Back to Question Center
0

Instrukcijas no Semalt par to, kā izskaust Google Analytics novirzīšanas mēstuli

1 answers:

Kāds ir novirzīšanas mēstules avots?

Attiecīgā atbilde ir "robots". Atsauces saturs, ko veido coders, ir paredzēts pārskatīt un mainīt tīmekli. Tomēr Artems Abgarians Semalt vecākais klientu panākumu menedžeris apgalvo, ka ne visi boti ir "šausmīgi" - online computer help websites. Piemēram, Google izmanto tīmekļa portfeļus, lai tos failu. Jebkurā gadījumā briesmīgie roboti ir ārkārtīgi kairinoši, ņemot vērā faktu, ka viņi var veikt tik lielu darba apjomu īsā laika periodā .

Otra veida spams bot apmeklē jūsu vietni. Viņi var izveidot viltotus ierakstus, iesniegt vietni vai paveikt kaut ko unikālu, un viņi atstāj izsekot, ko varat novērot. Tie ir bīstamāki, jo tie var sagraut jūsu vietni un pat sabojāt jūsu drošību.

Tātad, kāda ir izeja?

Par laimi, Google atsaucas uz to, ka tā analizē pasaules mēroga atbildi par surogātpastu, kas atrodami analīzē .

Viena no pieejām ir noklikšķināt uz izvēles rūtiņas "Pazīstamie kanāli un rotaļlietas" .

Lai atbrīvotos no pārējiem, jums ir jāizveido cits skats ar kanālu. Izveidojiet piedziņas daļu, un tas dos jums iespēju redzēt savu autentisko informāciju arī ar savienoto kanālu.

Pašlaik, lai iznīcinātu robotus, kas patiešām apmeklē jūsu vietni, meklējiet tipisku "seansu". Piemēram, dodieties uz skatītāju grupu> Inovācija> Sistēmas zona, un jūs varēsit redzēt interneta pakalpojumu sniedzēju, ko jūsu viesi izmanto, apmeklējot jūsu vietni.

Jebkurā gadījumā klienti, kas nav cilvēki, izmantos tādas lietas kā mākonis speciālisti un 1. līmeņa telekomunikācijas. Varat arī sakārtot norobežoto vietu, lai redzētu šīs neīstās sistēmas atstarpes (piemēram, "Googlebot"), kas jūsu vietnē neiegulda nekādu enerģiju.

Tajā pašā laikā vienkārši velciet pie tiem, kas ātri izlaiž un ievieto regex articulation. Kritiskās situācijas gadījumā sazinieties ar mums, un mēs piedāvājam vislabāko veidu, kā jums palīdzēt.

November 28, 2017