Back to Question Center
0

Jautājiet Semalt: kāds ir vienkāršākais veids, kā atbrīvoties no nosūtīšanas surogātpastu

1 answers:

Pēc Google Analytics instalēšanas, ja pamanāt, ka jūsu datplūsma ir palielināta nejauši, tas ir zīme, ka jūsu vietne saņem viltus uzskatus, un jums vajadzētu veikt pasākumus, lai pēc iespējas ātrāk atbrīvotos no tiem.

Artems Abgarians Semalt vecākais klientu veiksmes menedžeris brīdina, ka diemžēl nav noteikts veids, kā pastāvīgi noņemt mēstules no Google Analytics. Tomēr jūs varat samazināt riskus, izmantojot vairākus veidus .

Surogātpasts un to izmantošana

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mēs saņemam surogātpasta nodošanu, ir surogātpasta bots. Hackers izstrādā tos dažādos veidos un mēģina piesaistīt lielu skaitu cilvēku, kas viņu mājaslapu uzlaušanā. Viņi sūta saistošas ​​saites uz jūsu iesūtni un izliekas, ka var radīt lielu datplūsmu. Noklikšķinot uz šīm saitēm, jūs redzēsiet, ka jūsu vietne saņem daudz datplūsmas, taču šī datplūsma nav saistīta ar realitāti. Hackers faktiski izmanto surogātpasta robotus, lai tu vilinātu.

Novirzīšanas mēstules veidi

Surogātpasta robotprogrammatūra izmanto dažādas metodes, lai radītu novirzīšanas surogātpastu: izmantojot spoku novirzīšanu un rāpuļprogrammas novirzīšanu. Google Analytics nevar novērtēt un novērtēt, kāda ir rāpuļprogrammas novirzīšana un kāda ir vajāšana. Spoku novirzes tiek rādītas, kad jūsu Google Analytics tiek skartas viltus vai nezināmas datplūsmas dēļ, bet rāpuļprogrammas novirzīšana notiek, ja vietne saņem lielu skaitu skatījumu no nezināmiem avotiem. Jums nepieciešams noņemt roboti, jo jums ir jāsamazina slodze uz jūsu serveriem un jūsu vietnēm. Ir arī svarīgi iegūt precīzus datus no Google Analytics jūsu vietnes veselībai..

Galvenie mēstuļu novirzīšanas domēni

Būtu nepareizi teikt, ka ir daudz surogātpasta domēnu, bet slavenās ir darodar.com, ilovevitaly.co, semalt.com un buttons-for-website.com. Ir svarīgi apturēt to no šīm vietnēm un citām līdzīgām vietnēm, jo ​​tās var bojāt jūsu vietni un var sabojāt jūsu Google AdSense.

Nolaupīto robotu un zirnekļu izņemšana

Pielāgojot savus iestatījumus, varat noņemt savus datus no saviem datiem, kuri ir izturējuši zirnekļus un robotus. Ja jūs neaizplēsīsit tos un neatbrīvosit tos pēc iespējas ātrāk, iespējams, ka jūsu vietne tiks bojāta. Lielākā daļa roboti un zirnekļi ir piemēroti vietnei, taču tie faktiski kaitē jūsu tiešsaistes un bezsaistes datiem. Google Analytics piedāvā dažādus piedāvājumus, padomus, trikus un ieteikumus, lai tos noņemtu no jūsu vietnes. Varat doties uz administrācijas sadaļu, lai pārbaudītu jaunos atjauninājumus un attiecīgi pielāgotu savus iestatījumus.

Kā noņemt Ghost nodošanu?

Pārbaudot dažus darījumus, es atklāju, ka ir viegli bloķēt spoku novirzīšanu, uzstādot un aktivizējot savus filtrus. Lai maksimāli palielinātu tiešsaistes aizsardzību, izmantojiet dažādus filtrus. Jums vajadzētu arī iestatīt derīgus resursdatora nosaukumu filtrus. Lai to izdarītu, jums vajadzēs ievadīt izsekošanas ID vai numuru. Ļaujiet man tev pastāstīt, ka roboti ir ļoti gudri; viņi neļaus izlaist iespēju, ja jūsu vietne vai Google Analytics netiek bojāti .

noņemiet rāpuļprogrammas novirzīšanas mēstuli

Kad esat mainījis iepriekš minētos iestatījumus, nākamais solis ir ieviest derīgu saimniekdatora nosaukuma filtru, kas jūsu vietni un Google Analytics aizsargās no surogātpasta. Jums nevajadzētu aizmirst, ka rāpuļprogrammas tagad un pēc tam apmeklē jūsu vietni un mēģina sabojāt datus. Tieši tāpēc jums vispirms ir jāizņem tie no vietnes un Analytics Source .

November 28, 2017