Back to Question Center
0

Kā izsekot lietotājiem, kas apmeklē jūsu vietni - Semalta eksperts

1 answers:

Tieša vietnes apmeklējuma uzraudzība ir nozīmīgs uzdevums, lai nodrošinātu datorsistēmas drošību un faktiskās statistikas nodrošināšanu. Tīmekļa lietojumprogrammas apmeklētāji var palielināt aizdomīgus augstumus un zemas likmes, kas nav paredzamas. Tas var būt saistīts ar surogātpasta un spoku novirzīšanu uz vietni, kas saistīta ar datora sistēmas inficēšanu ar ļaunprogrammatūru, vīrusiem un Trojas zirgiem.

Daļa ļaundabīgo programmu un vīrusu, surogātpasts vietnes apmeklējums reģistrē nepatiesus statistikas datus pakalpojumā Google Analytics, kas dod vietnes īpašniekam negodīgas cerības - 4 ð¿ð¾ñ€ñ‚ð¾ð²ñ‹ð¹ ðºð¾ð¼ð¼ñƒñ‚ð°ñ‚ð¾ñ€. Lai noteiktu pareizu informāciju pakalpojumā Google Analytics, ir vairāki veidi, kā izslēgt datplūsmu no tīmekļa uzraudzības pakalpojuma - Site24x7

Šajā rakstā Nik Chaykovskiy, Semalt vecākais Klientu Success Manager, sniedz vienkāršus veidus, kā filtrēt aizdomīgu datplūsmu pa posmiem:

Vispirms izslēdziet datplūsmu, izmantojot Google Analytics izveidoto unikālo pārlūkprogrammas versiju Site24x7. Šī metode tiek izmantota, lai filtrētu datplūsmu no Site24x7 tīmekļa lietojumprogrammas (Real Browser), konfigurējot filtrēšanas konsoli Google Analytics. Filtrs ir paslēpts, jo tas netiek rādīts Google Analytics skatā, tādēļ tas ir lielisks veids, kā izslēgt datplūsmu no pakalpojumu izsekošanas tīmekļa lapām, kas sistēmai var inficēt ļaunprātīgu programmatūru, vīrusus un nepatiesu datplūsmas statistiku..

Atšķirībā no citām tīmekļa pārlūkprogrammām Firefox ir unikāla tīmekļa lietojumprogrammu monitora versija (Real Browser) ar unikālu nelielu versiju (punkts) 247, kurā ir iespēja atskaņot ierakstītos transakcijas. Pārlūkojot vietnes apmeklējumus, izmantojot Google Analytics, konsole var tikt pielāgota, lai izslēgtu mazākumtautības versijas 247 darbības, lai nodrošinātu, ka tikai Google Analytics nodrošina precīzus datus, vienlaikus bloķējot Trojan un ļaunprātīgu programmatūru.

Google Analytics konsole konfigurēšana, lai izslēgtu Site24x7

 • Piesakieties Google Analytics kontā un dodieties uz opciju Admin. Sadaļā Administrēšana izvēlieties Filtri un pēc tam pievienojiet filtrus.
 • Izvēlnē izvēlieties Robot Traffic Site24x7 kā filtra nosaukumu
 • .
 • Atlasiet izslēgt pielāgotajā filtru sadaļā Filtra veids.
 • Filtra laukā izvēlieties Pārlūka versiju.
 • Visbeidzot, izvēlieties Filter Pattern 24x7.

Pēc nepieciešamās informācijas sniegšanas noklikšķiniet uz Lietot visiem skatījumiem, lai saglabātu izmaiņas, kas novērš nevēlamas darbības, kurās tiek parādīta ļaunprātīga programmatūra, vīrusi un ļaunprātīga reģistrēta datplūsma Google tīklā. Bloķējot Block Domain, Site24x7 izslēgšana ir iespēja, kas konfigurē vairākus domēnu nosaukumus, lai ignorētu vai atļautu Site24x7 izpildi. Bloka domēns nodrošina, ka Site24x7 spēja pieprasīt tīmekļa lapu uzraudzību nav veiksmīga.

soļi, lai aktivizētu bloka domēnu

 • Pārlūkprogrammā Reālā pārlūkā atveriet tīmekļa lietojumprogrammu Web.
 • Rīkjoslā izvēlieties Web Application Monitor konfigurētu un izvēlieties Rediģēt.
 • Virzīties izvēlnē Rediģēt un domēna nosaukumā atlasiet Bloku domēni un plūsmu pakalpojumā Google Analytics.
 • Iesniegt, lai saglabātu izmaiņas. Sekojiet diskusijām forumos vai konsultējieties par jebkādiem jautājumiem par datplūsmas bloķēšanu vietnē 24x7 Web Applications, lai saglabātu drošību pret ļaunprogrammatūru, vīrusiem, Trojas zirgiem un surogātpasta izplatīšanu
 • .
November 28, 2017