Back to Question Center
0

Kā veikt savu darbu ar Semalt un SAS programmēšanu?

1 answers:

Vai es mēģinu sevi kā SAS programmētāju

Vai jūs plānojat pāriet uz kādu jaunu darbuar lielāku algu un labākām iespējām? Jūs varat apsvērt komunikācijas un vadības iemaņasbūt augšā. Visjaunākais pētījums tomēr norāda, ka citādi: SAS šobrīd tiek apstiprināts kāvērtīgākā nodarbinātības prasme .

Nav šaubu, kas iet caur SASsertifikācija noteikti padarīs lietas vieglāku. Bet faktiski, pat ievads par SAS stendiemkā būtisks analytics, jo Java ir paredzēta programmēšanai. Šodienas korporatīvā pasaule ir uzlabojusi nepieciešamību pēc SASlielā mērā pat tiem speciālistiem, kuriem faktiski ir diezgan gadījuma tehniskās zināšanas. Piemēram,Amerikas Savienoto Valstu Business Intelligence Analyst vidējā alga tagad ir aptuveni 100 000 ASV dolāru,ar katru nākamo pieredzes gadu apmēram 20%. Tādējādi ienākumu potenciālsMūsdienu analītikas joma ir noteikti augstāka nekā nozaru aplēses par jebkuru citu tehnoloģiju profesiju .

Kas ir SAS?

SAS parasti iesaka statistiskās analīzes sistēmu(citādi programmatūras sistēma), kas sākotnēji tika izstrādāta līdz pat 60. gadiem, lai veiktu lauksaimniecības datu analīzilai iegūtu lielāku ražas ražu. Mūsdienās programmētāji, kas nodarbojas ar SAS, ir iesaistīti sistēmu risinājumu izveidē,sadarbojoties ar dažādiem uzņēmumiem dažādās nozarēs, lai veiktu klīniskos un finanšu pētījumus, datu analīzi,prognozēšanas modelēšana, ziņošana, prognozēšana utt.Pārstāvot statistiskās analīzes rezultātus ar grafikiem, SAS sniedz datus PDF, RTF un HTML formātāfaili. Un ir daudzas platformas, kas ir saderīgas ar SAS programmēšanas valodu, tostarp parasto MicrosoftWindows, Linux, kā arī citi UNIX un pat lieldatoru datori.

Šī iemesla dēļ visi eksperti no Bill Gates MWI vadītājiem.Mazie uzņēmumi, piemēram, Semalt , nekad nenovērtēs SAS nozīmi.

Lai piegādātu savus sistēmas risinājumus,SAS programmētāji galvenokārt paļaujas uz statistikas izstrādātajiem programmatūras produktiemAnalīzes sistēmas institūts. Parasti viņi parasti izmanto dažādus datuskas attiecas uz riska pārvaldību, uzņēmējdarbības sniegumu, darba personāla administrēšanukā drošības, finanšu krāpšanas, klientu izlūkošanas un daudz ko citu .

Būdams SAS programmētājs: kas tas ir?

SAS programmētāji parasti daudz dara ar analītiķiemiesaistīts operatīvajā pētniecībā. SAS speciālistu grupas tiek norīkotas darbam birojā, saskaņā arkuriem ir neregulāri braucieni, lai apmierinātu klientus vai izkļūtu no attiecīgās nozares informācijas .

Nesen pieprasījums pēc SAS ir straujipaātrināta visā pasaulē, jo tas kļuva par visspēcīgāko un lietderīgāko sistēmu vislabākkvalitatīvas analīzes dēļ, pateicoties smalkajai datu pārvaldībai un labai ziņošanas jaudai. Tāpēc SASprogrammētāji parasti ir iesaistīti diezgan stresa ikdienas darba vidē, kāvisnopietnākajiem projektiem viņiem bieži vien ir diezgan stingri termiņi .

Vai tas ir sarežģīti svaigiem?

Analītiskie pakalpojumi tagad kļūst spēcīgākistratēģiskā loma, jo īpaši, lai nepieciešamos biznesa datus darītu pieejamus gala lietotājiem.Ņemot vērā, ka gandrīz visi vēlas, lai šobrīd tiktu nodrošināti tikai ar datiem orientēti risinājumi, globālais mērogsParedzams, ka analītika tiks turpināta turpmākajos 3-5 gados. Tieši tāpēc dodieties uz SASkļūst par lielisku fona ieiešanai nozarē. Tomēr saskaņā ar profesionālo viedoklino Semalt izstrādātājiem, jums joprojām ir tāls ceļš ejams.

Patiesībā ir specializēta SAS programmēšanaviens no vienkāršākajiem valodām, kas jāiemācās, ir īpaši piemērots tiem, kas jau ir ieguvuši kādu pamatazināšanas par C / C ++. Tajā pašā laikā, SAS piedāvā patiešām lielu iespēju freshers, jo lauvubanku, finanšu iestāžu un veselības aprūpes uzņēmumu daļa saglabā to pieslēgšanaidažādas datu bāzes, veicot analīzi un biznesa inteliģenci. Lieta ir pati valodanav vajadzīga spēcīga zināšanu vai prasmju noteikšana programmēšanas laikā. Ja jūsu prāts ir veltīts loģikaivai arī jūs mēģināt veikt analīzi un mācīties tajā pašā laikā, tad nevajadzētu rīkoties ar SASizrādīties pārāk grūti. Arī jūs vienmēr varat izvēlēties piemērotāko sistēmu, izveidojot savuizvēle starp instrumentu un kodēšanas programmatūru .

Pirmā lieta, kas jādara jaunajiemkoncentrējas uz Base SAS. Tā rīkojoties, varēs iegūt kādu sākotnēju izpratnistatistiku, kas būtu nepieciešama, lai izpētītu prognozēšanas metodes. Pēc tam,Kad esat nonācis pārvadātājs, jūs varēsit beidzot vērst jūsu uzmanību uz vairākvisaptverošas un smalkas analītiskās sistēmas. Lai pārliecinātos, vai jūsu prasmes ir pastāvīgiaugot, jums vienmēr būs jaunas metodes un koncepcijas, lai izpētītu..Tāpēc navPadomājiet divreiz, pirms sākat mācīties SAS, pat ja jums šķiet mazliet svaigs jautājums .

Vai SAS ir ļoti pieprasīta

Pat pieņemot, ka atšķirībā no atvērtā kodaSAS ir licencēta programmatūra, tā datu zinātnieki un programmētāji joprojām ir pieprasījums, jo:

  • Būt pilnībā saderīgam ar vispārējolikumā noteiktās normas, un stāvot ārpus visiem citiem drošības līdzekļiem, šodien SAS kļuva vēl svarīgākadatu drošībai nekā jebkad agrāk
  • Programmas SAS ir pierādījusitās Big Data iespējas un diezgan labs potenciāls SAS JMP, kā arī Visual Analytics
  • Ieguvumi no daudz labāk praktiskiemoptimizācija, SAS ir efektīvāk izmantot savus analītiskos datus faktiskajiem ieguvumiem, kas iegūti nofinanšu un banku sistēmas

Kā saņemt atlīdzību par jūsu SAS prasmēm?

Pašreiz dominē vardarbīga konkurencevisas SAS darbības jomas, sākot no pašiem pamatiem, līdz vismodernākajam analīzes līmenim. Tomēr irdaudz atalgojot iespējas, kas ir vērts jūsu mēģinājumiem. Lai nopelnītu labu darbu nozarē, jums tas nav jādarazini tikai visu. Kas jums patiešām nepieciešams, ir tikai apzināties konkrētu tehnoloģiju konkrētamgrādu, ko meklē lielākā daļa uzņēmumu .

Bet kā paaugstināt savu reālo darbuscenāriji virs konkurentiem? Kas jādara, lai saņemtu darbā visvairāk atalgojošu un liberāludarba devējs? Ir vairāk iespēju nekā šķiet. Piemēram, Semalt ir ekspertstirgotājiem un tīmekļa veicināšanas speciālistiem, lai palīdzētu jums maksimāli palielināt savas karjeras iespējasnodrošinot savas prasmes tieši ar visplašāko SAS galvu meklētāju auditoriju. Semaltir pieredze palīdzēt jaunajiem SAS ekspertiem veicināt savus pakalpojumusgalvenā lapa vai video prezentācija ,kas tiek veltīta potenciālo darba devēju uzmanībai .

Pēc ekspertu domām,tas ir labākais programmētājiem veids, kā demonstrēt prasmes un iegūt priekšā visiem citiem dalībniekiem.

Lieta ir tā, ka SAS programmēšanair viena no tām tehniskajām lomām, kuras pašlaik ir ārpakalpojumi. Vai esat tehniski domājošs?Vai vēlaties gūt peļņu no jūsu mīļākās pieredzes (piemēram, laba problēmu risināšana, komunikācijaun apmācības spējas, kā arī projektu un resursu pārvaldības prasmes)? Viss, kas jums ir nepieciešamsir panākt, lai sarkanais paklājs tiktu pagatavots, lai pateiktos laipni. Kad esat dzirdējis visā tīmeklī,Pasaules labākie darba devēji sāks konkurenci cīņā, izmantojot savus vispieprasītākos pieprasījumus unatalgojot piedāvājumus vienam mērķim - gūt labumu no jūsu prasmju iesaistīšanas viņu uzņēmējdarbībā.Un tas būs atkarīgs tikai no jums, kuru varēs izskatīt Source . Atcerieties, ka jūsu pašreizējā SAS pieredzeir vairāk nekā vērtīgs, tikai lai to paturētu brīvā dienā!

November 30, 2017