Back to Question Center
0

Kā bloķēt mēstules uz Viber - - Semalta ekspertu bažas

1 answers:

Vai esat nopelnījis mēstules par Viberu? Iespējams, ka jūs neesat vienīgais, jo visi šie ziņojumi ir visapkārt.

Nav vismodernākais uzbrukums, kas rada neērtības, kļūst arvien normālākas. Tas ir tādēļ, ka mūsdienu korespondences inovācija ir tik dabiska, ka to var izmantot un izdabāt - cool cheap watch.

Šeit ir daži noderīgi jautājumi no 12 Semalt vadošā eksperta Ryan Johnson, kurš jūs vada, aizsargājot jūsu Viber kontu no surogātvēstuļu ziņojumiem.

Mēs dzirdam arvien vairāk Viberu klientu protestu, ka viņi Viberā saņem ievērojamu surogātpastu. Daži no šiem ziņojumiem ir niecīgi kairinājumi. Tomēr daudzi no tiem ir bīstami. Pikšķerēšanas ziņojumi, kas cenšas iegūt individuālu informāciju, iekasēt karšu numurus vai pat mēģināt ieviest ļaunprātīgu programmatūru sīkrīkiem, ir uzskaitīti, un ievērojams Viber klientu skaits tiek uzsvērts par programmas labklājību.

Viber ņem vērā bezmaksas ziņojumus starp Viber klientiem, kuri pieteikumu ieviesuši savā mobilajā telefonā. Tā kā tas ir saistīts ar vienu tālruņa numuru, klientiem hipotētiski ir tikai viens vai noteikts skaits ierakstu, un šie ieraksti ir saistīti ar mobilo tālruni. Tas nozīmē, ka Viber ir izdevīgs informēšanas posms, bet tas arī padara to par īpaši nozīmīgu surogātpasta izplatītājiem. Tādā veidā viņi vēlas sūtīt mēstules Viber klientiem.

Jebkurā gadījumā jūs varat sarežģīt surogātpasta izplatītājus, un Viber cenšas surogātpasta sūtītājiem sarežģīt sūtīt jums kairinošus ziņojumus.

Tas, kas notiek visapkārt, ir šāds: dažiem surogātpasta izplatītājiem ir nepieciešams pieskarties drosmīgam savienojumam, tāpēc viņš vai viņa apvieno lielu daudzumu personu .

Ziņojums ir nosūtīts visiem, surogātpasta izplatītājs atstāj vākšanu, un jums ir palicis dīvains izkārtojums, lai nekādā veidā nebūtu Beam Boycott žalūzijas vai pieeja peļņas gūšanai.

Daži Viber klienti ir saskārušies ar lielāku surogātpasta sūtījumu skaitu savos ierakstos. Šo ziņojumu Viber nesūta, un tā nav organizācija. Viber Media nekad un nekad nesūtīt reklāmas klientiem.

Traģiski tas nenozīmē, ka daži triks speciālisti pašlaik nemēģina izmantot posmu, lai nosūtītu surogātpastu indivīdiem. Dažas īslaicīgas vietnes pat sāka piedāvāt surogātpasta ziņojumus klientiem par izdevumiem, un Viber cenšas tos slēgt.

Iespējams, ka jūs saņemat ziņojumus, kas jums nav vajadzīgi, tas ir tas, kas jums būtu jādara:

1. Ja kāds sūta jums surogātvēstuļu ziņojumu, atver to un izvēlas tās (iOS ierīcē tas ir ritenis augšējā labajā stūrī).

2. Izvēlieties "Square this Contact", tāpat kā jūs regulāri būtu ar klientu, kuram vēlaties gabals.

3. Jūs varat arī ziņot par surogātpastu Viber, pārejot uz šo lapu. Padariet punktu, lai izvēlētos "īpašu jautājumu" un atklājiet Viber, ka jūs saņemat surogātpastu no klienta. Turklāt izpaust Viber par surogātpasta izplatītāja tālruņa numuru, un viņi no tā atrisinās šo jautājumu .

Mēs ticam, ka nākotnes Viber versijā tiks iekļauta iespēja ziņot par surogātpastu tieši pieteikumā. Pašreizējā situācija, kas kavē vainīgos, ir labākā lieta, ko varat darīt.

November 28, 2017