Back to Question Center
0

Vai zināt, kas savieno sākotnējo SEO un video satura optimizāciju?

1 answers:

Video saturs kļūst arvien vairāk un vairāk nepieciešams, jo īpaši attiecībā uz tiešsaistes mārketinga stratēģiju pilna apjoma dēļ. No katras tīmekļa lapas iegultās informatīvās videoklipu stiprajām vietām es vispirms redzu šādas priekšrocības, piemēram, palielinot potenciālo klientu skaitu, izveidojot uzticamāku zīmola nosaukumu iestādi ar labāku klientu informētību un, visbeidzot, lielāku ienākumu gūšanas potenciālu ikvienam darījumam tiešsaistē kopumā.

seo and video

Visbiežāk video saturs kaut kā ir saistīts tikai ar sociālo mediju mārketingu. Bet tā ir lieliska kļūda, lai ticētu. Jā, protams, čivināt, Facebook, kā arī pati pati par sevi ir lieliskas lietas, kurās varat ielūkot uzkrītošos reklāmas videoklipus. Visas šīs platformas ir izturīgas un ideāli piemērotas darbībai šādā veidā. Bet šeit nāk vairāk nekā kritisks jautājums - vai, ja pastāv ciešāka saikne starp SEO un video saturu? Kā šodien meklēšanas optimizācija aptver daudz vairāk aspektu ārpus satura. Faktiski no meklētājprogrammu viedokļa laba optimizētā video saturs ir tāds pats kā kvalitatīvs saturs, bet gan personīgāks veids. Tālāk ir īss apsvērums - vai SEO un video saturam vajadzētu būt roku rokām, lai iegūtu vēl vairāk dabisko trafiku, kas parasti attīstās kvalificētos potenciālajos klientos? Vai vēl neko par to? Labi, es esmu šmaits šeit. Runājot par mani, ir ārkārtīgi vajadzīga, lai mani standarta darbi par SEO un video saturu būtu cieši saistīti, jau ir kļuvuši par diezgan gadījuma stāvokli. Es esmu gatavojas pierādīt, ka man ir taisnība par to. Zemāk es parādīšu dažus pārliecinošus padomus par nelielu video optimizāciju ar maksimālo efektivitāti jūsu tiešsaistes biznesam.

Pirms mēs sākām, sapratīsim vienu vienkāršu ieteikumu - tīmekļa vietne SEO un video satura optimizācija ir ļoti līdzīga, bet vēl nav identiska. Tāpat kā oriģinālais rakstiskais saturs, Google vērtē videoklipus, ņemot vērā kvalitatīvu saturu un spēcīgo atpakaļsaišu skaitu. Apskatīsim dažus no saviem iepriekšējiem pieredzes, lai vislabāk izmantotu to līdzīgu raksturu.

Vispirms turpināsim video pārrakstīšanu. Ja jūsu videoklipu saturs jūsu tīmekļa lapās būtu pārrakstīts, tas būtu lieliski visiem: reāliem lietotājiem ir tīri atbilstoši un interesanti dati, lai iegūtu lielāku reklāmguvumu, bet meklētājprogrammas visdrīzāk piešķirs jums labāku rangu SERPs. Tādā veidā rīkojoties, mums ir jādara viss iespējamais, lai palīdzētu rāpuļprogrammām "lasīt" video saturu tāpat kā tad, ja tas būtu tikai parasts raksts. Jums būs nepieciešama pilnīga vārdu transkripcija, kā arī teksta izcelšana katram videoklipam, kuru plānojat uzņemt. Lai to izdarītu, es iesaku izmantot Mozas cienīgu pieredzi šajā jomā (tikai skatīties viņu fantastiskos videoklipus par balto grāmatu Friday). Jūs varētu arī pārlūkot labākās podkastus, kas ir labi izveidoti citu nozares līderu vidū un viegli atrast internetā.

semalt media

Visbeidzot, atgriezīsimies pie metadatu optimizēšanas videoklipiem. Kā jau es teicu, jo īpaši šis vispārējo SEO un video optimizācijas darbu aspekts ir ļoti līdzīgs Source . Tikai jūsu video apraksti, kā arī katra sadaļa:

  • ir pārliecinošāki un labvēlīgāki par lielāku klikšķu skaitu
  • , kas ir tīri atbilstīgi un dabiski jūsu tīmekļa lapas saturam
  • , kas ir iegults ar tikai pareiziem atslēgvārdiem, kas attiecas uz jūsu tirgus nišu vai mērķauditoriju
  • meta apraksti līdz pat 155 rakstzīmēm
  • uzkrītošie nosaukumi, kas atrodas zem 55 rakstzīmēm
December 22, 2017