Back to Question Center
0

Kas ir SQL injekcijas? - Ieskats no Semalt

1 answers:

SQL Injection ir parastā hack, ko lielākā daļa hackers atrast lietošanai līdz mūsdienām. Šis uzbrukumsvar apdraudēt vietnes izmantošanas drošību un konfidencialitāti. Tas izmanto tīmekļa vietnes koda neaizsargātību, kas rada drošības caurumu,kuri hakeriem var piekļūt vietnes datubāzei. No šī jēdziena, tas prasa pieredzējušu hackers cenšas atrast saknes unpiekļūt serverim no attālinātās vietas, izmantojot tīklu. Izmantojot SQL Injection, no vietnes var iegūt informācijupiemēram, lietotājvārdu, paroles un kredītkartes informāciju.

Strukturētā vaicājuma valoda (SQL) ir programmēšanas valoda, kas ļauj datoramlai piekļūtu, rediģētu vai rakstītu datus uz servera. SQL Injection darbojas dažos īpašos serveru datubāzu veidos, kuros ir šāda veidaievainojamība. Dažas no šajā uzbrukumā esošajām datu bāzēm ietver MS SQL Server, Oracle, Access, FileMaker Pro un MySQL. No aprogrammētājs viedoklis, katra tiešsaistes veidlapa vai lodziņš, lai ievadītu teksta lauku, dod iespēju komandai darboties serverī. NikChaikovskis, the Semalt Vecākais klientu panākumu menedžeris skaidro, ka hackers izmanto šo neaizsargātību šādās datubāzēs un panāk daudzus uzbrukumus.

SQL injekcijas darbā

Lielākā daļa tīmekļa vietņu atbalsta dažas veidlapas, kurās lietotājs var ievadīt dažus datus..Tasiespēja ir vienīgais veids, kā klienti var sazināties ar vietni un pārbaudīt dažas viņu vajadzības un risinājumus. Lauki, kurus varļauj ievades komandas, piemēram, tās ietver formas, tabulas, atbalsta pieprasījumus, meklēšanas pogas, komentāru laukus, atsauksmes laukus, reģistrētiesveidlapas, kā arī pieteikšanās veidlapās. Serveris nolasa datus no šīm veidlapām kā komandu, kas ļauj lietotājam rediģēt un mainīt informācijuserverī. Daži paņēmieni, lai ierobežotu šo uzbrukumu, ietver piekļuves informācijas šifrēšanu pirms servera sasniegšanas.

SQL injekcijas uzbrukumi izmanto šo iespēju. Uz servera ir risks, kaslielākā daļa hakeru izmanto, lai izpildītu cita veida komandas par šo uzbrukumu. Noziedznieki kompromitē serveru drošību, liekot citiemveidu komandas uz serveri. Šis uzbrukums var pakļaut vērtīgu informāciju, piemēram, visu teksta ievades informāciju.Turklāt hacker varēs augšupielādēt failus, lejupielādēt, rediģēt, aizstāt vai dzēst failus, kas atrodas serverī šajās datubāzēs. Tasizstrādājot vietni, ir svarīgi izmantot drošības kodu.

Secinājums

Lai ikviens e-komercijas uzņēmums varētu darboties efektīvi, tam ir jābūt daļaipietiekama kiberaizsardzības garantija. Tomēr mēs izveidojam vietnes, kuru mērķauditorija ir tehniska, un kas ļauj veikt tirdzniecību vai iegādātiesno pircēja. Hakeru nodoms nekad nav atlīdzība, un tas padara visu procesu par neaizsargātu. SQL injekcija ir īpašaHack tipa, kas izmanto lielāko daļu vietņu kodu neaizsargātību. Hacker var iegūt ierakstu serverī un veikt dažus galvenoshacks un uzbrukumi. Šī veida neaizsargātība apdraud tīmekļa vietnes drošību, un tas var padarīt jūsu SEO centienus neizdevušies. Jūs varatizmantojiet šo pamācību, lai izvairītos no SQL injekcijas uzbrukumiem jūsu vietnei. Turklāt jūs varat paaugstināt klientu uzmanību gaidāmajiem draudiem un saglabāttie ir droši no uzbrukuma Source .

November 28, 2017