Back to Question Center
0

Efektīvs ceļvedis no Semalt, lai novērstu Ghost novirzīšanas datplūsmu pakalpojumā Google Analytics

1 answers:

Ghost novirzīšanas datplūsma attiecas uz datplūsmu, kas neapmeklē vietni, izvairoties no Google Analytics mērīšanas protokola rīkiem. Arī spoku novirzīšanas datplūsma nav zirnekļi vai robotprogrammatūras, kas bloķē vietni, jo tās nekad nav skārušas tīmekļa lapu. Bieži vien spoku novirzīšanas satiksmes izsekošanas pārskata ziņojumi vai resursdatora nosaukums, lai mudinātu interneta lietotājus noklikšķināt uz surogātpastu izvietotām vietnēm vai lapām - modelos oculos rayban.

Interneta eksperti apgalvo, ka spoku novirzīšanas datplūsmu var bloķēt, izmantojot resursdatora nosaukuma filtru, jo tie nāk no citām lapām. Ieskaitot vietnes saimniekdatora nosaukumu, Google Analytics pārskatos netiek parādīta cita saimniekdatora nosaukuma informācija.

Surogātpasta satricinātāji var pārrakstīt vietnes resursdatora nosaukumu, kā arī filtrus, apzināti sūtot sliktu datplūsmu. Šajā gadījumā spoku novirzīšanas datplūsma nebūs atšķirama no filtriem, kas neko nedara, un parasto vietnes datplūsmu. Tātad, kā tiešsaistes lietotājs var novērst vai samazināt spoku novirzīšanas datplūsmu

Efektīvāka bloķēšanas metode ārpus lietotāja vietnes ir Universal Analytics apvienojums ar izsekošanas filtriem un izmaiņām.

Noskaidrojiet šīs procedūras svarīgos soļus turpmākajā vadlīnijā, kas definēta Semalt Klientu sekmju vadītāja Frank Abagnale.

1. Iestatīt sīkdatni

Pirmais pamata solis, lai novērstu spoku novirzīšanas datplūsmu, ir vietnes sīkfailu iestatīšana. To var vai nu veikt manuāli vai digitāli, izmantojot Google tagu pārvaldnieku..Tādējādi ikviens, kas nelikumīgi piekļūst vietnei, saņems tīmekļa sīkfailu. Piemēram, apsveriet tādus neskaidrus apzīmējumus kā "dev-status" ar vērtību "june2016", kas nosaka derīguma termiņu nākotnē. Anytime krāpnieks hits mājas lapā, īpašnieks var atjaunināt sīkfailu ar "dev-status = june2016", tādējādi pagarinot tā mūža ilgumu.

2. Formulējiet pielāgotu kategoriju

Google Analytics īpašuma līmenī ir jāiestata pielāgota kategorija. Lai būtu drošība, lietotājiem ir ieteicams iestatīt izmēru Lietotāja darbības jomā. Visbeidzot pierakstiet indeksācijas numuru.

3. Grab sīkdatnes vērtību

To var īstenot, izmantojot Google tagu pārvaldnieku, izveidojot jaunu makro vai mainīgo pirmās puses sīkfailu .

4. Noraidiet sīkdatnes vērtību

Tas tiek sasniegts, izmantojot Google tagu pārvaldnieku. Lietotājiem jāveic makro / mainīgais un ievietojiet to pielāgotajā aspektā Google Analytics lapas skatījumu taga .

5. Novērst sliktu satiksmi

Šis ir pēdējais solis. Google Analytics lapā izveidojiet jaunu filtru, iekļaujot īpašu pielāgoto kategoriju, lai iestatītu norādīto vērtību .

Tāpēc spoku novirzīšanas datplūsma apzīmē datplūsmu nevis no lietotāja vietnes un neuzskata vietni. Turklāt "Smart Ghost Referrals" atdarina vietnes pielāgotās kategorijas un tās ir visgrūtāk noteikt, jo tās ir pietiekami gudras, lai skenētu tīmekļa vietni, atdarinot citus aspektus, izņemot vispārējo tīmekļa lapu skatu.

November 28, 2017