Back to Question Center
0

Bloķēšana Abc.xyz novirzīšanas mēstule - Semālta profesionālais padoms

1 answers:

Abc.xyz ir slavens domēna vārds, kas ir Alfabēta Inc. īpašums. Dažu nezināmu iemeslu dēļ šis Google Analytics domēna nosaukums ir saukts par mēstuli - making a will online for free. Tādējādi liels skaits tīmekļa pārziņu bloķē to pastāvīgi, un jums vajadzētu darīt to pašu. Ir ziņots, ka abc.xyz ir bloķējis liels skaits tīmekļa pārziņu visā pasaulē. Tas ir surogātpastu Google Analytics datiem ar reālām novirzīšanas programmām un nelegālu datplūsmu. Nebūtu nepareizi teikt, ka tā ir viena no visbīstamākajām surogātpasta vietnēm, un to nedrīkst atvērt bez maksas.

Jack Miller, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, saka, ja jūs apmeklējāt šo URL, tā saite tiks saglabāta jūsu pārlūkprogrammā. Tas arī novirza lietotājus uz tīmekļa lapām, kurās ir dīvaini ziņojumi. Viens no šiem ziņojumiem tiek lasīts, jo tas ir no Google dibinātāja un izpilddirektora Larry Page puses, taču fakts ir tāds, ka tam nav nekāda sakara ar realitāti, un tas būtu jāslēdz pēc iespējas agrāk .

URL bloķēšana pakalpojumā Google Analytics

Šajā konkrētajā URL izmanto lielu skaitu taktiku, lai sevi izskatītu autentisku un likumīgu..Daudzi cilvēki to pievieno savām vietnēm un uzskata, ka tā ir laba novirzīšanas programma, bet patiesībā tā nav. Tas ģenerē vietnes spoku datplūsmu, katru dienu bojājot datus. Svarīgi ir bloķēt šo URL pakalpojumā Google Analytics jau agrāk. Šis URL nav ieteicams lielām vietnēm un pakalpojumu sniedzējiem, jo ​​tas ir saistīts ar daudziem pikšķerēšanas uzbrukumiem. Hackers un surogātpasta izplatītāji piesaista cilvēkus ar novirzīšanas surogātpastu un zagt viņu personisko informāciju. Abc.xyz ir pati likumīga vietne, bet, kad tā tiek saistīta vai saistīta ar citām vietnēm, tā nevar iegūt labus rezultātus .

Surogātpasta izplatītāji

Surogātpasta izplatītāju mērķis un mērķis ir mērķēt uz datiem un failiem jūsu vietnēs. Viņi mēģina piesaistīt cilvēkus, izmantojot vairākas reklāmas kampaņas. Viņi saka, ka viņi veicinās jūsu vietni un nodrošinās jums kvalitatīvus apmeklējumus, bet tas nav taisnība. Gandrīz visi novirzīšanas surogātpasta izplatītāji palielina savu Google meklēšanas rezultātu rangu, izveidojot atpakaļsaišu, viņi izmanto jūsu vietni, lai izveidotu šādas atpakaļsaišu un radītu jums problēmas. Tos pārmeklē Google indeksa robotprogrammatūras un izliekas par darbu jūsu vārdā .

Bīstamība jūsu vietnei

Abc.xyz Google Analytics novirzīšanas surogātpasta mērķis ir bojāt jūsu vietni un pazaudēt savus mērījumus internetā. Tas inficē jūsu datus un izveido viltus ziņojumus. Nākamais solis ir nosūtīt jums viltus apmeklējumus un trāpījumus, lai Google Analytics šaubos par jums. Tas inficē lielāko daļu jūsu pārskatu un samazina jūsu datplūsmas kvalitāti. Tāpēc ir ļoti svarīgi bloķēt šo vietni un nepiesakoties saviem piedāvājumiem un piedāvājumiem neatkarīgi no tā, cik tie ir pievilcīgi un brīnišķīgi. Tajā tiks iegūts liels atlēcienu līmenis un jūsu atslēgvārdi tiks atlasīti, lai sakārtotu savas vietnes. Lai atbrīvotos no tā, jums vajadzētu izveidot filtrus un bloķēt to, pielāgojot savus iestatījumus. Varat arī izveidot filtru izslēgšanu, lai maksimizētu tiešsaistes aizsardzību .

November 28, 2017