Back to Question Center
0

Google Analytics novirzīšanas izslēgšana - Viss un vēl By Semalt Expert

1 answers:

Būtu nepareizi teikt, ka Google Analytics ir viens no spēcīgākajiem un visaptverošākajiem instrumentiem, lai izsekotu visu veidu datplūsmas avotus. Tas nodrošina, ka apmeklētāji, kas nonāk jūsu vietnē, ir reāli cilvēki, nevis roboti un robottīklīti, kas dažām dienām var kaitēt jūsu vietnei. Jūs varat ģenerēt datplūsmu, izmantojot sociālo mediju vietnes, reklāmas, e-pasta mārketingu vai tiešu datplūsmu no meklētājprogrammas - wps standard pin. Lai to izdarītu, jums vajadzētu uztvert pievilcīgu un informatīvu saturu un ievietot saiti uz sociālo mediju vietnēm, lai piesaistītu lielu skaitu cilvēku .

Lai gan Google Analytics pamati ir viegli saprotami, jums vajadzētu pievērst uzmanību tam, kā konfigurēt vietnes, ņemot vērā jūsu uzņēmējdarbības raksturu. Google ir nodrošinājusi saviem lietotājiem daudz padomu, triku un informācijas, un tas ir labs veids, kā mācīties no tiešsaistes apmācībām. Patiesībā visi mēs varam konfigurēt un pārkonfigurēt kanālus un to sistēmas.

Jason Adler, Semalt Klientu veiksmes menedžeris, šeit ir runājis par to, kā darbojas novirzīšanas izslēgšana, kādi domēnu veidi ir jāizslēdz un kā konfigurēt novirzīšanas izslēgšanas sarakstus .

Kā darbojas Google Analytics novirzīšanas izslēgšana

Google Analytics novirzīšanas izslēgšana darbojas tieši tā, kā to Google ir aprakstījis. Tas izslēdz satiksmes datus, kas reģistrēti no vairākiem domēniem jūsu referral report..Tas nozīmē, ka jūs nevarat ģenerēt datplūsmu no šiem avotiem. Process darbojas, kad jūs pielāgojat savus iestatījumus novirzīšanas opcijā un bloķējat domēnus, no kuriem jūs nevēlaties iegūt skatījumus. Izņemot šīs saites no jūsu nodošanas, tiks nodrošināts, ka jūsu vietne iegūst kvalitatīvu satiksmi, un to avoti ir likumīgi. Ir svarīgi arī noteikt, cik daudz sesiju jūsu mājas lapā nepieciešams. Tas nozīmē, ka, izslēdzot datplūsmu no dažiem domēniem, apmeklētāji no šīm saitēm nevarēs atvērt jūsu vietnes. Piemēram, ja jūsu vietnes URL ir abc.com, varat aktivizēt sarakstu ar Google Analytics novirzīšanas izņēmumiem. Apmeklētāji no sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem, īpaši Facebook un Twitter, ielādēs jūsu vietni, taču viņu apmeklējumi netiks ņemti vērā jūsu AdSense ieņēmumos .

Kādi domēni būtu jāizslēdz

Jums būtu jāizslēdz visi tie domēni, kas nav īsti vai izskatās slikti. Ir divi gadījumi, kad vēlaties, lai daži domēni tiktu izslēgti. Vispirms jums ir jāpārbauda un jāaizliedz visi nepazīstamie, trīsdesmit personu domēni un viņu saistītās saites. Ja cilvēki no šiem trešo pušu saitēm apmeklēs jūsu vietni, viņi nevar radīt jums problēmas. Tas attiecas uz visām trešo pušu vietnēm un domēnu vārdiem. Jums vajadzētu būt pārliecinātai par to leģitimitāti un autentiskumu, pretējā gadījumā nav jāuzņemas risks. Jums vajadzētu arī bloķēt domēnus ar vairākām saitēm. Gadījumā, ja jūsu vietnei ir saites uz lielu skaitu vietņu kā viesu ziņas, jums vajadzētu pārvietoties starp tām un pārbaudīt, kuras vietnes ir labas. Visiem domēniem, kas izskatās kā neuzticami, būtu jāaizliedz internetā saglabāt drošību .

Google Analytics novirzīšanas izslēgšanas konfigurēšana

Jums ir jākonfigurē Google Analytics novirzīšanas izslēgšana, pievienojot jaunus domēnu nosaukumus jūsu novirzīšanas izslēgšanas sarakstam. Lai to izdarītu, jums vajadzētu izveidot sarakstu ar visiem šiem domēniem un atspējot to saites administrācijas Google Analytics sadaļā .

November 28, 2017