādā no tiem, bet kādu dienu pēkšņi es sapratu, ka to vienkārši iemeta, lai padziļināti ienestu šos jautājumus, es viņiem apguvu lauvas daļu, nemaksājot gandrīz nekādas papildu pūles.

seo expert

Un šeit mēs beidzot nokļūt līdz punktam. Kā kļūt par meklētājprogrammu mārketinga speciālistu bez dzīves? Un es ienīstu tradicionālās metodes, jo tās parasti patērē pārāk daudz pūļu, un nulles naudas atdeve mācību periodam. Es uzskatu, ka jūs varat apgūt mācību priekšmetu tikai tad, kad pielietojat jaunās zināšanas un turpiniet pakāpeniski virzīt savus panākumus. Ņemot vērā to mainīgo raksturu, redzēsim katru prasmi, kas var palīdzēt jums kļūt par meklētājprogrammu mārketinga ekspertu, tikai sākot ar emuāru. Tas varētu šķist pārsteidzoši, taču jūs vairs nevarat paļauties uz dabisko datplūsmu.

Tātad, jums nav jāgaida, kamēr jaunās emuāra ziņas to saņem. Tagad jūs varat iegūt vilcienu gandrīz uzreiz, tikai izmantojot Google Adwords (vai, piemēram, Bing reklāmas) par mērenām izmaksām, ņemot vērā to, ka jūs maksājat galvenokārt par jūsu informētību vai pastāvīgu atslēgvārdu izpēti. Tas viss ir nepieciešams, lai sāktu virzīt pareizo ceļu, lai kļūtu par meklētājprogrammu mārketinga ekspertu. Protams, papildus šim taktikam, jums joprojām būs daudz lietu, piemēram, reklāmu kampaņu un reklāmu izveide, kā arī iespēju novērtēšana un optimizācija visam, ko jūs varat izmantot. Tādā veidā jūs gatavojas pakāpeniski apgūt šo jautājumu, lai beidzot kļūtu par stingru meklētājprogrammu mārketinga speciālistu Source .

December 22, 2017