Back to Question Center
0

Ieteikumi no Semalt par to, kā izslēgt vairākus domēnus un surogātpasta izplatītājus no jūsu Google Analytics statistikas

1 answers:

Pasaulē ciparu mārketingā iekšējā satiksme, ļaunprogrammatūra un nosūtīšanas surogātpasta izplatītāji ir kļuvuši par reālu draudu mazām organizācijām. Tirgotāji darbojas tiešsaistes uzņēmumos ar vienīgo mērķi ilgtermiņā sasniegt milzīgus ienākumus. Tomēr viņu sapņus aizklāja Trojas vīruss, ļaunprātīga programmatūra un viltota satiksme, ko savām vietnēm novirza surogātpasta izplatītāji - platinum play online. Iekšējās un viltota satiksmes plūsmas prezentēšana var būt tāda neērtība .

Nik Chaykovskiy, Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris, saka, ka ir piedāvātas dažādas metodes un paņēmieni, lai palīdzētu tirgotājiem un vietņu īpašniekiem novērst un filtrēt Google Analytics novirzīšanas surogātpastu. No jūsu statistikas un pārskata vairāku domēnu izslēgšana ir kļuvusi par vienu no vienkāršiem uzdevumiem, kurus var izpildīt tiešsaistes platformās. Tomēr modrība un pienācīga ieviešana ir nepieciešama, lai padarītu šīs tīmekļa vietnes metodes .

Izmantojot pielāgotus filtrus, lai izslēgtu vairākus domēnus no sava pārskata

Regulāro izteiksmju skaitu atbalsta pielāgotie filtri. Ja runa ir par vairāku domēnu saskaņošanu, izmantojot atsevišķus filtrus, labākā iespēja ir mainīt jūsu darbības metodi no iepriekš definētiem filtriem uz pielāgotajiem filtriem. Agrāk vietņu īpašnieki izteica piezīmes par to, cik grūti bija filtrēt vairākus domēnus, kas turpināja pop-up savā pārskatā katru minūti..

Kā filtrēt surogātpasta izplatītājus savā Google Analytics statistikā?

  • Pievienojiet filtra nosaukumu un nosaukumu tā, kā vēlaties. Piemēram, "Surogātpasta vietas"
  • .
  • Pievienot filtra veidu. Mūsu gadījumā darbs ar "Custom" filtru
  • Izveidojiet pogu "Izslēgt"
  • Pievienot filtra lauku. Šajā gadījumā visvairāk pieņemams "iesniegums"
  • Ievietojiet filtra modeli
  • Noklikšķiniet uz pogas Apstiprināt filtru pēc skatījumiem. Pielietojiet filtru visiem vietnes datiem
  • .

Novirzīšanas surogātpasta izplatītāji mēdz divreiz palielināt jūsu vietnē reģistrēto apmeklētāju skaitu, kad vien jums ir ieskats jūsu Google Analytics statistikā. Slēpšanās ar zināmiem surogātpasta izplatītājiem, ļaunprātīgu programmatūru, Trojas vīrusu un citiem draudiem jūsu Google Analytics iestatījumos nepalīdz.

Lai izvairītos no surogātpasta izplatītāju un iekšējās satiksmes upuri, instalējiet WordPress savā datorā un atjauniniet to. Lielākajā daļā gadījumu, apmeklējot nezināmas vietnes, jūs atklājat surogātpasta izplatītājiem un ļaunprātīgas programmatūras ievainojamības, lai izvairītos no vietņu apmeklējuma, ja vien jūs neizmantojat teksta pārlūkprogrammas Ir ieviesti citi paņēmieni, lai bloķētu spoku surogātpasta izplatītājus, kuri nevar piekļūt vietnei un kontrolēt to. Pēc ekspertu domām, spoku surogātpasta izplatītāji vai uzbrucēji parasti izmanto viltus saimniekdatoru nosaukumus, lai piekļūtu vai apmeklētu jūsu vietni. Derīga saimniekdatora nosaukuma filtra izveide ne tikai bloķē surogātpasta izplatītājus, kas ietekmē jūsu vietni, bet arī novērš draudus un ļaunprātīgu programmatūru, kas ietekmē jūsu vietni .

Izmantojot Google Analytics statistiku, kas nav saistīta ar surogātpasta izplatītājiem un iekšējo datplūsmu, ir nepieciešama liela modrība. Lai nepieļautu ļaunprātīgu hakeru un novirzīšanas surogātpastu, jums nav jāpievieno nebeidzami filtri. Derīga resursdatora filtra pievienošana izslēdz vairākus domēnus un hakerus, kuri cenšas izmantot jūsu kiberdrošību. Surogātpasta sūtīšana iziet no kontroles un patērē daudz laika un naudas.

November 28, 2017