Back to Question Center
0

Instrukcijas no Semalt, lai izslēgtu jūsu IP adresi no sava Google Analytics

1 answers:

Vai jums rodas nepareizus rezultātus pakalpojumā Google Analytics sakarā ar jūsu apmeklējumiem? Lai izslēgtu savu IP adresi no Google Analytics konta rezultātiem, ievērojiet Semalt :

klienta sekmju vadītāja Alexander Peresunko ieteikumus.

1. Pierakstieties pakalpojumā Google Analytics

2. Identificējiet savu IP adresi

3. Pievienojiet kanālu savam ierakstam

4. Bieži uzdod jautājumus

Pierakstieties pakalpojumā Google Analytics

Galvenais ir pierakstīties savā Google Analytics kontā. Tas apstiprina, ka jūsu OptinMonster kampaņai (-ām) ir oficiāli izveidota jūsu Google Analytics un piekļuve jūsu analītiskajiem pārskatiem.

Atklājiet savu IP adresi

Pašlaik, lai jūsu izmeklēšanas informāciju ietekmētu jūsu pašu IP adrese, ierakstu vajadzētu pievienot kanālam. Jūs varat atrast IP adresi, kuru jūs pašlaik izmantojat, meklējot to, kāda ir IP adrese google.com..Jūs varat uzzināt, kādus subnets un IP adreses izmanto jūsu organizācija, sazinoties ar sistēmas direktoru.

Piezīme IP atrašanās vietām: šajā attēlā mēs izmantojam IPv4 adresi (Web Convention Varianti 4), kas ir īsāks, regulārāks IP adreses veids. Pievienot kanālu savam ierakstam

Pašlaik ir uzlabots kanāla veidošana ierakstiem, kas aizliedz informāciju no jūsu IP adreses visos pārskatos. Lai sāktu, izvēlieties cilni Administratora saskarnes bāzes kreisajā stūrī. Tas rada citu lapu ar daudzām regulējošām izvēlēm. Administratora lapa ir sadalīta trijos segmentos ar alternatīvām jūsu grāmatvedībā visattālākajā segmentā. No šī segmenta noklikšķiniet uz visiem kanāliem.

Lapā ir redzams rāmis, kas izmantots, lai izveidotu kanālu

  • ievietojiet kanāla nosaukumu
  • atdaliet kanāla veidu kā iepriekš
  • noklikšķiniet uz izvēlnes kanāla kārtojuma nolaižamās izvēlnes un atlasiet joslu
  • nospiediet atlases avota vai mērķa nolaižamo izvēlni un norādiet darbību no IP adresēm
  • izvēlieties artikulācijas nolaižamo izvēlni un atlasiet, kas ir līdzvērtīgs
  • ievietojiet savu IP adresi satura laukā

Ja ir nepieciešams pārbaudīt darba stāvokli, jūs varat veikt pēc Google ceļvedi, kur norādīts "Pārliecinieties, ka kanāls darbojas". Izmantojot savu IP adresi, jūs varat iegūt precīzākus rezultātus, kas būtu jāņem vērā, sadalot testus, lai veiktu transformācijas ātruma efektivitāti .

Ielūdzieties uz bieži uzdotajiem jautājumiem:

Q: Vai es varētu noraidīt daudzas IP adreses?

. A: Iespējams, ka jums ir daudz IP, var norādīt dažādas adreses atsevišķā kanālā vai ietekmēt vairāk nekā vienu kanālu. Tāpat arī jānodrošina, lai nosacījumi, kurus jūs nosaka, netiktu iejaukti kanāla tuvumā vai izvairītos no tā .

Jautājums. Kā es efektīvi aizliegšu parakstītus klientus programmā Word Press?

: var izmantot moduli, ko sauc par Monster Insights, kur pēc viņu rokasgrāmatas var ņemt vērā, lai bez piepūles izvairītos no dažādu daļu klientu parakstīšanas Source .

November 28, 2017