Back to Question Center
0

Kā novērtēt uzņēmuma SEO pakalpojumus?

1 answers:

Sāksim no vispiemērotākās uzņēmuma SEO pakalpojumu meklēšanas. Parasti pirmā ceturkšņa interneta mārketinga kampaņa ir vairāk nekā kritiska. Cik daudz jūs vēlaties finansēt no sava mārketinga budžeta? Tā kā pārāk daudzi ciparu aģentūras piedāvā savus pakalpojumus visā tīmeklī, un laiks ir būtisks. Kamēr jūs joprojām nonākat pareizi, tērējot nedēļas (vai pat mēnešus), veicot tālruņa zvanus vai, iespējams, e-pasta sarunas, jūsu konkurenti pāries uz priekšu, uz. Tātad, tā ir laba ideja, lai pēc iespējas ātrāk iegūtu dažus labus uzņēmuma SEO pakalpojumus. Tomēr viņu cenām jābūt pietiekami saprātīgām, lai netiktu sagrauta agrīna sākuma perioda parasti stingrs mārketinga budžets.

company seo services

Tagad mēs mēģināsim redzēt jautājumu no meklētājprogrammu viedokļa, kas ir nepieciešams, lai izprastu viņu vēlmes un uzvedības modeļus, kad viņi apbalvo tīmekļa vietnes ar augstāku klasifikāciju. Pirmkārt, mēģināsim uzdot sev dažus kritiskus jautājumus:

Ko jūs sagaidāt no uzņēmuma SEO pakalpojumu sniegšanas?

  • Vai jūs apsverat SEO tāpat kā visi apkārtējie?
  • Varbūt jūsu mārketinga nodaļa vienkārši uzstāj, ka tā darbojas?
  • Vai jūs esat pārliecināts par šo jautājumu, lai uzlabotu jūsu vietnes rangu un nodrošinātu lielāku ienākumu plūsmu ilgtermiņā?

Piedāvājam vienkāršu analoģiju: uzņēmuma SEO pakalpojumu noma ir daudz, piemēram, automašīnas iegāde. Jā, nopietni, jūsu izvēle, protams, būs atkarīga no jūsu vajadzībām, kas saistīta ar kopējo cenu aprēķinu par jūsu pašreizējā mārketinga budžeta pamatotību un pieejamību. Labākā SEO stratēģija sākas, norādot savu globālo mērķi un jūsu potenciālo klientu vajadzības. Sākot no pretējās, lēti meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumi bieži vien izskatās kā izdevīgs darījums. Jā, jūs varat mēģināt ietaupīt naudu. Tomēr viņi arī nesniegs jums daudz.

Tajā pašā laikā nav vienota standarta, kad runa ir par uzņēmuma SEO pakalpojumu izvēli. Vissvarīgākais ieteikums ir tāds, ka SEO nav saistīts ne ar noteiktu lietu noteikšanu, ne vienkārši pasūtīšanu. Novērot to kā ātru līdzekli, lai jūsu pārdošanas un satiksmes atgriešanās dzīvē ir nepareiza pieeja. Tādējādi jūs galu galā tikai izšķērdēsiet savu naudu. Lieta ir tā, ka efektīvam SEO ir jāsniedz jums saprātīga ROI: tas ir ne tikai par labāku SERP klasifikāciju un lielāku satiksmes sūknēšanu. Faktiski galvenais mērķis ir pārvērst savus vēl neattīstītos klientus par lielu klientu maksājumu plūsmu.

Tātad, kādā veidā jūs uzlabosiet uzņēmējdarbību ar augstas kvalitātes uzņēmuma SEO pakalpojumiem?

  • Vispirms jums ir jāpalīdz koncentrēties uz jūsu potenciālo klientu svarīgākajiem nodomiem, vajadzībām un problēmām;
  • Diagnosticēt tipiskākos rezultātus, ko auditorija gaidījusi no jūsu uzņēmuma tīmekļa vietnes;
  • palīdzēs jums noteikt un uzlabot galvenās lapas vērtību;
  • Atklājiet visas rentabilitātes jomas rūpniecībā, kurā jūsu bizness ir iesaistīts;
  • Iegūstiet katra apmeklētāja lietotāju pieredzi pēc iespējas personalizētāk, lai tos pārvērstu pircējos.

seo cost

Tādējādi SEO pakalpojumu izmaksas ir derības par iegūtajiem kvantitatīvajiem rezultātiem, to kvalitāti, kā arī ilgstošu periodu. Acīmredzot lētākais darījums nozīmē tikai nedaudz progresu. Atcerieties, ka tas, ko jūs ieguldāt, ir nevis tas, par ko jūs maksā. Jūsu ROI, protams, definē SEO Source . Nav šaubu, ka neto ieņēmumu pieaugums par 5, 10 vai pat 20 reizēm, salīdzinot ar izdevumiem, ir labs iemesls pateikt: tas tev neko neuzņēma!

December 22, 2017