Back to Question Center
0

Google Analytics spam - - Semalta eksperts zina, kā to bloķēt

1 answers:

Google Analytics ietekmē dažāda veida surogātpastu. Visbiežākais surogātpasts, kas ietekmē Google Analytics, ir surogātpasts. Surogātpasts dažādiem Google kontiem tiek novirzīts nejauši, bet to var arī mērķēt uz īpašiem kontiem.

Frants Abagnale, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, aplūko veidus, kā sabojāt Google Analytics - rechnung umzugsunternehmen international.

Spams ir izveidots vairāku iemeslu dēļ:

a) Komisijas iegāde

Surogātpasta veidotāji bieži saņem komisijas naudu, kas rodas, palielinot satiksmes statistiku, ko ģenerē surogātpasts .

b) Publicitāte

Daži surogātpasta veidotāji izmanto šos surogātpastu, lai izplatītu savas ideoloģijas un izmantotu tos publicitātes nolūkā, lai viņi varētu sasniegt daudzus skatītājus .

c) Datorurķēšana e-pastus

Šie surogātpasts tiek izmantoti, lai izlaupītu e-pasta kontus, kurus pēc tam pārdod citiem lietotājiem.

d) ļaunprātīgas programmatūras izplatīšana

Ļaunprātīga programmatūra attiecas uz ļaundabīgām programmām, kuras izmanto, lai iegūtu nesankcionētu piekļuvi elektroniskiem datiem. Surogātpasts tiek izmantots, lai izplatītu šādas programmas, kas var būt vīrusu vai trojas formā .

e) Izplatīt viltotu informāciju vadītājiem, lai palielinātu pārdošanas apjomu

Ir gadījumi, kad vadītāji izmanto surogātpastu, lai radītu nepareizu priekšstatu, ka tie ir veiksmīgi, ievietojot šādu informāciju viņu klientu tīmekļa vietnēs .

Ir dažādi veidi, kā novērst pārsūtīšanas surogātpastu, proti:

1) .htacess failu lietošana

Šī metode ietver noteiktu failu kopēšanu mērķa datorā, un šiem failiem ir komandas, kas nosaka, kā serveris darbojas. Šī surogātpasta bloķēšanas metode ietver ierobežojumus, kas ietver:

  • Roboti ir selektīvi un izvairās no vietnēm, kurās tie ir bloķēti ar šiem .htacess failiem
  • .
  • Ir nogurdinoši bloķēt visas vietnes (URL), jo tas patērē daudz laika
  • .
  • Surogātpasts tiek ģenerēts arī katru dienu, un tāpēc ir grūti sekot līdzi.

2) Izmantoto pielāgoto filtru

Procesu var apkopot šādos vienkāršos soļos:

Solis 1

Datorā noklikšķiniet uz Google Analytics un atlasiet ikonu Visu satiksmi, pēc tam pārejot uz norādēm .

Step 2

Nākamais solis ir pārliecināties, ka esat sakārtojis novirzīšanas datplūsmu ar piemērotu atlēcienu līmeni. Ieteicamais atlēcienu līmenis ir daži mēneši. Ultimate Referral List var izmantot, lai noteiktu līmeni kurā domēnu ietekmē surogātpasts .

Solis 3

Ir saites, kuras var izmantot, lai piekļūtu novirzīšanas sarakstiem, ja ir grūti piekļūt Ultimate Referral List. Šīs saites ietver:

I. https://github.com/piwik/referrer-spam-blacklist

II. https://perishablepress.com/4g-ultimate-referrer-blacklist/

III. https://referrerspamblocker.com/blacklist

Step 4

Nākamais solis ir noklikšķināt uz Admin ikonas un izvēlēties filtru iespēju. Pēc tam atlasa opciju Pievienot filtru. Pēc šī procesa tiek izvēlēts filmas nosaukums un pēc tam atlasīts pielāgotais variants kā filtra veids. Pēc tam izvēlas pogu "Izslēgt" un filtra laukā atlasiet "Kampaņas avots". Pēdējais solis ir atlasīt filtra modeli .

Šī surogātpasta bloķēšanas līdzekļa izmantošanas ierobežojums ir tas, ka ir iespējams bloķēt nevēlamus datus un noteiktā laikā var pievienot tikai desmit domēnu.

3) Atsauces izslēgšanas saraksta izmantošana

Pārējie surogātpasta bloķēšanas līdzekļi izmanto nosūtījumu sarakstus. To lieto trešās puses un pašpārliecināšanas gadījumos. Izslēgšanas novirzīšanas saraksta aktivizēšanu var veikt trīs posmos:

Solis 1

Google Analytics kontā atlasiet opciju Admin un izvēlieties sleju Īpašums. Pēc tam izvēlas informāciju par izsekošanas informāciju .

Step 2

Izvēlieties atsauču izslēgšanas sarakstu un noklikšķiniet uz pogas ADD Refral exclusion .

Solis 3

Izvēlieties domēnu, kuru vēlaties izslēgt no novirzīšanas datplūsmas .

Šīs metodes ierobežojums ir tāds, ka sistēma netiek atbalstīta, pievienojot domēnus bez taras .

November 28, 2017