Back to Question Center
0

Pamatnostādne no Semalt: kā aizsargāt sevi no kredītkartes krāpšanas

1 answers:

Lai gan iestādes un aģentūras cenšas ierobežot krāpšanos ar kredītkartēm un cita veida tehnoloģiskos zādzības, tiek augstu novērtēti, jo kā kredītkartes lietotājam jāzina, ka jūsu kredītkartes drošība sākas ar jums. Jūsu vissvarīgākais vairogs pret šo noziegumu ir informācija par to, kā tā tiek veikta. Tas nozīmē, ka ir jāapzinās noziedznieku izmantotie izkrāpšanas veidi un apzīmējumi, no kuriem jāgaida.

Lisa Mitchell, Semalt Klientu sekmju menedžeris ir pielāgojis kādu noderīgu informāciju, kas palīdzēs jums saglabāt drošību no krāpšanas ar kredītkartēm .

Krāpšana ar kredītkartēm tiek veikta, izmantojot trīs galvenos veidus:

1. Kriminālprocesu iegūst no kredītkartes: kabatas kaklasaites un pieredzējuši zagļi var izmantot uzmanības novēršanas zādzību vai vairāk konfrontācijas pieeju, lai karte būtu viņu rokās. Dažreiz nepareizās rokas var sazināties ar iepriekš apstiprinātu karti. Viņi to var saņemt no pastkastītes, atkritumu tvertnes vai jebkurā vietā. Ar karti savās rokās un mūsu ļoti informācijas bagātajam internetam ir iespējams pat neiedomājams .

2. Kredītkartes skimmeri: ar informāciju par savu kredītkarti, noziedznieks var klonēt karti vai izmantot šo informāciju ļaunprātīgi. Saruna par karšu skimmeriem ir kādreiz aktuāla tēma, kad tiek apspriesta krāpšanās ar kredītkarti. Skimmētāji nolasa un reģistrē kredītkartes informāciju. Biežāk kredītkartes skimmeri tiek izmantoti bankomātos, un tos papildina kamera..Pēc dažām minūtēm karti var kopēt un izņemt naudu .

3. Neskaidri darbinieki veikalā, degvielas uzpildes stacijā, restorānā vai jebkurā citā vietā, kurā izmantojat savu kredītkarti, var izlasīt kredītkartes informāciju un izmantot bezvadu tehnoloģiju, lai veiktu krāpšanu ar kredītkartēm .

Jūs saprotat, ka kredītkartes krāpnieki nevar izmantot nozagtas kartes tādā veidā, kas atklāj to atrašanās vietu vai identitāti. Piemēram, viņi nevar nopirkt preces Amazon un nogādāt tos uz mājām. Tad rodas ļoti svarīgs jautājums: kā viņi saņem faktisko naudu no nelikumīgas darbības?

Lielākā daļa novatorisku kredītkartes krāpnieku iesaistās nevainīgā pusei viņu darbībā, lai iegūtu skaidras naudas. Viņi var ievietot reklāmu tautas priekšmetam e-komercijas vietnē. Krimināllietam faktiski nav priekšmeta, bet, kad nevainīgs tiešsaistes pircējs to pērk, noziedznieks paceļas un pērk to pašu priekšmetu no interneta veikala ar nopirktajiem CC numuriem. Tad viņš / viņa pēc tam piegādā galamērķi nevainīgā pircēja adresi. Pēc tam viņš liek veikaliem nosūtīt produktu tieši pircējam, bet viņš saņem naudu un to var tērēt jebkurā veidā .

Ko jūs varat darīt, lai saglabātu drošību no krāpšanās ar kredītkartēm?

Jūs esat kādreiz samaksājis ar kredītkarti restorānā, pārtikas veikalā, jūsu zobārsta, gāzes sūknī vai citā vietā. Vispiemērotākais ir tas, ka kredītkaršu izmantošana ir viena no ērtākajām maksājumu veikšanas metodēm. Tomēr, kad tiek izmantota kredītkarte, iespējams, ka pastāv aizdomas, ka pastāv aizdomas, piemēram, aizmirstot kredītkartes saņemšanu pēc darījuma vai kad bezatbildīgas rokas saņem kartes aizturēšanu.

Šeit ir daži noderīgi padomi, kā izvairīties no krāpšanas ar kredītkartēm:

  • Aizsargājiet savu informāciju tiešsaistē
  • Izvairieties izdalīt savu kredītkartes informāciju
  • Uzraugiet savu kredītkarti un bankas izrakstus
  • Pārbaudiet savu pasta adresi finanšu iestādēs un pasta nodaļā
  • Sasmalcina slepenus dokumentus, lai mazinātu iespēju, ka jūsu informācija tiks pakļauta daudzām acīm

Vissvarīgākais padoms ir aizsargāt jūsu informāciju tiešsaistē. Tīklā ir miljoniem krāpnieku un krāpnieku, kas meklē naudas naudu, lai sagūstītos. Kurš jūs sniedzat savu personisko informāciju tiešsaistē, ir jūsu izvēle, taču ir droši izmēģināt visu, lai izvairītos no tā, it īpaši attiecībā uz jūsu kredītkartes informāciju Source .

November 28, 2017