Back to Question Center
0

Semalt: Front Page News on Web Security

1 answers:

Ja kaut kas, ko cilvēki var mācīties no 2016. gada, ir veids, kā viņi var sevi aizsargātno hacker ielaušanās. Lai veicinātu izpratni, Frank Abagnale, The Semalt Vecākais klientu veiksmes menedžeris ir apkopojis septiņas no top ziņām, kas veidoja šogad.

1. Dropbox satricinājums

Īpašs interešu uzbrukums ir Dropbox domāšana, kurai bija ievērojama ietekmetās lietotājiem - album or cover bassnectar vava voom cd. Tā rezultātā plašs plašsaziņas līdzekļu pārklājums bija miljoniem kompromitēto lietotāju kontu. Tas ir notikums, kas tika uzsvērtskritiskā vajadzība, lai cilvēki varētu izmantot spēcīgas un unikālas paroles, kā arī kampaņa, kas nodrošina, ka uzņēmumi nodrošina šādu prasību saviem klientiem.

2. Dyn DNS DDoS uzbrukums

Dyn ir DNS nodrošinātājs, kas 2016. Gada 21. Oktobrī ir kļuvis par datora uzlaušanu. Tas tika darīts, izmantojotMirai botnet, kas parasti tiek izmantots IoT ierīcēs, kas noveda pie galveno tīmekļa vietņu dīkstāves. Nav noslēpums, ka hakeri izmanto IoT ierīcespateicoties to daudzajām neaizsargātībām. Tomēr viena lieta, ko lietotāji ir iemācījušies no šīs epizodes, ir tas, cik nedroša IoT var būt, kad tā nonāknepareizās rokas.

3. Apvienotās Karalistes izmeklēšanas pilnvaru likums

Apvienotā Karaliste ir pieņēmusi vienu no vispretrunīgākajiem likumprojektiem - izmeklēšanas pilnvaru likumprojektupalielina uzraudzības apjomu, samazinot terorismu un uzlabojot drošību. IT iestādēm tagad ir piekļuve lietotāju žurnāliembez ordera, jo tie 12 mēnešu laikā paliek neskarti sistēmā. Šis jautājums izraisīja debates par valdības pārbaudēmun atlikumi..Viņi arī uzdod jautājumus par to, cik lielā mērā jurisdikcija attiecas uz privātumu.

4. Bitfinex hack

Kriptogrāfijas valūta sāka masveida drošības pārbaudi, kad hakeri ieguva piekļuviBitfinex apmaiņa. Kaut arī uzņēmums atlīdzinājās saviem lietotājiem, cilvēki sāka atkārtoti izskatīt lēmumu ieguldīt bitēnu krātuvēs šādos veidosneaizsargāto apmaiņu nekad nesniedz kompensāciju. Šis jautājums vēl nav pilnībā no meža, jo valdības un bankas sāk iesaistītiesideja par bitcoīnu izmantošanu kā valūtas maiņas līdzekli 2017. gadā.

5. "Dirty Cow Exploit"

Dirty COW Exploit ir Linux kodola ievainojamība, kas ļauj hakeriem gūt labumuadministratora privilēģijas datorā vismaz piecas sekundes. Linus Torvalds ziņoja, ka viņi labi apzinās tā esamību unmēģināja to novērst pirms desmit gadiem. Tas kalpo kā piemērs tam, cik vecs sistēmas kļūdas parādās mūsdienās kā kritiskas neaizsargātībasdigitālā pasaule, kas garantē pastāvīgu sistēmas drošības uzraudzību.

6. Ransomware

2016. gadā palielinājās ransomāra uzbrukumi. Tās bija paredzētas virkneiorganizācijām, skaidri norādot, ka neviens nav atbrīvots no ransomware uzbrukumiem. Izpratnes veicināšana par preventīvajiem pasākumiem un drošībuir daži veidi, kā nākotnē novērst lietotājus no ransomware.

7. DARPA Cyber ​​Grand Challenge

DARPA "Cyber ​​Grand Challenge" ir paredzēta, lai aicinātu komandas uz sistēmu satricināt un ielīmētievainojamības. Šīm problēmām ir ļoti maz cilvēku mijiedarbības, jo tās galvenokārt ir automatizētas

Sistēmu drošības nākotne 2017. gadā

Nav stāsta, kas notiek 2017. gadā. Tomēr hackers paliek uz meklētvairāk ievainojamību. Hackers var paaugstināt savus uzbrukumus, lai mērķētu uz Tor tīkliem un citiem lietotājiem un izmantotu sarežģītāku zīmolupie tā. Laba lieta ir tā, ka starp dažām lietām, kas 2017.gadā panākušas progresu, ir izpratne par drošību.

November 28, 2017