Back to Question Center
0

Bīstami vispasaules mēstuļu surogātpasts - Brīdinājums no Semalt

1 answers:

Ļaunprātīgas programmatūras izstrādātāji ir pievērsuši uzmanību ar tīmekļa starpnieka palīdzību, lai iegūtu individuālus datus. Tas rada iespaidu, ka šie ļaundabīgo programmu izstrādātāji ir izvēlējušies virzīties uz priekšu. Nevis tradicionālā metode, kas pastāvīgi traucē sesiju, ļaundabīga programmatūra tagad pieņem vieglāku stratēģiju.

Olivers Kings, Semalt digitālo pakalpojumu klientu menedžmenta vadītājs, brīdina par bīstamiem uzbrukumiem no hakeriem visā pasaulē .

Kaut gan dūšā daļa no mums mēdz domāt par digitālajiem krāpniekiem kā ģenializētus programmētājus, kuri izpilda visprogresīvākos uzbrukumus no kapuces ēnas, fakts, ka dominējošā daļa ir galvenie triks amatnieki. Viņiem nav grūti iedomāties mūsdienu pieejas, lai iegūtu sarežģītas drošības sistēmas - need a new logo for my business. Kāpēc mēģināt izslēgt visas šīs neērtības, ja jūs praktiski varat slazdošanu lietotājam nodot datus vai noklikšķināt uz savienojuma?

Ļaunprātīgas programmatūras izstrādātāji konsultē IP boikotus, kas paredzēti, lai ļautu cīņai pret surogātpastu piedāvāt saglabāt stratēģisko attālumu no atklāšanas un pieauguma iesūtni.

Jaunie vīrieši ļauj ļaunprātīgas programmatūras izstrādātājiem izlemt, vai viņiem ir bojātas bezšķēršainas un labas mašīnas. Šie serveri tiek izmantoti kā veids, kā pārbaudīt tainted host / zombie, lai izlemtu, vai šī slimība ir dzīvā un nevis Pārbaudītie boikoti ir no visas pasaules un diezgan tālejoši, parādot, ka radītājs centās panākt, lai pasaules mēroga darbības joma atšķirtos no konkrētā apgabala. Trīs programmatūra, kas veic šīs pārbaudes, ir marķēta ar Sarvdap, beidzas ja tā konstatē, ka piesārņotā mašīna ir boikota .

Tas tiks aizvērts pats, ja problēmu novēršanas programmu atrašana ir piesārņotajās mašīnās, jo jaudas lietojumprogrammas regulāri parāda ļaunprātīgas programmatūras analītiķa tuvumu. Gadījumā, ja šīs pārbaudes tiek veiktas, Sarvdap šajā brīdī cenšas saistīt ar Microsoft galveno lapu, lai pārbaudītu pieejamību un pēc tam pievienotos savam uzaicinājumam un kontroles serverim.

Tā ir salīdzinoša stratēģija, lai izmantotu ļaundabīgo programmu identifikācijas testa administrācijas, piemēram, infekciju. Pievieno līdz ar VXers mēģina pārbaudīt, vai viņu Trojans slīd zem ienaidnieka uz infekcijas radariem.

Iespējams, ka šī slazda izplatīsies. Malware autori vienmēr iegūst no konkurentiem. Liela mēroga robotu tīklu tīkli, kas piesaistīti mēstulei, radītāji varētu būtiski gūt labumu, pievienojot boikota pārbaudes, lai paplašinātu surogātpasta cenu līmeni .

Ņemot vērā to, ka, neskatoties uz to, ka ir galvenā kibernoziegumu kategorija, surogātpasts joprojām pastiprina jebkāda veida ļaundabīgo programmu, ransomware un pikšķerēšanas ziņu parādīšanos uz katra lieluma apvienībām, un Edmunds apgalvoja, ka ir "noderīgi panākumi" ko varētu uzņemt, lai pilnīgi traucētu šīm cīņām.

Viens no tiem ir DMARC zonas apstiprināšanas, paziņošanas un atbilstības un e-pasta pārbaudes apstiprināšanas konvencijas izmantošana, kas ļauj klientiem noskaidrot, kas ir autentisks e-pasta ziņojums un kāds ir surogātpasts, ar detalizētu informāciju par izmaiņām un drošību

November 28, 2017