Back to Question Center
0

Kā no interneta trafika atbrīvoties Google Analytics - Semalt konsultācijas

1 answers:

Pielāgotu Google Analytics (GA) pārskatu izveide ir prasība, lai iegūtu dziļu pārskatu par vietnes apmeklētāja uzvedību un labāku datplūsmas analīzi. Tātad rodas kopēja problēma starp jaunajiem analītiķiem, kuri interneta lietotāji domā, kā izslēgt datplūsmu no birojiem un no City / Country vai IP, lai tīmekļa vietnē skatītu noderīgu datplūsmu. Interneta eksperti atzīmē, ka smagākie vietnes lietotāji parasti ir organizācijas darbinieki. Tādējādi ir lietderīgi šo lietotāju grupu no Google Analytics trafika novērst, lai izvairītos no vietnes apmeklētāju skaitļu palielināšanas. Vietnes datiem var arī savainot vietņu lietotāji, un tas var negatīvi ietekmēt reklāmguvumu līmeņa optimizāciju. Google Analytics tiek uzskatīts par ļoti viedu rīku, kas nodrošina datu izslēgšanas pa filtru funkciju palīdzību.

Šajā rakstā izslēgšanas process apraksta Lisa Mitchell, vadošais eksperts no Semalt .

Svarīga informācija par IP adresēm

Google Analytics (GA) apkopo un uzglabā datus par katru vietnes apmeklējumu. Lai gan IP adreses neatklāj personisko informāciju par vietnes apmeklētāju, tā ieraksta viņu interneta (publisko) IP adresi. Katra interneta piekļuve adresē tīmeklī ir unikāla un apraksta maršrutētāju, kas ir lodziņš vietnes apmeklētāja iekšējā tīklā, kas saista tabletes, viedtālruņus un datorus ar internetu..

Lielākajai daļai mazo un vietējo platjoslas pieslēgumu ir dinamiskas IP adreses. Tas nozīmē, ka adreses regulāri mainīsies. Pretēji tam, nepāra platjoslas klientiem un lielākajai daļai uzņēmumu ir maršrutētāji, kas konfigurēti ar statiskām (nemainīgām) IP adresēm. Tāpēc, lai novērstu iekšējo datplūsmu no GA, lietotājam ir jāizprot viņu organizācijās izmantoto IP adreses veids.

Google Analytics IP izslēgšana

Lai iegūtu reālistiskākus Google Analytics datus, būtu jāizslēdz satiksme no iekšējām struktūrvienībām, piemēram, no vietnes, kas apmeklē vietni vai pat pašu apmeklējumu. IP izslēgšana tiek veikta, izmantojot Google Analytics, un lietotājam ir jānorāda visas IP adreses, kuras viņi vēlas izslēgt. Vietņu īpašniekiem ir arī jāņem vērā, ka daudzos filtrus var izveidot vienā filtrā situācijās, kad jāizslēdz vairākas adreses.

Valsts / pilsētas Google Analytics izslēgšana

Līdzīgi kā IP izslēgšanas tirgotājam, lietotājs varētu vēlēties izslēgt satiksmi no pilsētas vai valsts, lai veiktu izcilu analīzi. Tādēļ lietotājs var izveidot filtru, kas novērš datplūsmu no konkrētām pasaules valstīm. Izslēdzot valsti, viena no vietnēm vai valstīm, kurās izslēgta pilsēta vai valstis, tiek pārtraukta, lai tās netiktu iekļautas Google Analytics satiksmē. Vienu no galvenajiem iemesliem var izslēgt valsti vai pilsētu - lai novērstu surogātpastu. Piemēram, (Indija vai Ķīna) ir Google analītiska valsts izslēgšana, kas novērš satiksmi no Indijas un Ķīnas, izņemot meklēto apmaksātu datplūsmu.

Apmaksātas meklēšanas trafika filtrēšana ir vēl viens veids, kā iegūt precīzāku informāciju no mērķa atrašanās vietas. Tas palīdz uzskaitīt vēlamo informāciju, kamēr tiek veikta maksas reklamēšanas kampaņa mērķa tirgus atrašanās vietā. Šajā sakarā vietnes īpašnieks var noteikt, kā apmaksāta meklēšanas trafika izmantos viņu vietni un pārvietosies, izmantojot reklāmguvumu kanālu Source .

November 28, 2017