Back to Question Center
0

Google AdWords vs. SEO: Kas ir labāks?

1 answers:

Atbilde lielā mērā ir atkarīga no jūsu biznesa būtības. Pirms tiek analizēts, kurš no mārketinga kanāliem ir labāks, lai vadītu savu uzņēmējdarbību - SEO vai Google AdWords, vispirms definējiet šādus terminus. Tas palīdzēs jums labāk izprast, kura pieeja vislabāk darbosies jūsu mārketingā.

google adwords vs seo

Kāda ir atšķirība starp Google AdWords un SEO?

  • Meklētājprogrammas optimizācija ir stratēģiju un taktiku metodoloģija, ko izmanto, lai palielinātu vietnes apmeklētāju skaitu. SEO izmanto metodes, kas domātas, lai uzlabotu Google algoritmu, lai personas resurss būtu augsts rangu meklētājprogrammā. Šīs metodes ietver vērtīgu atslēgvārdu izmantošanu, satura piesaistīšanu uzticamām vietnēm vai citām saistītām vietnēm, kā arī attiecīgo meta aprakstu izmantošanu.
  • Google AdWords savukārt izmanto maksas reklamēšanu. Tādā veidā vietņu īpašniekiem ir jāmaksā meklētājprogramma (neatkarīgi no tā, vai tas ir Google, Yahoo vai Bing), lai savus resursus ievietotu Google meklēšanas rezultātu augšdaļā. Jāpiebilst, ka vietnes īpašniekam ir jāmaksā ikreiz, kad lietotājs noklikšķina uz viņa reklāmas.

Salīdzinām Google AdWords un SEO

Cena

Sākam ar cenu salīdzinājumu. Lieliska lieta par SEO ir tā, ka sākotnēji tā ir brīva, jo nav jāmaksā par lielāko daļu programmu, kas jums palīdzēs ar SEO tehniku. Vienīgais, kas jums jādara, ir zināt, kuras SEO metodes vislabāk darbojas jūsu resursā un tos pielietot.

Tomēr, tiklīdz jūsu bizness attīstās, jums, iespējams, būs jāizvēlas profesionāli SEO pakalpojumi, piemēram, Semalt, lai vēl vairāk uzlabotu savas tīmekļa lapas, lai jūs varētu palikt spēlē un sita konkurenci. Uzņēmumi, kas specializējas SEO jomā un kuriem ir ieskats, ka gadiem ilgi strādājuši vienā un tajā pašā jomā, var nodrošināt jūsu uzņēmumam nepieciešamo uzmanību un centienus.

Google AdWords ir maksas par klikšķi veida shēma. Izmantojot šo shēmu, tam būs noteikts budžets, ko viņš maksās ikreiz, kad lietotājs noklikšķinās uz reklāmas. Tādējādi, jo vairāk lietotāju jūs varat saņemt, jo vairāk jums būs jāmaksā. Lai gan sākotnēji tas var šķist nedaudz dārgs, tas nav, ja jūs to salīdzinātu ar drukāšanas un žurnālu reklāmām.

Skatītāju un potenciālo klientu skaits

Aplūkojot ieguldījumu atdevi, jums jāaplūko iespējamais skaits, ko Google AdWords un SEO var dot. Abas metodes var nodrošināt ievērojamu skaitu skatītāju. Šajā gadījumā AdWords priekšrocība ir tāda, ka īsā laikā tā var iegūt vairāk potenciālo pirkumu. Tomēr, ja ilgtermiņā saglabājamies, jūs redzēsiet, ka cilvēki biežāk meklēs organiskās meklēšanas rezultātus. Vienkāršs fakta izskaidrojums ir tas, ka dabiskā meklēšana ir tas, ko lietotāji meklē. Lai to aprakstītu, AdWords tūlīt atradīs jums potenciālos klientus vai skatītājus, taču tas nav tik ilgtspējīgs kā SEO, kas var iegūt vairāk skatītāju uzkrāta perioda laikā.

adwords vs seo

Ātrums

Ātrāk, AdWords būtu labāka izvēle. SEO gadījumā, lai lietotāji varētu redzēt jūsu vietni, izmantojot dabiskās meklēšanas rezultātus, vajadzīgs zināms laiks. Tomēr AdWords gadījumā varat saņemt tūlītējus ienākumus, jo Google AdWords var atlasīt jūsu atlasīto demogrāfisko rādītāju. SEO nav domāts demogrāfiskajiem datiem. Ko SEO var darīt, ir pārliecināties, ka jūsu vietne ir atbilstoša un jūsu vēlamā mērķauditorija to atradīs.

Kas man vajadzētu izvēlēties: Google AdWords vai SEO?

Tagad, kad jūs zināt katra mārketinga kanāla priekšrocības, jums būs vieglāk noteikt, kurš no tiem ir labāks jūsu biznesam. Ja jūs ātri mēģināt radīt potenciālos klientus, tad programma AdWords būtu jums ideāla izvēle. Tomēr, ja jūs vēlaties, lai jūsu uzņēmumam būtu stabila izaugsme, tad jums ir jāiegulda, izmantojot SEO metodes. Ņemiet vērā, ka abu mārketinga kanālu izmantošana var būt izdevīga, kamēr jūs nosaka galvenos darbības rādītājus un turpina novērtēt katra mārketinga kanāla panākumus Source .

December 22, 2017