Back to Question Center
0

Jautājiet Semalt Expert, kā noņemt Google Analytics spamu

1 answers:

Nebūtu nepareizi teikt, ka ziņošana ir viens no vissvarīgākajiem ienākošās tirdzniecības aspektiem, un ticamie dati ir būtiski panākumu ziņošanai. Dažreiz mūsu Google Analytics informācijas panelī mēs novērojam, ka tiek parādīts liels skaits trāpījumu. Tie ir faktiski trafika robotprogrammatūras un pēc iespējas ātrāk tie ir jāatbrīvojas. Mums regulāri jāpārbauda mūsu portāli, lai analizētu un atrisinātu problēmu, pirms nav par vēlu, un mēs zaudējam mūsu vietni hackers - long term care insurance companies arizona.

Artems Abgarians Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris izstrādā pasākumus, lai ātri novērstu kaitinošos surogātpastu.

Pirmais solis

Pirms pielāgojat Google Analytics iestatījumus, jums jāpārbauda visi pieejamie filtri un jāveic attiecīgi pielāgojumi. Tas palīdzēs jums īstenot vislabākās stratēģijas. Jūs varat sākt procesu, pārbaudot saņemto skatu skaitu. Kad esat to pārbaudījis, nākamais solis ir bloķēt surogātpasta satiksmi un to avotus. Ir taisnība, ka ir daudz paņēmienu, lai bloķētu surogātpastu un robottīklus, taču vienkāršākais veids ir ļaut Google darbam. Atveriet sadaļu Administrēšana un pielāgojiet sava Bot filtra iestatījumus. Tādējādi jūs lielā mērā varat novērst neauto un viltus datplūsmu. Google pastāvīgi atjaunina savus filtru robotus un politikas, lai palīdzētu tīmekļa pārziņiem maksimāli izmantot viņu resursus .

Kas ir surogātpasta satiksme un kā to identificēt?

Spam satiksme ir spēja sajaukt ar saviem failiem..Tas sāk savu procesu, nosūtot nevajadzīgu datplūsmu un viltus skatus. Ja jūs redzat daudz apmeklētāju un jūs nezināt to avotus, pastāv izredzes, ka surogātpasts ir sasniedzis jūsu vietni. Surogātpasta datplūsmu sūta dažādi robottīklu un spam banneri, ko izstrādājuši augstākā labuma hackers, lai nozagtu jūsu personisko informāciju.

Ir dažādi veidi, kā analizēt, identificēt un atbrīvoties no surogātpasta. Vispirms jums jāpielāgo iestatījumi savā Google Analytics informācijas panelī. Jums vajadzētu arī izveidot dublējuma failus, lai jūsu dati nekad netiktu zaudēti. Turklāt, ir svarīgi pārbaudīt, vai jūsu atlēcienu līmenis un vietnes sesijas atbilst atzīmei vai ne.

Ne tikai tas, bet arī jums vajadzētu pārbaudīt un pielāgot jūsu Google saistītos resursdatora nosaukumus. Ja pamanāt, ka Googleweblight ir jūsu resursdatora nosaukums, tad tā ir laba ideja. Pretējā gadījumā jums vajadzētu mainīt to pēc iespējas agrāk .

Kā bloķēt surogātpasta satiksmi

Viens no vienkāršākajiem un vislabākajiem veidiem, kā bloķēt surogātpastu, regulāri izveido filtra izteicienus. Tam jāietver jūsu domēna vārds, faila nosaukums un resursdatora nosaukums. Lai izvairītos no neskaidrībām, pārliecinieties, vai esat norādījis dažādus nosaukumus dažādām vietnēm vai domēniem. Jums vajadzētu iestatīt filtru veidu, lai to pielāgotu, un šeit iekļaujiet saimniekdatoru nosaukumus. Nākamais solis ir pārbaudīt katru filtru pirms tā ieviešanas jūsu vietnēs .

Surogātpasta avoti

Ir taisnība, ka ir daudz surogātpasta avotu. Viss, kas jums jādara, ir bloķēt visus šos avotus pa vienam. Notīriet savu Google Analytics informācijas paneli un pārbaudiet to pareizi, pirms izveidojat filtrus un bloķējat surogātpasta avotus. Kad esat izpildījis šīs darbības, jums būs viegli atbrīvoties no surogātpasta satiksmes. Pārliecinieties, vai esat bloķējis visus IP, kas ir aizdomas par falsijas datplūsmas nosūtīšanu, jo tas lielā mērā var kaitēt jūsu vietnei un AdSense.

November 28, 2017