Back to Question Center
0

Iespaidīgi triki no Semalt - Kā bloķēt Google Analytics novirzīšanas mēstuli

1 answers:

Google Analytics novirzīšanas mēstule pēdējo mēnešu laikā ir kļuvusi aizvien populārāka to nelabvēlīgās ietekmes dēļ. Tas var paātrināt vietnes un to autentiskumu dažu minūšu laikā. Pārsūtīšanas surogātpasts notiek, ja jūsu vietne saņem lielu skaitu viltus trāpījumu un surogātpasta botus. Jūs varētu justies, ka tie ir likumīgi hits, bet tie faktiski nav. Google Analytics novirzīšanas surogātpasts ir kaut kas, kas jums jāpievērš uzmanība pēc iespējas ātrāk - how to renew korean passport. Tas saņems jūsu vietni lielu datplūsmu, taču tas ir neko labu un var novest pie Google, lai atspējotu jūsu AdSense. Tas neļaus jums nopelnīt naudu internetā kā tirgotājam vai uzņēmējam.

Franks Abagnale (Frank Abagnale), viens no vadošajiem Semalt ekspertiem, apraksta dažus surogātpasta bloķēšanas noslēpumus.

Pārbaudiet savu Google Analytics katru dienu

Ir svarīgi pārbaudīt jūsu Google Analytics un sagatavot pārskatus katru dienu. Ja jūsu rezultāti, šķiet, nav svešs vai ja jūs uzskatāt, ka jūsu vietne ir saņēmusi viltotu datplūsmu, ir pienācis laiks veikt pasākumus. Ja jūsu vietne saņem nepāra datplūsmu, jums vajadzētu padomāt par Google Analytics novirzīšanas surogātpasta bloķēšanu un visiem tiem IP, no kuriem šīs atsauces programmas ir atradušās. Cilvēki, kuri šajās vietnēs darbojas, zina, kā glabāt vietrāžus URL Google Analytics datos. Šim nolūkam viņi izmanto dažādas metodes, sākot no ļaunprātīgas vai maldinošas..Visbiežāk viņu mērķis ir iegūt jūsu vietni viltus apmeklējumus un datplūsmu, kas ir kaut kas, ko jūs uzskatāt par likumīgu. Pamatojoties uz viņu ierakstiem, viņi var sabojāt jūsu vietni un atbloķēt savus rakstus. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā atbrīvoties no tiem, ir atļaut jūsu sīkdatnes. Ievietojiet vietnei sīkfailus un vienmēr saņemiet informāciju no lietotājiem, viņu profiliem un viņu ierīcēm, kad viņi apmeklē jūsu vietni .

Pat ja tie izskatās likumīgi un uzticami, palīdzot jums atnākt pirmajā Google lappusē, jums nekad nevajadzētu paļauties uz viņiem un viņu rezultātiem. Tie nodrošinās jūs ar konkrētiem kodiem un lūgs jums ievietot šos kodus savā vietnē. Ir svarīgi uzturēties prom no visām šādām taktikām un trikiem.

Kā filtrēt Google Analytics novirzīšanas mēstuli

Google Analytics novirzīšanas surogātpasta filtrēšana var tikt veikta, ja jūs bloķējat visas šīs vietnes: monetizācija, ranga pārbaude, sīkfailu likuma izpilde, likuma izpildes pārbaude, sociālās pogas, kļūdu labošana vietnē, atslēgvārdi -pārraudzības veiksme, bezmaksas video rīks, burvju sektors, īpašnieks, vietnes revidents un citi .

Labā ziņa ir tā, ka jūs varat bloķēt novirzīšanas surogātpastu regulāri. Varat arī pielāgot savus iestatījumus, lai novērstu to ierašanos nākotnē. Ļaujiet man tev pastāstīt, ka lielākā daļa no nosūtīšanas surogātpasta faktiski nav apmeklējusi jūsu vietni. Patiesībā tas ir veids, kā frick jūsu AdSense un Google Analytics. Vardarbības apmeklējumi nozīmē, ka jūsu vietne nesaņem reālus cilvēkus, lai viņi varētu izlasīt un pārbaudīt jūsu saturu. Tādējādi tas var ietekmēt kopējo sesiju skaitu, vietnes laiku, atlēcienu līmeni un reklāmguvumu līmeni. Lielākā daļa vietņu īpašnieku uzskata, ka Google Analytics novirzīšanas mēstule ir lietotājdraudzīga, taču patiesībā tā nav. Katru dienu tas inficē simtiem tūkstošiem vietņu, un no tā kopumā nav iespējams atbrīvoties no tā. Ko jūs varat darīt, ir bloķēt IP un izveidot filtrus. Google ir nodrošinājis saviem lietotājiem izstrādātāju rīku, kas nosaukts kā mērījumu protokols. Varat izmantot šo rīku, lai pārbaudītu, vai jūsu vietne saņem likumīgu datplūsmu.

November 28, 2017