Back to Question Center
0

Vai ir saistīti SEO un sociālie mediji?

1 answers:

Sociālo plašsaziņas līdzekļu ietekme un veids, kā tas izplūst no Search Engine Optimization valstības, iespējams, ir viens no visvairāk apstrīdētajiem jautājumiem. Es domāju šādas noslēpumus: kā sociālie mediji ietekmē SEO? Vai šie divi jēdzieni darbojas sinerģijā, vai vispār, vai pat neko par to?

Šeit nāk spoileris - īsākā atbilde ir jā, tas tā ir. Bet būtu pareizi izskatīt otro, plašāku un visaptverošu interpretāciju. Apskatīsimies - sociālajiem medijiem noteikti ir saikne ar SEO, bet vai tā var būt savstarpēja? Diemžēl es esmu pārliecināts, ka tikai viena lieta - sociālajiem medijiem nav vismaz pozitīvas ietekmes uz SEO. Tas vienkārši nepalīdz meklēšanas optimizācijai to, kā lielākā daļa cilvēku tic, ka tas notiek.

how social media affects seo

Zemāk es esmu gatavojas apvienot savus ieteikumus ar dažiem vērtīgiem ieskatiem, ko sniedz paši Google komandas dalībnieki. Vispirms pieņemsim to par pašsaprotamu - pasaules meklētājprogrammu gigants nekad nav bijis nekādu apstiprinājumu sociālajiem medijiem par tiešo ranga faktoru. Es domāju, jā, sociālais medijs joprojām ir viens no visnotaļ saprātīgiem veidiem, kā uzlabot satura redzamību tiešsaistē. Un jā, visbeidzot, viss ir par SEO. Ko mēs varam droši zināt par to, kā sociālie mediji ietekmē SEO? Neatkarīgi no tā, kāda pareiza atbilde varētu būt, ir skaidrs, ka sociālais medijs patiesībā var palīdzēt jūsu meklētājprogrammu optimizācijai kopumā. Bet es joprojām domāju, vai meklēšanas gigants jebkad sniegs vairāk sociālu signālu savam pašreizējam rangu algoritmam?

Pašlaik Google meklēšanas algoritmi nekad nav atklāti. Tāpēc vienīgais veids, kā izprast Google meklēšanas portālu uzvedības modeļus, ir pārbaudīt visus potenciālos rezultātus reālās dzīves testā.Vai jūs varat iedomāties, cik daudz laika un darbietilpīgi šie pētījumi varētu būt? Labi, atgriezīsimies pie punkta. Kā sociālo mediju ietekmē SEO? Saskaņā ar Google amatpersonu datiem, mēs varētu arī uzņemties sociālos medijus tikai jebkuram, bet ne tiešam faktoram. Nu, tā tas arī nenozīmē, ka sociālo mediju ietekme uz klasifikāciju vispār netiek veikta, tikai tāpēc, ka Google to atkārtoti apstiprināja, ka sociālais medijs pats par sevi neuzskata par rangu faktoru.

social media seo

Es uzskatu, ka vairāk vai mazāk pareizu atbildi var redzēt kaut kur par vārdu "korelācija. "Tā kā šis termins tika minēts saistībā ar Rebooting Ranking Factors Baltajā grāmatā, ko izdevusi Searchmetrics 2016. Esmu pārliecināts, ka puiši patiešām virzās pareizajā virzienā. Tādējādi vienīgā pareizā atbilde par to, kā sociālie mediji ietekmē SEO, kļūst skaidrs - jā, tas tā ir. Bet tur nav tiešas vai divkāršas attiecības. Tādēļ, paturot prātā reklāmas veicināšanu, izmantojot dažādus sociālo mediju līdzekļus, joprojām ir labi izveidots lēmums. Tajā pašā laikā meklētājprogrammu optimizācijai jūsu precīzas pūles un laiks ir vajadzīgs savādāk Source .

December 22, 2017