Back to Question Center
0

Kā pārvaldīt valodu mēstuli pakalpojumā Google Analytics - Prakse no Semalt

1 answers:

Interneta eksperti apgalvo, ka Google Analytics lietotāju atslēgvārdu un pārsūtīšanas surogātpasta infiltrācija tagad ir pagātne. Google analytics parāda, ka vietrāži URL un surogātpasta ziņojumi ir likumīgi, ja hakeriem vai krāpniekiem dati par izlases vietnēm un GA (Google Analytics) izsekošanas kodiem tiek nosūtīti nejauši .

Saskaņā ar vadošā eksperta no Semalt , Artem Abgarian, šo problēmu var viegli atrisināt, izmantojot filtrus. Tomēr informācijas sagrozīšana pati par sevi ir problemātiska - small office network setup cost.

Sliktās ziņas interneta lietotājiem, vietņu īpašniekiem un programmētājiem ir tas, ka hakeri tagad ir bojāti no organiska atslēgvārda un nosūtīšanas surogātpasta. Surogātpasta izplatītāji tagad pieskaras tiešsaistes lietotājiem ar valodu pārskatiem. SEO apaļā galda ziņojums tika sagatavots tajā pašā nedēļas nogalē.

Google Analytics kontekstā viltus datplūsmu var definēt kā viltus trāpījumus, kas tiek sūtīti lietotāja Google Analytics īpašumam. "Rezultāts" attiecas uz lietotāja mijiedarbību ar vietni, kuras rezultātā tiek nosūtīta informācija Google Analytics īpašumam. Piemēram, tas var būt "pāreja", "ekrāna skatījums", "notikums" vai "lapas skatījums"

Viltotu triecienu rada bot vai programma, nevis cilvēka mijiedarbība. Pašlaik ir iespējams viltot jebkuru Google Analytics trāpījumu. Tas nozīmē, ka surogātpasta izplatītāji var nosūtīt viltus tiešo datplūsmu, viltus trafiku, viltus trafiku un viltus datus, kas iegūti no sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem. Hackers var viltot virtuālos lapas skatījumus, notikumus, resursdatora nosaukumu, pieprasījumu URL, darījumu vienumu un atslēgvārdus. Turklāt hakeriem ir nepieciešams Google Analytics ID veikt savu netīro burvju. Praktiski viņi var pārrakstīt analītisko informāciju no jebkuras vietas visā pasaulē un bez Google Analytics konta piekļuves.

"Google Analytics" valodas surogātpasta novēršana, izveidojot saimniekdatora nosaukuma filtru

Raksts ir īpaši noderīgs lietotājiem, kuriem Google Analytics piedzīvo spoku un surogātpastu. Tādējādi šajā sadaļā tiks apskatīts, kā samazināt vai novērst viltus trafika negatīvo ietekmi uz Google Analytics pārskatiem.

Lielākā daļa interneta lietotāju ir saņēmuši šāda veida mēstules savā Google Analytics. Tāpēc, kā tiešsaistes lietotāji var novērst šos surogātpastu? Šajā sakarā sadaļā ir paskaidrots, kā lielāko surogātpasta filtrēšanu var izmantot resursdatora filtru. Veiciet tālāk norādītās darbības.

1. Apmeklējiet Google Analytics portālu

Google Analytics lapā noklikšķiniet uz pogas labajā slejā un atlasiet "Filtri" .

2. Noklikšķiniet uz pogas Blue (Pievienot filtru)

Šajā skatā ir jāizveido jauns filtrs saskaņā ar Google Analytics paraugpraksi. Tā uztur vienu nefiltrētu vietnes datplūsmu.

3. Izveidot resursdatora nosaukuma filtru

Lapā Google Analytics atlasiet "Izveidot jaunu filtru" augšējā kreisajā stūrī un norādītajā laukā ievadiet filtra nosaukumu. Sadaļā "Filtra veids" atlasiet "Iepriekš definēts", tad četrās nolaižamās izvēlnēs izvēlieties "iekļaut tikai"> "pārvietot saimniekdatora nosaukumu", kas ir vienāds ar ", un pēc tam ievadiet vietnes URL. Visbeidzot, atgriezieties un pārbaudiet saimniekdatora nosaukumus, par kuriem ir ziņots par legitās vietnes datplūsmu. Pārliecinieties, ka ir iekļauti visi saimniekdatoru nosaukumi, kas saistīti ar patiesu vietnes datplūsmu.

4. Saglabājiet vietnes filtru

Vienkāršajam filtram jārūpējas par nevēlamu surogātpastu, kas izpaužas lokā .

November 28, 2017