Back to Question Center
0

7 soļi no Semalt, lai aizsargātu jūsu WordPress vietni no vīrusiem

1 answers:

WordPress ir viena no slavenākajām un plaši izplatītajām satura pārvaldības platformām. Daudzi cilvēki piešķir lielāku izvēli nekā Blogspot vai cits satura pārvaldības portāls. Pašlaik WordPress miljoniem izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē. No vienas lapas tīmekļa vietnes līdz lielām korporatīvajām vietnēm lielākie uzņēmēji un starptautiskie uzņēmumi izvēlas WordPress, jo to ir viegli izmantot un piedāvā daudz funkcijas. Tehnoloģiju eksperti apgalvo, ka pēdējos mēnešos internetā bāzētu uzbrukumu skaits ir pieaudzis - palace chance no deposit. Tā kā WordPress ir labākā un slavenākā platforma, daudzi hackers ir izstrādājuši veidus, kā uzbrukt lietotājiem un nozagt viņu personisko informāciju .

Nebūtu nepareizi teikt, ka, saskaroties ar mūsu pašu emuāriem vai klientu vietnēm, rodas daudz problēmu. Problēmas rodas, izmantojot SQL injekcijas, saiti Injections, koplietotās un slēptās mapes, Javascript problēmas, Blackhole izmantošana un PHP kodi.

Ryan Johnson Semalt vecākais pārdošanas vadītājs raksta par pasākumiem, lai lielā mērā aizsargātu jūsu WordPress tīmekļa vietni no ļaunprātīgas programmatūras un vīrusiem .

1. Atjaunināt visu

Viens no visbiežāk sastopamajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā hackers var nozagt jūsu informāciju, ja neesat atjaunojis operētājsistēmu un antivīrusu programmas. WordPress mājas lapas regulāri jāatjaunina, jo tas nodrošina, ka jums ir spēcīga kopiena un varat noteikt iespējamos vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru. Kad jūsu sistēma vai vietne ir nomocīta, jums vajadzētu apsvērt iespēju atjaunināt savu WordPress vietni ar jauno versiju un instalēt jaunākos spraudņus .

2. Dzēst "admin" kontu

Dzēšot administratora kontu, jūs neļautu hakeriem nozagt jūsu personisko informāciju. WordPress kontā nav tik grūti noņemt. Varat tā vietā pieteikties, izmantojot citus vārdus vai lietotājvārdus, nevis "admin".."Jums vienmēr vajadzētu izvēlēties unikālus un nezināmus vārdus, lai pieteiktos savā tīmekļa vietnē.

3. Pārbaudiet failu un mapju atļaujas

Ja jūsu faila atļauja ir iestatīta uz 774, tas ir zīme, ka hakeri mēģina nozagt jūsu vietni. Tātad, jums vajadzētu iestatīt to vai nu 644, vai 755 kā iespējams ātrāk, pirms vēlāk ir pārāk vēlu, un jūs zaudējat piekļuvi savai WordPress vietnei vai emuārā.

4. Vienmēr paslēpiet wp-config.php

Tas ir īpašs faila tips, kas ir jāaplēpjas, jo hakeriem to var atrast un atrast dažu sekunžu laikā. Pēc noklusējuma tā atrodas jūsu WordPress mapē. Jums vajadzētu pārsūtīt to no nedrošas vietas uz drošu mapi, jo WordPress automātiski pārbauda tā atrašanās vietu .

5. Izmantojiet uzticamos avotus saviem spraudņiem un motīviem

Nekad nevajadzētu lejupielādēt un instalēt spraudņus un tēmas no nezināmiem avotiem. Tas ir tādēļ, ka lielākajā daļā no tiem ir vīrusi, ļaunprogrammatūra un spam boti, kuri ievadīti jūsu WordPress un var sabojāt jūsu vietni. Tieši tāpēc jums nevajadzētu riskēt jūsu vietnes veiktspēju, iegūstot motīvus un spraudņus no nezināmiem avotiem .

6. Drošu savienojumu ar savu serveri

Jums vienmēr vajadzētu izmantot SSH un sFTP, nevis FTP, jo tie droši savienojas ar jūsu serveri. HTTPS ir slavenākais un uzticams veids, kā veikt naudas pārsūtīšanu un pārsūtīt failus internetā .

7. Dublēt regulāri

Jums vajadzētu regulāri dublēt savus vienumus un datus. Perioda dublēšana nevar dot jums nekādu labumu. Kad jūs izmantojat savu WordPress tīmekļa vietni, pārliecinieties, vai esat saglabājis šos failus kaut kur bezsaistē .

November 28, 2017