Back to Question Center
0

Ceļvedis no Semalt: Deviņi soļi, lai plānotu vietnes saturu

1 answers:

Vietņu īpašniekiem ir grūti plānot un izstrādāt saturu saviem lietotājiem,vienlaikus sadarboties ar citiem. Tomēr joprojām ir iespējams efektīvi pārvaldīt vietnes saturu

Maks Bells, klientu servisa menedžeris Semalt ,konsultē septiņus soļus kā rokasgrāmatu pareiza satura iegūšanai un publicēšanai

1. Novērtēt pašreizējo kopiju

Pirms jebkas cits, pašreizējā eksemplāra novērtēšana ir saprātīga, jo tā identificēkļūdas vai lietas, kas jāatjaunina. Klasificējot saturu un piešķirot konkrētus mērķus šīm grupām, ir vieglāknodrošiniet, ka vietne piegādā tikai vērtīgu materiālu.

2. Nosakiet mērķauditoriju

Uzņēmumam pirms satura izveidošanas jāzina, ar ko viņš runā. Saprašanavai mērķa auditorijas noteikšana palīdz plānošanas laikā nodrošināt skaidrību. Tas novērtē, vai informācija, kuru plāno iekļautir nepieciešams vai pietiekami skaidrs. Tas arī nosaka primāro, sekundāro un terciāro mērķauditoriju, lai nodrošinātu, ka vietne ir piemērota visiemtās apmeklētāji.

3. Izmantojiet vietnes kartes

Vietnes kartes darbojas kā zīmējumi. Bez tā vietne var neizpildīt visus savus mērķusvai piešķirt saturu attiecīgajai lapai. Pastāv daudzas dažādas programmas un programmatūras komplekti, lai palīdzētu veidot un organizēt informāciju parmājas lapa. Piemēri ir tādi piemēri kā Organizācijas diagramma programmā Microsoft Word un bezmaksas starpplatformu XMind rīki. Sāciet ar lielāko daļusaturu, lai redzētu, vai vienā lapā tas var visu ietvert vai arī tam vajadzēs apakšlapas. Darot to visu, kļūst iespējams noteikt prioritāti unpārkārtot vienumus vietnē.

4. Sadarbība ar citiem

Iesaistot citus cilvēkus, pārbaudot un rediģējot garantijas, kuras ietver satursnav gramatisku kļūdu un ir jēga citiem. Sadarbība ļauj citām pusēm piedalīties..Vieni faili par visu saturu ierobežoŠīs mijiedarbības iespējas un satura izstrādātājiem ir jāizvairās no tā. Google dokumenti un JumpChart ir tīmekļa vietņu satura sadarbībainstrumenti, kas ļauj vairākiem lietotājiem sniegt atgriezenisko saiti.

5. Stāsta Versus pārdodot stāstu

Daži cilvēki uzskata, ka viņu vietnēs ir iespēja runāt par uzņēmējdarbībustāsts. Pretēji tam, tam vajadzētu pastāstīt citu cilvēku stāstus, kuri varēja gūt labumu no iesaistīšanās ar produktiem vai pakalpojumiemuz vietas. Viss, kas ir svarīgs, ir pierādījums un saprotamā veidā. Produktam vai pakalpojumam ir jāaizpilda nepieciešamības spēja,ar viegli lasāmiem punktiem par ieguvumiem, kas gūst lietotājam.

6. Rakstiet cilvēkiem un meklētājprogrammām

Uzņēmumam nevajadzētu ievietot daudzus atslēgvārdus saturā līdz tā zaudējumamtā nozīme vai kļūst nelasāma. Tekstu iekļaušana visā tekstā, protams, nodrošina, ka lasītāji redzēs saturu. Arīizmantojot semantiskos atslēgvārdus, lai aizstātu galvenos atslēgvārdus, nemaina materiāla sākotnējo nozīmi.

7. Veiciet darbību orientētu kopiju

Pēc satura beigām vajadzētu būt tekstam, kurā apmeklētājiem būtu jānorāda kāds solisviņiem vajadzētu ņemt nākamo. E-pasta adrese vai saite uz saziņas lapām ļauj viegli rīkoties patērētājiem, bet bizness joprojām ir augšāviņu prātu.

8. Vizuālā apelācija

Ieskaitot atbalstošus attēlus, diagrammas un ilustrācijas, nodrošina kopijuizskatās tik labi, cik tas ir noderīgi. Lietotājiem ir noderīga teksta pārnešana ar lielākām pēdiņām vai atsauksmēm vai izmantojot bullet listuskas izvēlas skatīties tekstu. Kopijas burtu burtam ir liela nozīme kopijas salasāmības nodrošināšanā.

9. Termiņi

Konkrētu termiņu noteikšana privātpersonām un komandām nodrošina projektu īstenošanupaliek uz pareizā ceļa. Viens no veidiem, kā to izdarīt, ir grupēt satura veidošanu atbilstošos gabaliņos un vienlaikus strādāt. Par sadaļuvajadzētu būt vienam no pirmajiem, jo ​​tas nosaka toni un identificē to, kā koncentrēties uz projektu attīstību. Termiņi palīdz izveidotkad iesniegt darbu pārskatīšanai ar ieinteresētajām pusēm un kad visu saturu apkopot vietnē.

Secinājums

Lai veiktu vietnes plānošanu, ir vajadzīgs laiks stratēģijas plānošanai un īstenošanai. Caurišādā veidā vietnes kvalitātē un kļūdas ziņā ir vieglāk iesniegt Source .

November 27, 2017