Back to Question Center
0

Ātrās atbildes uz jūsu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par SEO

1 answers:

Lai jūsu vietne būtu redzama SERP, jums būtu jāzina nedaudz vairāk nekā tikai meklētājprogrammu optimizācijas terminu definīcija un kā tā var ietekmēt jūsu klasifikāciju. Lai izveidotu uzvarētāju optimizācijas kampaņu vai uzraudzītu jūsu SEO speciālistu darbu, jums jāiegūst dziļākas zināšanas par vietnes optimizācijas principiem un paņēmieniem. Tātad, ļaujiet mums runāt par būtiskām SEO lietām, daudziem iesācējiem ir jautājumi par to, kā veidot vietnes, bet nezinu, kam jāpieprasa skaidrojums.

seo frequently asked questions

TOP bieži uzdotie jautājumi par SEO

  • Kāda ir atšķirība starp bioloģisko un apmaksāto meklēšanu?

Pais vai neorganiskās meklēšanas rezultāti ir tie, kas parādās SERP lapas augšpusē un ir atzīme "Reklāmas. "Dažos gadījumos šie rezultāti var parādīties arī SERP lapas pusē. Tie ir domēni, ko reklāmdevēji maksā, lai parādītu dažādu meklētājprogrammu augšdaļā attiecīgajiem lietotāja vaicājumiem. Lai nokļūtu maksas meklēšanā, jums nav jāveic optimizācijas kampaņa. Viss, kas jums nepieciešams, ir maksāt par katra lietotāja klikšķi uz jūsu reklāmas. Šī veida maksas reklāma tiek saukta par reklāmu, kurā tiek maksāta par klikšķi, un tiek izmantota, lai piesaistītu jaunus apmeklētājus no meklēšanas un paaugstināt klikšķu skaitu.

Bioloģiskā vai neapmaksātā meklēšana attiecas uz bioloģiskajiem rezultātiem, kas parādās meklētājprogrammās, izmantojot kvalitātes vietnes optimizāciju. Tīmekļa avots, kas tiek ievietots bioloģiskās meklēšanas TOP, var atšķirt pēc tā atbilstības, kvalitātes un SEO draudzīguma. TOP vietne, kas ir TOP, ir jāizstrādā saskaņā ar visiem meklētājprogrammu standartiem. Vadoties bioloģiskajā meklēšanā, jūs palielināt savas izredzes uzlabot savu zīmola izpratni un piesaistīt kvalitatīvu satiksmi, kas tiks pārvērsta pārdošanas apjomā.

  • Cik man jāmaksā par SEO pakalpojumiem?

Meklētājprogrammas optimizācijas pakalpojumu cena var ievērojami atšķirties atkarībā no jūsu uzņēmējdarbības veida, jūsu tirgus nišas un optimizācijas lieluma (vietējā, valsts, globālā). Turklāt cena ir atkarīga no optimizācijas pakalpojumu sniedzēja iestādes un reputācijas. Ja tā ir ilgstoša, plaši pazīstama pasaules digitālās mārketinga aģentūrā, tad visticamāk to pakalpojumu izmaksas būs augstākas par vidējo tirgus cenu. Tomēr visas jūsu investīcijas tiks atmaksātas lāpstēs. Tāpēc jums nevajadzētu būt skeptiskiem par kvalitātes optimizācijas kampaņas cenu.

Nelietojiet uzņēmumiem, kas piedāvā SEO par ļoti pieņemamām cenām. Lielākajā daļā gadījumu aiz tā notiek neprofesionāla pieeja un krāpšana. Parasti šie uzņēmumi izmanto melno cepuru SEO paņēmienus, lai sasniegtu ātru rezultātu. Tomēr tas var novest pie Google sodu un klasifikāciju samazināšanās.

seo questions

  • Kad es sāku SEO, cik daudz es gaidu, lai pārbaudītu pirmos pozitīvos rezultātus?

SEO ir laikietilpīga procedūra, kas prasa laiku un centienus. To nevar īstenot uz nakti. Visu būtisku SEO stratēģiju īstenošanai notiks 6 līdz 9 nedēļas, un vairākus mēnešus pēc tam, kad visi grozījumi ir paredzēti tirdzniecības atjauninājumiem. Meklētājprogrammas rāpuļprogrammām ir nepieciešams laiks, lai pārmeklētu un indeksētu jūsu vietnes izmaiņas, lai jūsu vietne kļūtu augstākā pozīcijā SERP. Atkarībā no jūsu tirgus nišas, vietnes lieluma un optimizācijas kvalitātes, no pirmajiem pozitīvajiem SEO rezultātiem sākas novērojums no 6 līdz 9 mēnešiem Source .

December 22, 2017