Back to Question Center
0

Vai sociālie signāli uzlabo SEO?

1 answers:

Satura radītāji un tiešsaistes tirgotāji pastāvīgi meklē jaunus veidus, kā vadīt savu SEO rangu pirmajās meklētājprogrammu lapās. Interesanti ir tas, ka pat tad, kad tie sasniedz Google 10 populārākos rādītājus, viņiem regulāri jāsagatavo jauns un vērtīgs saturs, lai saglabātu savu pozīciju.

Tomēr vietņu īpašniekiem ir ļoti svarīgi saprast, ka, radot lielisku saturu, nepietiek. Labam saturam ir nepieciešama aktīva reklamēšana. Lai maksimāli palielinātu sociālās sasniedzamības līmeni, ir svarīgi popularizēt jūsu saturu citiem cilvēkiem.

social signals seo

Let's face it: kad mēs rakstīt un publicēt mūsu rakstus, blog posts, eBooks, noderīgi baltās grāmatas vai infographics, labākais veids, kā iegūt tos mūsu mērķauditorija priekšā ir ar sociālo mediju starpniecību.

Kā sakot, dalīšana ir rūpīga. Ir grūti noliegt, ka sociālie signāli, kā arī sociālie mediji būtiski ietekmē SEO. Semalt eksperti pilnībā piekrīt paziņojumam, ko iesniedzis ienākošais mārketinga guru Jay Baer, ​​kurš reiz teica, ka šis saturs ir ugunsgrēks, un sociālais medijs ir benzīns.

Kā es varu palīdzēt sociālajiem signāliem Palielināt savu SEO rangu?

1. Vienkāršojiet satura koplietošanas procesu

Pirmā lieta, kas jums jādara, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni, ir, lai lietotāji būtu ērti koplietot savu saturu ar sociālo mediju starpniecību. Ja tas ir iespējams, neatstājiet apmeklētājus kopēt un ielīmēt savu URL savā Facebook ziņās. Lielākajai daļai lasītāju nav ne laika, ne pacietības to darīt. Rezultātā jūs zaudēsiet iespēju reklamēt savu saturu, jo lietotājs ir slikti.

Paturiet prātā, ka, rūpējoties par saviem apmeklētājiem un padarot viņiem viegli koplietot savu saturu, viņi visticamāk dalīsies jūsu ziņās ar savām sociālajām kopienām, radot vairāk novirzītu datplūsmu uz jūsu vietni.

2. Dažādot jūsu atpakaļsaišu

Atpakaļsaišu ir ienākošās saites no citiem resursiem uz jūsu tīmekļa lapu. Gandrīz visas meklētājprogrammas, tostarp Google, Yahoo un Bing, novērtē šo atpakaļsaišu daudzumu un kvalitāti, ranžējot lapu. Vienkārši sakot, lapa, kas ietver daudzas augstas kvalitātes atpakaļsaišu, parasti iegūst augstāku meklēšanas rangu. Turklāt, ja lasītāji noklikšķina uz jūsu vietnes no uzticamām vietnēm, meklētājprogrammas sekos saitei, indeksē saturu un attiecīgi ran jūsu saturu.

3. Optimizējiet savu vietni mobilajām ierīcēm

2017. gadā mobilā, sociālā un vietējā mārketinga kombinācija SEO ietekmē kā nekad agrāk. Šajās dienās lielākā daļa cilvēku meklē mobilos tālruņus nekā klēpjdatorus. Viņi dod priekšroku pētniecībai un pirkumam ceļā. Meklētājprogrammas novērtē ar mobilajām ierīcēm optimizētus resursus ar augstāku rangu. Pārliecinieties, vai jūsu vietnes mobilā versija lietotājiem piedāvā vienkāršu veidu, kā dalīties ar jūsu saturu.

seo

Vietņu īpašnieki, kuriem viņu vietnei ir vairākas vietnes un vietējās galvenās lapas, domā par to, kā optimizēt klikšķu un sociālo signālu viņu tīmekļa vietnē. Tas ir svarīgi, jo iepriekš minētie ir galvenie aspekti, kas ietekmē vietējo meklēšanas rangu.

Pēdējā, bet ne mazāk svarīgā lieta, kas jāņem vērā, ir sociāls pierādījums, kas piešķir autoritāti jūsu rakstiem, emuāru ziņām un YouTube videoklipiem, parādot, ka tie ir vērtīgi un uzticami. Termins "sociālais pierādījums" attiecas uz jūsu saturu, piemēram, atsauksmēm, komentāriem un citātiem no mācību priekšmetu speciālistiem. Sociālais pierādījums darbojas šādi: ja kāds redz, ka simtiem cilvēku dalās savā saturā, viņiem tiks dota iespēja to pārbaudīt un dalīties tajā Source .

December 22, 2017